• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

3. otázka

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser340

Guest
Za každý střet ve vzdálenosti 12 je za 12 bodů -> 8x12 = zisk 96 bodů do žebříčku

* * *
Hodnocení: 1/1
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser281

Guest
V každé provincii řeším 8 střetnutí. při jednom střetnutí ve vzdálenosti 12 získám 12 bodů. Za vyřešenou provincii ve vzdálenosti 12 získám 96 bpdů do žebříčku.

* * *
Hodnocení: 1/1
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Eshu

Guest
Získám 12 x 8 = 96 bodů. To bylo jednoduché ;)

* * *
Hodnocení: 1/1
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Emilka

Guest
96 bodů

* * *
Hodnocení: 1/1
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser301

Guest
Získáme 12 bodů do žebříčku.

* * *
Hodnocení: 0/1
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser322

Guest
96 bodů

* * *
Hodnocení: 1/1
 
Naposledy upraveno moderátorem:

qxzucek

Guest
96

* * *
Hodnocení: 1/1
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34

Guest
96

* * *
Hodnocení: 1/1
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser276

Guest
96 :)

* * *
Hodnocení: 1/1
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Safi

Guest
Každá provincie má 8 relikvií, pokud ji chceme mít vyřešenou musíme získat všech 8 relikvií (vyjednáváním, nebo bojem). Provincii ve vzdálenosti 12 získáme za každou získanou relikvii 12 bodů. Takže podle mne za vyřešenou provincii získám 8 krát 12 bodů, což je celkem 96 bodů.

* * *
Hodnocení: 1/1
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser347

Guest
96

* * *
Hodnocení: 1/1
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Galin

Guest
V provincii je 8 území a za každou dostanu 1 bod krát vzdálenost od "mého" města. Zisk by měl tedy být 8*12=96 bodů za celou provincii.

poznámka:
Pokud, ale mám hledat Vaše město a od něj 12 polí vzdálenou provincii kterou vyřeším tak to je pokud to město existuje velice individuální :) No a aby toho nebylo málo tak ještě ta provincie může být po směru k mému města 12 polí od Vašeho nebo od Vašeho ještě 12 polí dál :)
Jen takový drobný pokus o vyjádření této varianty.
1) předpoklad: provincie která má být získána a za ní uděleny body je ta nejblíž k mému městu a zároveň 12 polí od Vašeho, počet polí mezi mým městem a Vaším je "Y" polí pak zisk do žebříčku pro mě, když tu provincii vyřeším celou je ("Y"-12) kráte 8.
2) předpoklad: provincie která má být získána a za ní uděleny body je ta nejvzdálenější od mého města a zároveň ještě 12 polí dál ve směru mého města k Vašemu, počet polí mezi mým městem a Vaším je opět zvolen "Y" polí, pak zisk do žebříčku pro mě, když tu provincii vyřeším celou je ("Y"+1+12) kráte 8. (to plus 1 navíc je pole Vašeho města které je v ose moje město-Vaše město-cílená provincie a +12 je uvažovaná vzdálenost od vašeho města).

Tak doufám, že za tuto kacířskou poznámku mi nedáte mínusový bod :)


Myslím si, že by tedy v otázce mělo být asi napsáno "ve vzdálenosti 12 od Vašeho města?" (ve smyslu vzdálenost od města odpovídajícího hráče), aby byla odpověď pro všechny jednotná a vyjádřitelná stejným číslem, tedy číslem "96".

* * *
Hodnocení: 1/1
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser368

Guest
1 provincie = 8 střetů; 1 střet = 1 bod => 8x12 = 96 bodů celkem

* * *
Hodnocení: 1/1
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser323

Guest
12 bodů x 8 střetů = 96 bodů za provincii

* * *
Hodnocení: 1/1
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser77

Guest
12 bodů za střet - 8 střetů v provincii = 96 bodů za vyřešenou provincii ve vzdálenosti 12 od našeho města

* * *
Hodnocení: 1/1
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Maloska

Guest
96

* * *
Hodnocení: 1/1
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser356

Guest
Za každé střetnutí v provincii je jeden bod do žebříčku. Plus za každou vzdálenost se bod navyšuje a to dle dálky od města. Tudíž je to 12x1 za každé vyřešené střetnutí.
Takže za vyřešenou provincii kde je 8 střetnutí je 8x12 to je 96 bodů do žebříčku.

* * *
Hodnocení: 1/1
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser351

Guest
9 bodů

* * *
Hodnocení: 0/1
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser395

Guest
12 bodů

* * *
Hodnocení: 0/1
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru