• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Akademie

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 624057
  • Vytvořeno

Deleted User - 624057

Guest
Společenství Akademie by mělo být místem setkávání lidí, kteří se učí hru hrát. Ale neodmítneme ani zkušenější hráče, kteří se můžou podělit o své znalosti. Jelikož jsem velitel - začátečník, docela bych uvítal někoho, kdy by mi s vedením Akademie pomohl.

Plány našeho společenství jsou jednoduché - navzájem si pomáhat, Navštěvovat města členů a obchodovat. Co přijde dál, nechám zatím otevřené. Přihlásit se může každý, nemáme žádné podmínky členství.

Podobnou Akademii jsem kdysi založil na jedné konkurenční hře, tehdy nám to šlo docela dobře, tak doufám, že se společně pobavíme i tady. Hlavně zůstaňme v pohodě, není třeba se za ničím honit. Z toho plyne, že pokud chcete hrát "na výkon", pak pro vás Akademie asi moc nebude...
 

Deleted User - 624057

Guest
Akademie nyní přijímá členy okamžitě. Budete vítáni.
 

Deleted User - 624057

Guest
Asi to byl omyl zakládat společenství. Netuším totiž, jak ho ve hře propagovat. Začátečníci nejspíš sem na fórum moc nechodí. A zkušenější asi nemají chuť někomu pomáhat. Ale nevzdám to, Akademie je tu stále pro všechny, kdo se chtějí něco naučit.
 

Fjorgyn

Znalec fóra
Omyl byl předpokládat, že se Vám nahrne do společenství 24 hráčů lusknutím prstu a vůbec to nelze očekávat od zkušenějšího hráče, protože pokud nemá nějaký učitelský nebo samaritánský syndrom, pak by při vstupu do one man společenství hodně ztrácel.

Každopádně vždy existuje možnost napsat hráčům bez společenství zprávu přímo ve hře, ideálně si předtím přes elvenstast.com zkontrolovat jestli ještě vůbec hraje.

Hodně zdaru
PS: být velitelem je náročná neplacená volnočasová činnost, už je to tak.
 

Deleted User - 624057

Guest
No dobrá, já vím, že být velitelem bude vyžadovat nějakou práci, o tom žádná. Jistě, dají se obeslat lidi ve světě přímo. Ale kým začít?
Je tedy vůbec vhodné takové společenství vést, nebo ho raději zrušit a připojit se (časem) k některému "zavedenému"?
 

Saux

Znalec fóra
Ve Winyandoru jsem zástupcem velitele a mám na starosti - mimo jiné - právě nábor nových členů. Jednou jsem tady napsal, že sehnat jednoho nového člena je těžší úkol, než vymlátit na ruční boj 20 provincií, a dodnes si za tím - bohužel - stojím...
 

Deleted User - 624057

Guest
Tak rozhodnuto. Protože jsem opravdu nováček a nemůžu sám rady poskytnout, Akademii jsem rozpustil a přijal členství v jiném společenství, kde se jeho členové taky učí a mají zkušeného mentora.
 
Nahoru