• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zadání 3. úkol

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Tuulikki

Moderátor fóra
Elvenar tým
3. úkol

Nastal čas pro třetí a poslední část oslav!

Abyste se mohli zúčastnit i této části soutěže, vyzýváme vás, abyste vytvořili něco, co se bude týkat Elvenaru nebo jeho narozenin – je to čistě na vás, pečte, vařte, kreslete, vyrábějte nebo skládejte. Až budete hotovi, jednoduše nahrajte fotku nebo screenshot svého výtvoru, na kterém musí být viditelná vaše přezdívka z Elvenar fóra.

Odpověď pište pod tento soutěžní příspěvek a musíte jí zaslat nejpozději do 28. června, nejpozději do 23.59.

Hodně štěstí!

S přátelským pozdravem,
váš Elvenar tým
 

Trumpetka

Znalec fóra
T_E6.jpg
 

Mescal

Znalec fóra
Žádný velký umělec nejsem a kreativní úkoly jsou pro mě mor, tak jsem zkusil "upéct narozeninový dort". :)
 

Přílohy

  • dort.png
    dort.png
    108,8 KB · Zobrazení: 53

Green Jane

Šéfkuchař
Green Jane
Po přejte mi hodně zdaru !
Lovím v lesích Elvenaru
polovinu z šesti let,
kdy se zrodil tento svět .
Je tak plný fantazie,
spousta národů v něm žije .
Ať dál vzkvétá jako květ
ještě aspoň tisíc let !
 

Přílohy

  • elf-archer-clipart-md.png
    elf-archer-clipart-md.png
    51 KB · Zobrazení: 54

Clen

Učedník
Nedari se mi nahrat obrazek, je prilis velky. Jak to mam jinak udelat? Uz nemam cas, hra brzy vyprsi :-(

Konecne se mi to podarilo pres snimek obrazovky.
Nakreslila jsem rozsireni mesta, protoze to musime neustale, kdyz se rozrustame. Diky za peknou hru, u ktere se neda nudit. Vase Clen
 

Přílohy

  • Screenshot_2021-06-29-00-05-04.png
    Screenshot_2021-06-29-00-05-04.png
    869 KB · Zobrazení: 62

Kvietko

Šéfkuchař
1625046939085.png

Zdravím všechny elfy, víly, trpaslíky, gobliny....no a taky lidi a přeji všem hodně radosti ze hry a vládcům Elvenaru moooc zajímavých nápadů....a přináším...no co jiného ...kvítko
 
Naposledy upraveno:

Juty

Šéfkuchař
Chci poděkovat za prodloužení soutěže, umožnilo mi to totiž upéct tenhle dort. Ráda peču a samozřejmě ráda hraji Elvenar, proto jsem k jeho narozeninám upekla narozeninový dort. Přeji celému týmu Elvenaru, ať se mu daří minimálně jako doposud a hráčům, ať je hra stále baví!

20210630_154517.jpg
 

Ondra cabak

Kolemjdoucí
Nemohu nahrát fotku ať se snažím jak se snažím. Pak se nedivte že je malá účast. S pozdravem Cabák.

------------------------------------------------------------
Pokud je obrázek velký, stačí ho zmenšit. Embla ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

chleba s maaslem

Kolemjdoucí
Udělám ze sebe většího pitomce,
když budu básničku začínat od konce?
aA co když vynechám prostředek,
bude to pro mě mít nějaký důsledek?
Možná jo, protože když půjdu pozpátku,
zřejmě se dostanu k novému začátku..
Vše nej k šestým narozeninám přeje Chleba s Maaslem
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru