• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

48. číslo

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
ozveny%20lesa1.png

Naši milí čtenáři,

v tomto čísle si připomeneme nové odměny ve věži věčnosti v podobě artefaktů. Tentokrát budete moct artefakty získat k budově Stonehenge. Přejeme vám hodně štěstí v jejich získávání.

Osobností Elvenaru se tentokrát stal hráč baumax, doporučujeme začíst se do zajímavého rozhovoru s ním.
Zavzpomínáme na hráče Lukula a jeho krásného ručně vyrobeného páva. Určitě se podívejte do uměleckého koutku, je tam spoustu krásných výtvorů od talentovaných hráčů této hry.
Nezapomeňte tipovat v Soutěžinkách a také je na fóru soutěž O nejlepší znalosti osadníků.

Přejeme vám příjemné čtení a budeme rádi za váš názor, který můžete napsat do naší diskuze.

333a.png

Odměny ve věži věčnosti

24. ledna odstartovala věž věčnosti s novými odměnami. Je v ní několik změn v systému odměn, mimo jiné artefakty Fénixe, které bylo možné ve věži získat. Změny platili šest týdnů, tedy do 6. března. Od 7. března budou v odměnách artefakty ke Stonehenge.

Truhly s odměnami
Do několika truhel byl přidán Příděl zásob 20 %.
Do několika truhel byl přidán Artefakt.

Tajemné truhly
Do vzácných truhel byl přidán Déšť mincí 20 % a Příděl zásob 20 %.
Do bájných truhel byly přidány posilovače 8h.
Bájné a legendární truhly budou obsahovat Artefakt (tentokrát Stonehenge).​


Osobnost Elvenaru

Zajímalo by mě, s jakou rasou hraješ a proč? A jaká spřátelená rasa ti byla nejbližší?
Mám pouze jedno město, a to elfy. Zaujala mě jejich grafika, ale někdy bych chtěl vyzkoušet hrát s lidmi hlavně kvůli jednotkám z kasáren, kdy mám hypotézu, že lidské jednotky z kasáren jsou díky dostřelu efektivnější.
Spřátelená rasa no z fantasy postav jsou to jasně hobiti tedy půlčíky, Dáno zálibou ve spánku a dobrém a hojném jídle. Konečně jsem měl ve městě farmy. Ale musím přiznat, že si už moc nepamatuju víly a elfy, ale rozhodně mě nebavili Orkové a Elemntálové (i když budovy na výrobu artefaktů byly hezké).

Tento rozhovor nám poskytl hráč baumax. Celý rozhovor je velice zajímavý, moc doporučujeme si ho přečíst.

Podle vašich ohlasů jsme rádi, že se vám Osobnost Elvenaru líbí. Byli bychom rádi za vaši větší zvídavost! Můžete i navrhnout další osobnost, o které byste se rádi něco zajímavého dozvěděli.

Soutěžinky


V únorových soutěžinkách jsme obrázek rozložili do 4740 kostiček. Nejblíže si tipla hráčka Green Jane. Dostane tedy od nás 100
Diamant.png
. Výherci gratulujeme a všem ostatním děkujeme za účast. Nezapomeňte se opět příště zapojit!

kosticky.jpg

V březnových soutěžinkách jsme si vybrali dělnickou chatrč elfů. I tentokrát uvidíte budovu v obrázku v celé své kráse a vaším úkolem bude napsat nám do kolika kostiček jsme ji rozložili. (Myšlena je celá budova i s pozadím.) Na váš tip budeme čekat do 30. 3. 2021. Kdo se jako první trefí (nebo alespoň přiblíží k správnému tipu), dostane od nás 100
Diamant.png
.

Soubor:06 workers hut elves 02 cropped.png


Vzpomínky na minulost

p%C3%A1v%20lukula.png
Ve výtvarném okénku hráč Lukula přispěl krásným pávem, kterého vytvořil. Moc se nám líbí a proto se stává naší vzpomínkou na minulost.


Příští číslo

Další číslo vyjde: 5. 4. 2021

Příští číslo bude slavit již 4. narozeniny! Můžete se tedy těšit na novinky a spoustu zajímavých informací!

V dubnovém čísle bude rozhovor s hráčem Ryny. Máte na něj nějakou otázku? Zeptejte se ho v otázkách pro Ryny.

Budeme rádi za vaše připomínky! Vaše názory a náměty k tomuto číslu můžete psát v naší diskuzi.

Přejeme krásné čtení,
Elvenar tým

 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru