• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Akademie kouzel

Maxa

Znalec fóra
neptej se a prijmi to jako fakt. rozumny duvod asi neni. tvurce to tak proste vymyslel, jako buh slepe strevo :D
 

DeletedUser1413

Guest
Aby bylo jak počítat úlohy v soutěži o nejlepšího matematika :D Co bychom si počali kdyby šli všechny zbourat :( Jedna z úloh by neexistovala:p:D:p
 

DeletedUser2345

Guest
Některé budovy nelze smazat, protože jsou považovány za příliš důležité a jejich smazání by mohlo přivodit potíže. Občas se totiž stane, že si hráč prodá nějakou svoji budovu omylem. U obyčejných budov to není problém, dá se znovu postavit a plně nahradit, ale jisté budovy, které něco produkují a skladují - například kasárny, akademie kouzel, hlavní sídlo - tam by problém nastal. Teoreticky byste spolu s akademií ztratili všechna kouzla a těžko by se nahrazovala. Z tohoto důvodu jsou určité budovy nezbouratelné.
 

Maxa

Znalec fóra
@Dagr a ja myslel, ze kouzla jsou v inventari jako třeba tet nove požehnani. V jake budově mame tedy uskladnena požehnání ? :eek:
nejak mi ten duvod nesedí . ;)
 

DeletedUser2345

Guest
Maxa: některé budovy produkují, některé i skladují. Každopádně Akademii kouzel považují tvůrci hry za příliš důležitou a není tudíž zbouratelná.
 

Maxa

Znalec fóra
@Dagr Chapu. vsak jsem to psal. Je dulezita jalo slepe střevo :D
Jedine v čem je dulezita je, že je na ni vazana ukolova linie. Ovšem i ta jde přepsat. Je tam rozsireni za dia, ale to take nemusi byt překážka ani ujma zisku. Kasarny a pod. take nejsou ve hre potřeba. jen na ukoly. Ovšem na ukoly jsou třeba i manufaktury a ty bourat jdou a jsou take vazany na ukolovou linii.
sečteno, podtrzeno, jsou tu pouze 2 budovy, ktere by zpusobili problém a to je hlavní sídlo a stavitel.
Vše ostatní jen žere místo.
Takze budovy co nejdou bourat jsou nebouratelné z důvodu zabírání místa a tím zvýšení obtížnosti hry a nepřímého tlaku na hráče pustit nějaký ten clup za rozšíření.

tímto nekritizuji, že nejdou bourat. ikdyž mě to pěkně štve :D
 
Nahoru