• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Ad Alta

Valarin23

Kolemjdoucí
Co nabízíme a požadujeme od zájemců o vstup:

Dodržujeme celková pravidla slušnosti, která by měla být samozřejmostí: inteligentní chování v chatu, vyrovnané nabídky na trhu, sousedská motivace, výměna informací.

Hru se snažíme si užít a hrát aktivně, ale současně si z ní neudělat druhé zaměstnání. V turnaji dosahujeme pravidelně na plánek, ve věži dokončujeme druhé patro.
DS procházíme pro odměny. Nejsme tedy příliš vhodní pro rekreační hráče, na druhou stranu nemáme striktní požadavky na výkony.
Jinak řečeno: Očekáváme, že se budete snažit, ale když zrovna v práci hoří termín a není čas na hraní, nikdo si nebude dělat černý puntík ;)

Samozřejmě preferujeme pokročilejší hráče, ale po domluvě je možno dát šanci i hráčům v menší kapitole. Vzhledem k naší současné sestavě však opravdu nejsme vhodní pro začátečníky.

Případní zájemci ať se prosím ozvou našemu veliteli.

EDIT: V současnosti jsme plní. Děkujeme za pozornost, pokud se u nás uvolní místo, dáme o tom vědět :)
 
Naposledy upraveno:

Nariana

Pokročilý žák
Spíš mi tam chybělo v jaké kapitole mají hráči být

Odstraněna část textu. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Valarin23

Kolemjdoucí
@Nariana Napsal :cool: Ale jestli mi někde uniklo nějaké písmenko, klidně mne upozorni, klávesnice je mrška ;)

Samozřejmě preferujeme pokročilejší hráče...

Většina našich členů je v kapitolách, kde je potřeba živoucí zboží. Proto samozřejmě hledáme lidi v podobné fázi hry. Pokud jsou aktivní a rádi se zapojí do turnajů / věže, nemáme problém přijmout i méně rozvinutá města. Žádnou pevnou hranici nemáme, rozhodující je snaha se vyrovnaně zapojit.
 
Nahoru