• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

39. číslo

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
ozveny%20lesa1.png
Naši milí čtenáři,

slavíme páté narozeniny a proto na všech fórech běží globální soutěž. Slavte tedy s námi a vyhrajte lákavé ceny. Soutěž končí 9. 6. 2020.
Osobností Elvenaru se stává hráč Kozmicz. Rozhovor je zajímavý a doporučujeme vám si ho přečíst.
S rubrikou domácí mazlíčci opět nahlédneme do světa koní a ve vzpomínkách na minulost se vrátíme do období velikonoc s hráčkou Luree. Její Fénix je dechberoucí a proto jsme mu věnovali pozornost.

Přejeme vám příjemné čtení a budeme rádi za váš názor, který můžete napsat do naší diskuze.


listy2.png

Novinky

birthday_contest_header.png


Elvenaru už je 5 let, takže hurá slavit! Dne 3. 6 jsme odstartovali první část třídílné soutěže o množství skvělých odměn. Jednou z nich je i Gravitující hostinec pro vaše město, tedy budova, kterou běžně ve hře získat nelze! Soutěž končí 9. 6. 2020.
Více informací o celé soutěži najdete v tomto příspěvku.
Osobnost Elvenaru

Máš nějaký nápad, čím by šlo tuhle hru oživit tím správným směrem, nebo jsi spokojen kterým se Elvenar ubírá?
Mě se líbí směr, kterým se Elvenar ubírá. Hra není tak stereotypní, protože neustále člověk přemýšlí, jak rozšířit své město, jak a kde postavit určité budovy a neustále se posouvá dál. To se mi na této hře líbí, že člověk každým měsícem vidí ten progres a to mne baví. Navíc, pro mne je Elvenar hodně relaxační hra, takže mi naprosto vyhovuje to, že tam na mne nemůže nikdo zaútočit a zničit mi to, co jsem tak pracně vybudoval. Věřím, že s námi Elvenar bude ještě spoustu let. Potenciál k tomu rozhodně má!

Tento rozhovor nám poskytl hráč Kozmicz. Chcete o něm vědět více? Celý rozhovor najdete zde.

Podle vašich ohlasů jsme rádi, že se vám Osobnost Elvenaru líbí. Byli bychom rádi za vaši větší zvídavost! Můžete i navrhnout další osobnost, o které byste se rádi něco zajímavého dozvěděli.


Soutěžinky

V květnových soutěžinkách jsme schovali 512 ks
Vision Vapor.png
. Naprosto přesně si tipl hráč Radvanus. Dostane tedy od nás 100
Diamant.png
. Výherci gratulujeme a všem ostatním děkujeme za účast.
kouzlo.jpg
V červnových soutěžinkách jsme schovali spousty okrasných květináčů, což je kulturní budova lidí
Okrasný květináč
. Na vás je tipnout, kolik jsme jich do obrázku schovali? Na vaši odpověď budeme čekat do 30. 6. 2020. Kdo se jako první trefí (nebo alespoň přiblíží k správnému tipu), dostane od nás 100
Diamant.png
. Nezapomeňte se opět zapojit!
stromcek.jpg

Domácí mazlíčci

konik1.jpg


Hráč Siouxsie pracuje jako ošetřovatel a jeho specializace je Hipoterapie což je fyzioterapeutická metoda, která působí na klienta prostřednictvím pohybových impulzů vznikajících při koňské chůzi. Centrální nervový systém pacienta je tak ovlivňován přes působení na periferii. Přenosem impulzů přes koňský hřbet na klienta, který na koni sedí či zaujímá jinou, jeho možnostem odpovídající polohu.
Moc děkujeme za fotku a informace.

Pokud byste se i vy chtěli pochlubit se svými zvířátky nebo třeba i rostlinkou, tak je prosím pošlete soukromou zprávou Emble.


Vzpomínky na minulost

kraslice2.jpg

V soutěži O nejlepší kraslici II vyhrála hráčka Luree s tímto krásným fénixem. Je moc krásně a detailně vytvořený a proto se stává naší vzpomínkou na minulost.

Nápady a návrhy

Za měsíc květen jsme probrali nápady a návrhy. Níže jmenované se nám líbí, měly velkou podporu a proto je posíláme dál.

Nápad od hráče BiggJOEcz
Turnaj - přidání tlačítka pro další provincii

A další nápad od hráčky Alatriste
Rozšíření přehledu upozornění

Příští číslo

Můžete se těšit na novinky a spoustu zajímavých informací!
Příští Osobnost Elvenaru nám poskytne hráč Radvanus. Máte na něj nějakou otázku? Zeptejte se v otázkách pro Radvanuse

Další číslo vyjde: 5. 7. 2020

Budeme rádi za vaše připomínky a názory! Diskutovat k tomuto číslu můžete zde.

Přejeme krásné čtení,
Elvenar tým
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru