• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Akce

DeletedUser74

Guest
Zajímalo by mne, zda tvůrci v budoucnu počítají s akcemi týkajícími se přímo hry? Zatím mám z akcí dojem, že hraji nějakou literární, či výtvarnou hru.
Již velmi znechucený hráč
Sirael
 
Naposledy upraveno moderátorem:

GoldAngelcz

Velmistr písma
Ahoj velmi znechucený hráči :) Těmi akcemi myslíš soutěže tady na fóru? No... byla třeba vědomostní soutěž a to dokonce dvakrát :) A co se týče ostatních soutěží, tak ty se hry týkají minimálně námětem. Ale věřím, že elvenar tým uvítá nápady na dobré soutěže, pokud máš nápady tak šup sem s nimi :)
 

DeletedUser74

Guest
Ahoj
děkuji za reakce, na fóru se soutěží neúčastním. Domnívám se, že jste již někdo někdy hrál i jinou hru než elvenár a akce jste tam zažili. Akční odměny by jsme mohli např. dostávat z bojů, z vylepšení budov, za zboží apod. Těch možností je mnoho, ale buď chybí tvůrcům fantazie, či nedůvěřují svým IT schopnostem v implataci akce do hry.
Sirael
 

Sindri

Guest
Co se týká událostí (eventů), tak nebál bych se toho, že se postupem času nějakých nedočkáme, možná dokonce i skupinových pro celé společenství, viz QA. Nicméně, nutno brát v potaz, že Elvenar neběží až tak dlouho a je zapotřebí rozšířit o nové a nové prvky jeho jádro. Události jsou chvilkové záležitosti, není tedy divu, že stálé herní prvky jsou očividně současnou prioritou vývojářů. Hráč se chce přeci hrou bavit vždy, když ji hraje, že? Nejen během akcí.

Nejméně první polovina tohoto roku je natřískaná nebojím se říci bombastickými novinkami. Vývojářské týmy InnoGames jsou dle čistě mého názoru naprosto špičkové. Chrlí aktualizace jednu za druhou, s minimem chyb (ono, budete se divit, ale leckdy u jiných her, co jsem si všiml, tak ty aktualizace jsou párkrát do roka a škod napácháno +- stejně), pracují ve velmi hektickém režimu, přesto je jejich vcelku práce kvalitní. Určitě tedy pokud něco dosud nezavedli, tak to nebude z toho důvodu, že by to po stránce znalostí a dovedností nezvládli.
 

DeletedUser74

Guest
Děkuji Sindri a nezbývá než jen doufat, že se tvá slova potvrdí, protože eventy jsou kořením v každé hře.
Musím souhlasit, že aktualizace mají zdařilé, více méně bez chyb na rozdíl od jiných her.
Sirael
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
@Sirael, poznatky o chybějících speciální akcích ve hře jsme už tvůrcům hry předávali několikrát. A dnes jsem to kvůli tobě udělal znovu, držme jim tedy palce, ať se jim podaří co nejdříve něco podobného zavést do hry. ;)
 
Nahoru