• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Akademie kouzel - požadavky

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Ahoj @luterina,

děkuji za Tvé poznatky! :) Nicméně, k Akademii jsem nové úrovně ještě nedostal podklady od Inna, tudíž doplním hned, jakmile je dostanu. Co se týče nákladů na stavbu, tak ty opravím ihned, jakmile se k tomu dostanu, tedy po neděli. ;)

Ještě jednou Ti moc děkuji! ;)
 

DeletedUser34

Guest
pozdravujem nechcem vytvárat nové okno a tyka sa to akademie kuziel tak to píšem sem

ked si kliknem sekciu akademie kuziel su tam 2 ludska a elfia ale kazda ma len jeden obrazok a uz vieme ze na 3 urovni sa obrazky zmenia farebne a neviem ci aj vzorovo proste ludska sa s cervenej zmani na fialovu a elfia sa tiez pozmeni nechcem to dat ako chybu len ako doplnenie obrázkov pekny deň

https://cz.wiki.elvenar.com/index.php?title=Akademie_kouzel
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Ahoj @protokole,

to máš bezesporu pravdu, ale jak už jsem několikrát uvedl, tak pracuji s oficiálním zdrojem, který mám k dispozici. Respektive jej překládám a obrázky dostávám od InnoGames. Zde mám bohužel jen ty obrázky, které jsou na naší Wiki. Nemám, bohužel, přístup do nějaké databáze obrázků, abych si je mohl vytáhnout a použít. A dělat screeny ze hry, to by nepůsobilo dvakrát hezky. Když se podíváš na oficiální zdroj naší Wikipedie, tak zjistíš, že tam nemají ani uvedeno, že se dá Akademie vylepšit a je pořád na první úrovni, viz ZDE. Tady jsem uvízl takříkajíc na mrtvém bodě.
 

DeletedUser34

Guest
aha dakujem za odpoved :) ktovie kto im roby wiky anglicku na ich stranke asi zaspali troška :)
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Nemáš vůbec zač ;) Myslím, že toho mají až až, tak jim sem tam něco unikne, což se může stát. :)
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Pro informaci: na Wiki jsou doplněny obrázky vyšších úrovní Akademií kouzel a byla doplněna nová kouzla (respektive jedno :D). ;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru