• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

4. otázka

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Baska

Pokročilý žák
Sousedskou výpomoc mohu poskytnout objeveným hráčům na mapě světa nebo hráčům, kteří jsou členy mého společenství.

* * *
Hodnocení: 2/2
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Sproly

Guest
Máme objeveného hráče a pokud ne, stačí když jsme ve stejném společenství, a jestliže jsem poskytli výpomoc v posledních 23h musíme počkat až bude opět k dispozici.

* * *
Hodnocení: 2/2
 
Naposledy upraveno moderátorem:

qxzucek

Guest
Sousedskou výpomoc můžeme poskytnout 1x denně (po 23 hodnách) všem sousedům, které jsme objevili průzkumem provincií a také všem hráčům, kteří jsou ve stejném společenství jako já bez ohledu na to, v jaké vzdálenosti od mého města se nachází.

* * *
Hodnocení: 2/2
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Bilas

Guest
Sousedskou pomoc můžeme poskytnout v případě že jsme hráčovo město objevili na mapě, nebo je členem stejného společenství a Danéumu hráči jsme nepomohli v posledních 23. hodinách.

* * *
Hodnocení: 2/2
 
Naposledy upraveno moderátorem:

delfym

Guest
Pokud jsme již souseda objevili (tzn. prozkoumali jsme provincii hraničící se sousedovým městem)

* * *
Hodnocení: 1/2
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser384

Guest
1. Musím mít objevené město souseda na mapě a vyřešenou provincii, která s tímto městem sousedí.
2. Výpomáhat se dá i členům společenství, ve kterém se nacházím.

Vypomáhat v sousedním městě mohu vždy jednou za 23 hodin.

* * *
Hodnocení: 2/2
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser122

Guest
Hráč musí být buď objevený nebo se mnou v cechu, nepomáhal jsem mu v posledních 23 hodinách a platí alespoň jedna z následujících 3 možností:
1, hráč neupgraduje hlavní sídlo
2, hráč má alespoň jednu nenamotivovanou kulturní budovu, která lze poskytnout výpomoc
3, hráč má alespoň jednoho nenamotivovaného stavitele

* * *
Hodnocení: 0/2
Důvod: Pozdě odeslána odpověď.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru