• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Aikomi

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Osobnost1.png


2428.jpg


Jako další přijala pozvání hráčka Aikomi. Děkuji, že si udělala čas a odpověděla na všechny mé otázečky. Zároveň děkujeme za krásné velikonoční přání. Najít ho můžete na konci rozhovoru ve spoileru.

1. Odkud jsi a kolik je ti let?

Tak původně pocházím z Prahy, tam jsem se jednoho krásného dne narodila. Ale momentálně bydlím ve Středočeském kraji, v okolí Příbrami. Nedávno jsem oslavila třetí kulatinu.Věk bohužel nezastavím.Jen se cítím být stále mladá, jako kdyby mi bylo pořád 18.

2. Kdy jsi Elvenar objevila a vzpomeneš si, co tě ke hře přitáhlo?
Jednou přítel hrál budovatelskou hru, už přesně nevím jaká to byla. Na mne tehdy až moc "náročná".A pak na mne vyskočilo samo od sebe Elvenar budovatelská hra a jak jsem zjistila, že mohu hrát za elfy, tak to jsem už nemohla odolat. Letos to bude skoro 3 roky, co jsem ji začala hrát. Tehdy, v té době se toho hodně událo a já jsem potřebovala vypnout, nemyslet na nic, pročistit si hlavu. Byla jsem psychicky vyčerpaná a hra mi tehdy hodně pomohla se odreagovat, pokecat si, nemyslet na to co bylo a bude.

3. Kolik času denně strávíš u hry?
Jak kdy, ale určitě každý den nakouknu do hry. Počítač mám zapnutý celý den, takže když mám chvilku, zapnu výroby, nebo poradím spoluhráčům a zas zmizím. Někdy strávím více času, ale je to poslední dobou dost náročné.

4. Co ráda děláš ve volném čase? Máš nějaké záliby?
Upřímně, není toho tolik, jsem pořád tak vytížená. Nemám moc času věnovat se nějakým zálibám. Snad se to časem změní a najdu si cestu k plavání, to mne vždycky bavilo. Ráda jsem četla i fantasy knížky, ale posledních pár let na to není chuť a ani nálada. Jinak několik let sleduji anime, to jsem si hodně oblíbila. Momentálně koukám jen na jedno. Ráda chodím do lesa na houby, ale vetšinou nemám takové štěstí, abych přišla domů s plným košíkem. Je zázrak, že něco najdu. Nejvíce mám štěstí na prašivky.

5. Jaké práci se věnuješ v reálném životě?
Momentálně jsem bez práce a užívám si MD, která mi sice už dávno skončila. Vzhledem k určitým komplikacím, se do práce zatím vrátit nemohu. Ale už bych to potřebovala jako sůl. Být doma je už k zbláznění.

6. Co znamená tvá přezdívka ve hře a má pro tebe nějaký význam?
Tehdy jsem tuhle přezdívku měla na jiné hře, jelikož byl problém se zaregistrovat. Pokaždé, když jsem si dala jakoukoliv přezdívku, tak už byla nedostupná. Pak jsem zkusila tuhle a už mi zůstala. Ani nevím co znamená, asi je to nějaká zkomolenina.

7. Zajímalo by mě, jakou rasu sis vybrala. Jaká spřátelená rasa ti je nejbližší? Která se ti víc líbí a proč?
Jelikož mám ráda fantasy, takže při výběru rasy jsem měla hned jasno, že to budou elfové.
Rasa, která mne zaujala v začátcích byly Víly. Jednak byla jednoduchá a líbila se mi denní a noční farma. Kdyby nebyla přidaná nová rasa Konstrukti, tak se mi nejvíce líbili Lesní elfové. Nyní jsou to Konstrukti, kteří mne zaujali nejvíce. Když pominu názvy osadnických budov, tak vylepšené zbrojnice, cvičiště a manufaktury jsou nádherné, že až bude v budoucnu nová rasa, bude mi líto je vylepšovat. Pro mne méně oblíbené byli Půlčíci a Čarodějové. Jinak každá rasa má něco do sebe, vždy se těším až přijde další. Jen některé byly pro mne vyčerpávající, třeba Orkové, to jsem snad myslela, že to zabalím.

8. Která budova ve hře se ti nejvíce líbí po grafické stránce? Otázka od
Sycorax.

Nejvíce se mi líbí drahokamy. Po vylepšení na 24. level, mne nejvíce zaujaly.

9. Kterou část Elvenarské hry máš nejraději?( turnaj, dobrodružství, event, výzvu, vlastní stavbu městečka, týmovou spolupráce ve společenství)? Otázka od
Sycorax.

Nejraději hraji turnaj, i když to někdy bývá náročné a pak samozřejmě výstavbu města.Snažím se mít všechno po hromadě, ale občas musím postavit "nehezky" když příjde nová rasa. Líbí se mi, že při příchodu rasy musím přemýšlet co a jak postavit. Někdy je to opravdu náročné a nevyhnu se bourání. Ale k tomu to patří a to mne na tom baví.

10. Je pro tebe nějak důležitá pozice v žebříčku? Případně pozice společenství v žebříčku?
Před několika měsíci bych řekla ano. Ale momentálně jsem zjistila, že to nebude tak jednoduché a smířila jsem se s tím, že se jen tak nedostanu mezi 5 top nejlepší hráče. Spíš jsem si řekla, že do 100 místa to bude tak akorát. Líbilo by se mi, kdyby náš spolek byl na prvním místě. 5.místo je taky krásné a ve spolku se nám celkem daří.

11. Chtěla bych znát tvůj názor k Dobrodružství společenství. Baví tě to? Co říkáš náročnosti úkolů a odměnám?
Ze začátku jsem to brala jako super věc, i když odměny nebyly a nejsou kdovíjaké. Ale s postupem času musím říct, že mne to nijak nebere. Jednak DS dávali každou chvilku, že mne to omrzelo. Ale zase nejsem hráč, který nechá ve štychu svůj spolek. Úkoly nejsou nijak náročné, obzvláště, když se zúčastní všichni ze spolku, pak je to brnkačka. Hlavně musí být i dostatek prostoru pro výrobu, jen to klikání je hodně úmorné.

12. V tuto chvíli probíhá událost Evoluce fénixe. Zajímá mě, co si myslíš o odměnách a systému měnících se truhel?
Pro mne každý event je zpestřením, Získám spoustu skvělých budov, i když pro někoho méně užitečné, ale pokud je nevyužiji, tak je aspoň použiji do craftingu. Také záleží na štěstí. Já většinou beru ty nižší.Více si toho mohu vytočit. A to co chci pokaždé získám i kdyby to byla jen jedna budova. Snažím se i obměňovat ve svém městě za starší eventovky. Za mne velká spokojenost. Po eventu, nebo až skončím Konstrukty, tak bych si chtěla postavit ohnivého fénixe. A těším se na to, jak to bude fungovat.

13. Bojuješ v provinciích či v turnajích? Případně je pro tebe lepší vyjednávání? Ráda bych znala tvůj názor.
V turnaji se snažím vše vybojovat automatem co jen to jde.Dopředu si zjistím jaké mám soupeře. Bohužel si to moc nepamatuji, musím často hledat proti komu to že bojuji. A není to tak složité.Dá se toho vybojovat celkem dost. Na manuál nehraji, to je pro mne moc velká zdržovačka, i když bych pak třeba neměla kolikrát velké ztráty, ale ty klidně obětuji. Vyjednávání používám v nejvyšší nouzi. Co se týká provincií,tak ty jednině vyjednávám. Ztráty by byly vysoké a to si raději vojáky budu šetřit do turnaje.

14. Věnuješ se plně turnajům? Co si myslíš o odměnách v turnajích?
Ano, plně se věnuji turnajům jen co to jde. Jednak získám slušné množství kouzel, relikvií, hlavně VB, kterých není nikdy dost a v neposlední řadě KR a jako třešničku na konec plánek. Jsem s tím velice spokojená. Jen poslední dobou nestíhám 6 kol. Což se doufám brzy změní, chtěla bych si pak postavit div na snížení času a nebudu muset čekat xy hodin, než budu moci znovu bojovat.

15. Nedávnou změnou byla řemeslná výroba v Kouzelné akademii. Vyzkoušela jsi jí a co si o této novince myslíš? A s tím spojenou výzvu, která se tu občas objeví.
Za mne super věc. Vidím v tom velký potenciál. Mohu si vycraftit budovy, co zrovna už v eventu nejsou k dispozici. Pro ty která akademie byla přítěží, nyní pro ně má velký užitek. Jen by to chtělo trošku změnit ten systém, co tam doteď je. Jak je tam toho moc, tak je pak menší šance chytit to, co zrovna potřebuji. Vím,že musím být trpělivá, ale jsou tam pro mne i některé nepodstatné věci, které bych tam mít nemusela. Ale zase pro jiné hráče to je třeba užitečný.
Výzva se hodí každému, kdo potřebuje úlomky kouzel, či spojovací činidla. Já ji hraji na pohodu. Zatím se mi ji nepodařilo nikdy dohrát do konce. Co udělám, to mám. Takže kdyby výzva byla pravidelná, tak mi to vadit nebude, naopak, bude pro mne užitečná.
 

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Osobnost1.png

16. Nedávno bylo přidáno požehnání Královská rekonstrukce. Které umožní vylepšit budovy získané při událostech. Co jsi o této novince myslíš?
Tak na tuto novinku jsem se těšila nejvíce. Chtěla jsem si vylepšit své staré eventové budovy. Pro mne jednoznačně super věc. Zrovna nedávno jsem řešila s kolegou ze spolku, že kdybychom si nesmazali Velkou aukci (eventová kulturní budova), tak by nám dávala luxusní kulturku. No za chyby se platí. Určitě každý si v tom najde své.

17. Blíží se Velikonoce. Dodržuješ nějaké tradice a jak si tento svátek užíváš?
Když jsem byla malá, tak naši rodiče dodržovali jak Vánoce, tak i Velikonoce. Snažím se je dodržovat kvůli dcerce, jsem šťastná, když má z toho radost. O Vánocích shánět dárky pro ostatní mne moc nebaví. Mám raději klid. A kdyby bylo po mém, tak si dám gaučing a koukám celý den na pohádky. A co se týká Velikonoc, tak pečení beránka, či zdobení vajíček je u nás běžné. I když koledníci už po tom nejdou jako kdysi. Dospělým dáváme panáky a dětem čokoládovou nadílku.

18. Moc ti děkuji za tvůj čas. Chtěla bys něco říct na závěr?
I já děkuji za pozvání do Osobnosti. Všem přeji mnoho úspěchů ve hře, ať vás stále baví. Užívejte si hraní, těžte se z maličkostí a zbytečně se nenervujte.

Přeji vám :

Svátky z pohádky
a klidný čas bez hádky,
štěstí a zdraví,
vše, co vás baví,
přeji vám ze srdce,
kouzelné Velikonoce

vesele-velikonoce.jpg

Redakční pozn.: Odpovědi hráčů v rozhovorech nijak neupravujeme. Ponecháváme je v autentické verzi tak, jak nám byly zaslány.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru