• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

4. otázka

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser368

Guest
1) Pokud máme k dispozici mapu světa na které jsem objevili město hráče, kterému chceme výpomoc poskytnout.
2) Členovi společenství
Tu poskytneme tak, že navštívíme přítelovo město a v levém horním rohu klikneme na ikonu rukou a následně vybereme budovu (hlavní sídlo, chatr dělníků nebo nějakou kulturní budovu), nad níž se symbol objeví.

* * *
Hodnocení: 2/2
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser385

Guest
V jakém případě můžeme poskytnout sousedskou výpomoc?
1) členům společenství
2) při objevení sousedního města na mapě

* * *
Hodnocení: 2/2
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Galin

Guest
Hráč kterému může byt poskytnuta sousedský výpomoc musí byt ve vztahu:
- objeven
- člen společenství ve kterém je i hráč poskytující sousedskou výpomoc

Sousedskou výpomoc lze dále poskytnout v případě, že hráč kterému má být poskytnuta sousedská výpomoc je ve vztahu objeven nebo člen a byla mu hráčem, který sousedskou výpomoc hodlá poskytnout tato poskytnuta nejméně před 23 hodinami nebo ještě nebyla poskytnuta.

Aby se mohla dát využít možnost jedné z variant sousedské výpomoci a to zkrášlení, darování nebo motivování. Zkrášlení není možné jsou li již všechny budovy s možností zkrášlení zkrášleny (musí se počkat až uplyne doba trvání zkrášlení - 8 hodin), darování není možné pokud se hlavní sídlo nalézá ve stavu zvyšování úrovně a motivování není možné pokud je již dělnické chatrči uděleno počet motivací jenž se rovná aktuální úrovni budovy (úrovně dělnické chatrče jsou 1 až 5, každá jedna z udělených motivace se vyčerpává za každou jednu započatou výstavbu budovy nebo její zvýšení úrovně).

* * *
Hodnocení: 2/2
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser322

Guest
1x/23 hod. pouze u hráčů, kterí jsou objeveni, anebo jsou ve společenství.
Pro poskytnutí sousedské výpomoci je nutné navštívit město již objeveného hráče
a kliknout na ikonu sousedské výpomoci vlevo na jeho profilu.
A následně vybrat jednu z budov, nad níž svítí stejná ikona sousedské výpomoci.

* * *
Hodnocení: 2/2
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser312

Guest
u hráčů které objevím na mapě kolem sebe při návštěvě jejich města jednou za 23 hodin nebo u hráčů kteří jsou členy mojeho společenství v tom samým časovým intervalu

* * *
Hodnocení: 2/2
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser341

Guest
Sousedskou výpomoc mohu poskytnout pouze členům vlastního cechu, a/nebo sousedům s nimiž mám vztah ve stavu "Objeven".

U jednoho hráče je možné sousedskou výpomoc poskytnout pouze 1x za 23hodin, pokud jsem tedy danému hráči již poskytl výpomoc během posledních 23 hodin, není mi to aktuálně umožněno.

Sousedskou výpomoc lze poskytnout na tři typy budov - hlavní sídlo (neomezeně, ovšem pouze pokud HB není aktuálně v procesu upgradu), dělnická chatrč (max dle počtu volných slotů pro výpomoc), kulturní budovy (1x za 8h pro každou kulturní budovu) - pro její poskytnutí je tedy třeba, aby alespoň na jednom typu toto bylo možné (jsou-li všechny kulturní budovy "motivovány" nebo hráč ještě žádné nemá, HB aktuálně upgradována a v děl.chatrči zabrány všechny sloty pro výpomoc, nelze výpomoc poskytnout)

* * *
Hodnocení: 2/2
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser323

Guest
musíme mít město objeveno (prozkoumanou alespoň 1 provincii v jeho dosahu) nebo být ve společenství
na mapě klikneme na město, vpravo na ikonu sepjatých rukou
sousedská výpomoc funguje na hlavní budovu - darování zlata, dělnickou chatrč - zrychlení výstavby, kulturní stavby vzducholoď a výš - zvýšení kulturních bodů
max. 1x za 23 hodin, nesmí být ve výstavbě hlavní budova
jako odměna jsou mince a v případě vzájemné sousedské výpomoci v posledních 23 hodinách i zásoby - množství závisí na úrovní mojí hlavní budovy

* * *
Hodnocení: 2/2
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Maloska

Guest
Na základě průzkumu provincií získávám sousedy, kteří se nacházejí v blízkosti těchto provincií. A těmto sousedům mohu poskytovat sousedskou výpomoc. Nejdříve musím navštívit město takto objeveného souseda, kliknu na ikonu sousedské výpomoci a takto vyberu budovu nad kterou svítí ikona sousedské výpomoci. Stejně tak mohu postupovat i u členů mého společenství. Těm mohu poskytnou sousedskou výpomoc bez ohledu na to, jestli jsou objeveným sousedem či nikoliv. Máme tři druhy sousedské výpomoci - darování /hlavní sídlo/, zkrášlení /kulturní budovy/, motivování /dělnická chatrč/. Sousedská výpomoc může být poskytnuta jednou za 23 hodin.

* * *
Hodnocení: 2/2
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser199

Guest
sousedskou výpomoc můžeme poskytnout když vstoupíme do města hráče, kterého máme objeveného na mapě, poskytneme ji kliknutím na ikonku sousedské výpomoci a umístěním na budovu nad kterou ikonka svítí, lze ji poskytnout jednou za 23h, dále ji můžeme také poskytnout členům Společenstva pokud v nějakém jsme

* * *
Hodnocení: 2/2
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Safi

Guest
Sousedskou výpomoc můžeme poskytnout těm hráčům které máme objevené na mapě světa, nebo jsou členy mého společenství. Po sousedské výpomoci se spustí 23 hodinový odpočet, až skončí můžu těmto hráčům znovu pomoci.

* * *
Hodnocení: 2/2
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser177

Guest
1. členům společenství, ve kterém hraji
2. sousedům na mapě v provinciích, které jsem objevil

* * *
Hodnocení: 2/2
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Eshu

Guest
Abych mohl pomoci hráči, musí být splněny následující podmínky

1. Jedná se o hráče, k jehož městu už jsem se na mapě dostal (to znamená objevil jsem provincii, která s jeho městem sousedí), nebo o hráče, který je spolu se mnou v jednom cechu
2. Daný hráč má budovu vhodnou k výpomoci (tj. nenamotivovanou velkou kulturní budovu, nebo ještě nenamotivované všechny stavitele, nebo radnici, kterou nemá ukrytou pod lešením)
3. Danému hráči jsem v posledních 23 hodinách neposkytnul sousedskou výpomoc.
4. Pokud mám plnou radnici (mincí případně zásob), musím při poskytnutí pomoci potvrdit, že mi nevadí přijít o odměnu.
5. Hra musí normálně fungovat (tj. nesmí zrovna probíhat aktualizace, či jiným způsobem být znemožněno normální hraní) . ;)

* * *
Hodnocení: 2/2
 
Naposledy upraveno moderátorem:

foraminifera

Guest
v případě, že se jedná o člena společenství, nebo sousedi v již prozkoumané oblasti kolem základny, čím více objevených úseků tím více sousedské pomoci.

* * *
Hodnocení: 2/2
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser395

Guest
Sousedskou výpomoc mohu poskytnout hráči, kterého mám objeveného na mapě, nebo členu mého společenství.
Lze poskytnou hráči co 23 hodin.

* * *
Hodnocení: 2/2
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser382

Guest
1. hráče musíme navštívit
2. nejdříve 24 h odposledního poskytnutí SV +
3. hráč musí být objeven nebo
4. hráč musí být člen mého společenství
5. jeho město musí obsahovat budovu, na kterou lze SV aplikovat (př. hlavní budovu, dělnická chatrč či vhodné kulturní budovy, které nejsou právě vylepšovány, dělnická chatrč musí obs. volný slot pro zrychlení stavby/motivaci a jednotlivé kulturní budovy lze navíc zkrášlit nejdříve po 8 hodinách od posledního zkrášlení)

* * *
Hodnocení: 2/2
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser356

Guest
Výpomoc můžeme poskytnout sousedům, které máme objevené na mapě světa nebo jsou členy společenství, ve kterém jsme i my.

* * *
Hodnocení: 2/2
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34

Guest
pokud mám suseda objaveneho odkritého na mape sveta
alebo pokial mam suseda v spolku v ktorom sme spolu

susedska vipomoc sa deli na 3 časti
darovanie minci hlavnej budove
motivacia kulturnich budov
motivácia stavitela

motivovat susedskov vipomocov je možne raz za den

* * *
Hodnocení: 2/2
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser236

Guest
V případě, že navštívíme námi již objeveného hráče.
A také v případě, kdy jsme hráče sice neobjevili, ale jsme spolu v jednom společenství.

* * *
Hodnocení: 2/2
 
Naposledy upraveno moderátorem:

IamEPPI

Guest
V případě ze otevřu mapu světa kliknu na jiného hráče a po otevření jeho území je možné poskytnout výpomoc. Ať už kliknutím na hlavní budovy a podporou v mincích nebo třeba i možností urychlení stavby nebo podporou v kultuře.

* * *
Hodnocení: 0/2
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru