• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Není chyba Akademie

DeletedUser1253

Guest
Pokud si nevyzvednu zásoby nebo suroviny přesně než skončí kouzlo vybírám opět jen původní produkci. Stačí se zpozdit o chvilku a vše na co se čeká 13 h než se kouzlo vytvoří a ještě další hodiny než se udělá výroba vše je pryč. Přece u toho člověk nemůže sedět neomezeně.
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Toto není žádná chyba. Jak již zde bylo několikrát napsáno, tak navýšenou produkci díky kouzlu sebereš pouze v případě, že je kouzlo aktivní, nikoli když skončí. Přeci nemůžeš chtít bonus, když jej nemáš aktivní.

Je právě na každém hráči, jak si rozvrhne čas, když aktivuje kouzlo. ;)
 

Deleted User - 42211

Guest
Dobře, to bych byla pro, ale pak by mělo stejně platit nové kouzlo na dílny, kde už je vyrobeno zboží a sklidit se za bonus a ne za standart, alespoň tak bych to brala jako spravedlivé. Vím, že zrovna ty, Ódine, jsi na toto slovo citlivý ;) ale myslím to dobře. Pokud nestihnu vybrat produkci v čase kouzla a zvýšená výroba se zruší, tak by to mělo fungovat tedy i obráceně, ne?
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Teď si nejsem jistý jak to myslíš... ale obráceně to funguje, ne? Pokud máš v dílně vyrobenou produkci a klikneš na něj kouzlem, pak po vybrání vybereš právě tu produkci s bonusem. Stejně tak je to u manufaktur.... Já si myslím že je naprosto fér, že musíš vybrat produkci v době platnosti kouzla. Jako je to logické, to by se pak takhle dalo zneužít... budeš si klikat 5ti minutovky po dobu platnosti kouzla a na posledních 10 sekund klikneš na noc 9tky a ráno by sis vybrala z toho i bonus? :D To je taky docela nesmysl, ne? Takže něco takového bych vůbec neupravoval a nechal to tak jak to je... Ačkoliv to vyzní blbě, to že hráč tu není v době kdy kouzlo končí je prostě jeho smůla a má si to naplánovat líp. Chápu že všichni máme povinnosti, ale bohužel nejde všechno upravit podle všech... Prostě tak to kouzlo funguje :) Jak psal odin, je potřeba si to dobře rozvrhnout... Občas to přemýšlení taky neuškodí :)
 

Deleted User - 42211

Guest
Já s tímhle souhlasím, koneckonců, je to tak i u kultury. Jen je to nahouby, člověk si to naplánuje a i tak mu do toho něco nečekaně vleze a je v háji :D Ale jo, tohle mi nevadí, spíš když mám hotovou výrobu, svítí mi kladívka a já použiju kouzlo, tak by na vybrání mohlo fungovat
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Já právě teď na svým druhým účtu zkoušel kouzlo na již vyrobenou produkci v dílně a nabídlo mi to k vybrání produkci (3 hodiny) i s bonusem právě... takže to vybírání jak píšeš ty funguje. Alespoň u mě tedy :D U tebe ne?
 

Deleted User - 42211

Guest
nefungovalo mi to právě, jinak bych tu o tom nemluvila...hmm...ještě to znova vyzkouším tedy. Ale jsem ráda, že to tedy funguje, teď už nemám jedinou výtku ;) tedy, pokud mi to bude fungovat :D
 
Nahoru