• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

29. číslo

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
ozveny%20lesa1.png

Naši milí čtenáři,

červenec přinesl kromě slunečného počasí, spousty novinek. Přivítali jsme v našich městech Královnu moří, která nás jen navnadila na událost Letní mořské panny.
Další novinkou bylo vylepšené dobrodružství společenství, které jste si určitě užili.
Zaměříme se na bohyni přírody Luonnotar. Ve vzpomínkách na minulost připomeneme kresby hráče Nibelion, které jsou naprosto úchvatné, a v rubrice domácí mazlíčci se vrátíme ke koním od hráčky Angie89.

Přejeme vám příjemné čtení a budeme rádi za váš názor, který můžete napsat do naší diskuze.


l%C3%ADstky411do.png

Novinky

Událost: Královna moří
forumbanner01.png

U lesa poblíž vašeho města, uzavřenu v obrovské lastuře, jste mohli najít Mauriel, královnu moří!
Krátkou událost jste mohli plnit od 8. do 17. července. Pomohli jste Mauriel splnit úkoly? Zvládli jste oživit její vzpomínky? Získali jste tak pouze její přátelství a důvěru mořských lidí. Ti se připravují, aby se připojili ke své královně při velké letní slavnosti. Získali jste odměnu v podobě opravdu speciální budovy? Napište nám to v příslušném
diskuzním vlákně!
rewardbuilding01res.png


Dobrodružství společenství

23. července začala nová éra dobrodružství společenství. Od tohoto kola byl představen úplně nový úkolový systém dobrodružství společenství, který jsme zavedli cíleně proto, aby dobrodružství byla mnohem jednodušeji a pohodlněji ovladatelná. Děkujeme vám za veškerou zpětnou vazbu, kterou jste nám k dobrodružství společenství poskytovali a doufáme, že se vám tyto novinky líbily!

fellowshipadventuresquests.png

A nyní nám dovolte říci něco více o systému samotném. Vysvětlíme vám v rychlosti, jak to funguje. V novém úkolovém systému jsou všechny úkoly zobrazeny v jednom přehledu (viz výše), a tak můžete plnit více úkolů současně. Jakmile úkol splníte, můžete si vyzvednout odměnu a úkol začne okamžitě znovu, abyste mohli pokračovat. Není tedy již nutné opakovaně odmítat úkoly, abyste se dostali k tomu, který právě potřebujete pro získání vyžadovaných položek dobrodružství. Dejte nám vědět, co si o této změně myslíte. Těšíme se na vaši zpětnou vazbu v našem
diskuzním vlákně!


Luonnotar

Luandu.png

Luonnotar znamená "Dcera přírody". Na počátku byla pouze Luonnotar. Sama samotinká v široširé prázdnotě. Po staletí se vznášela na vlnách vesmírného oceánu, až si jednoho dne na jejích kolenou udělal hnízdo pták a snesl vejce. Bohyně se však polekala a hnízdo převrhla. Z rozbitých vaječných skořápek pak vznikly nebe a země. Žloutky se staly sluncem a bílky měsícem. Roztroušené úlomky vajec se pak staly hvězdami. Potom Luonnotar vytvořila moře a pevninu.
Příště se podíváme na boha Týra.


Osobnost Elvenaru

Co všechno je náplní tvé práce moderátora a baví tě to? A jak se tedy vůbec do týmu dostal?
Moje práce spočívá hlavně v dohlížení na to, aby se na fóru dodržovala pravidla! Pak práce v pozadí na vyhodnocování soutěží a zatím mě to stále baví a nemalou zásluhu na tom má kolektiv ve kterém spolupracuji. Do týmu jsem se dostal přes Forsetiho který mě oslovil s nabídkou, kterou jsem vůbec nečekal a která mě velmi potěšila. A tím to bych mu rád, ještě jednou poděkoval.

Tento rozhovor nám poskytl moderátor Dellingr. Chcete o něm vědět více? Začtěte se do rozhovoru s ním!

Podle vašich ohlasů jsme rádi, že se vám Osobnost Elvenaru líbí. Byli bychom rádi za vaší větší zvídavost! I vy můžete navrhnout další osobnost, o které byste se rádi něco zajímavého dozvěděli!



Soutěžinky

V červencových soutěžinkách jsme do obrázku schovali 1280 ks kouzel. Nejblíže si tipl hráč Feliberto. Dostane tedy od nás 100
Diamant.png
. Výherci gratulujeme a všem ostatním děkujeme za účast.

kouzla2.jpg

V srpnových Soutěžinkách jsme do obrázku schovali bojovou jednotku lovce. Na vás je tipnout si, kolik se jich v obrázku skrývá. Na váš tip budeme čekat do 31. 8. 2019. Kdo se jako první trefí (nebo alespoň přiblíží k správnému tipu), dostane od nás 100
Diamant.png
.
Nezapomeňte se opět zapojit!

lovecccc.png


Domácí mazlíčci

kone.png

Opět děkujeme za informace a fotky těchto krásných koní, které nám poslala hráčka Angie89.
"Ten světlý je norický hřebec Bajaja, ta kropenatá je kříženec norika a quarter horse Bětka. Hnědá s tmavou hřívou je norik Beruška a hnědý hřebec v lese je hřebec norika Nathan z Libušína. Potom tam jsou ještě kobylky norika Bajka a Cora"

Pokud byste se i vy chtěli pochlubit se svými zvířátky (nebo třeba i rostlinkou), tak je prosím pošlete soukromou zprávou Emble.


Vzpomínky na minulost

Screenshot_1.jpg

Tento obrázek nakreslil hráč Nibelion a dopsal k tomu toto:
"Konečně mám ale trošku volno na ten můj malý projektík a je to mazec, učit se sám úplně cizí prográmek, tak alespoň se podělím o "malý" pokrok, vím totiž, že mě ještě čeká dlouhá cesta. Testuji všemožné funkce a zatím se spíše rozhlížím co která umí, ale každopádně kdo si hraje nezlobí".

Výtvarné okénko skrývá spousty kreseb, opravdu stojí za to si je prohlédnout!


Statistiky měsíce

Vložené příspěvky: 1740
Vytvořená témata: 67
Udělená poděkování: 720
Nově zaregistrovaní uživatelé: 59



Další číslo vyjde: 2. 9. 2019


Těšte se na novinky, informace a například i na příští Osobnost Elvenaru, bude jí hráč Saux. Máte na něj nějakou otázku? Zeptejte se v Otázkách pro Sauxe.



Budeme rádi za vaše připomínky a názory! Diskuze k tomuto číslu je otevřena zde.


Přejeme krásné čtení,
Elvenar tým
 
Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru