• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

20. číslo

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
ozveny%20lesa1.png
Naši milí čtenáři,

kromě obvykle chladnějšího počasí přináší listopad také nové Ozvěny lesa a s nimi přichází krátká úkolová linie nazvaná Bezhlavý Halloween.
Představíme si bohyni slunce Sol a jejího bratra Maniho, tj. bohy měsíce. Rozhovor do Osobnosti Elvenaru nám poskytla hráčka @luterina, která se ke hře vrátila po delší pauze. Naši tipovací soutěž vyhrává hráč @iDavis, gratulujeme a připomínáme, abyste se znovu zúčastnili. V Kronice Elvenaru se podíváme do mapy, která je důležitou součástí našeho světa.
Přejeme vám příjemné čtení a budeme rádi za váš názor, který můžete napsat do naší diskuze.

l%C3%ADstky411do.png

Novinky

Bezhlavý Halloween
Banner_Halloween2018.png

Za studeného a tmavého říjnového večera pádí přes pole strašidelná bytost. Je bezhlavá, tichá a pouze zvláštní chrastivý zvuk vychází z jejího trupu. Co to může být? Celé město se klepe strachy, zatímco toto neklidné stvoření obchází živé ploty a příkopy, jakoby se snažilo něco najít. Navíc přicházejí zprávy, že nedaleko odtud byl spatřen netopýr nesoucí mluvící hlavu. Gentleman bez těla však neztratil své způsoby a snaží se najít svou cestu zpátky. Dokážete vyřešit celou záhadu?
Letošní Halloweenská úkolová linie je dostupná od 30. října do 9. listopadu. Ujistěte se, že splníte všechny úkoly včas a získáte tak úžasnou budovu Bezhlavý Halloween.
Těšíme se na vaši zpětnou vazbu v diskuzním vláknu!

Sol a Mani

sol.png

Mani je bůh Měsíce, bratr bohyně slunce Sol. Jejich rodiče jsou bůh Mundilfari a bohyně Glaur. Oba řídí na obloze vůz, kterým každou noc či den prchají, a to před vlky Hatim a Sköllem. Při ragnaroku vlci měsíc a slunce doženou a sežerou.
Příště se podíváme na bohyni Lofn.

Osobnost Elvenaru

Vím, že hraješ Elvenar skoro od začátku, avšak na jistou dobu (a ne krátkou) si s hrou skončila. Zajímalo by mě, proč si hru ukončila a co tě přivedlo zpátky?
Ani nevím proč jsem na čas z Elvenaru odešla, snad mi přišel nějak monotónní nebo bez toho, aniž by mě motivoval chtít hrát dál a mít větší a hezčí město, či mi v něm scházelo více komunikace a pocit vzájemného sdílení v úspěších či neúspěších s dalšími hráči, ale čas od času jsem si na ta svá městečka vzpomněla, že tu jsou tak opuštěná, tak mi to nějak nedalo a když jsem po delší odmlce nakoukla, tak to všechno, co mi k opravdu dobré hře před tím scházelo, tu najednou bylo. Mám na mysli úkolové hry, dobrodružství společenství a hlavně komunikace na chatu se členy společenství, kteří se mi vlastně stali - i když jen na dálku - mou druhou rodinou.

Tento rozhovor nám poskytla hračka @luterina Chcete o ní vědět více? Celý rozhovor najdete zde.

Podle vašich ohlasů jsme rádi, že se vám Osobnost Elvenaru líbí. Byli bychom rádi za vaší větší zvídavost! Můžete i navrhnout další osobnost, o které byste se rádi něco zajímavého dozvěděli.


Soutěžinky

V říjnových Soutěžinkách jsme chtěli znát váš tip: Kolik zhlédnutí bude mít 19. číslo Ozvěn lesa 31. 10. 2018 ve 20.00 hodin? Nejblíže si tipl hráč @iDavis s tipem 1200, dostane tedy od nás 100
Diamant.png
. Výherci gratulujeme a všem ostatním děkujeme za účast. Nezapomeňte se zúčastnit i příště!


soute%C5%BEinky.jpg

V listopadových Soutěžinkách bychom opět rádi znali váš tip. Kolik zhlédnutí bude mít Magazínová diskuze 30. 11. 2018 ve 20.00 hodin? Na vaši odpověď budeme čekat do 20. 11. 2018. Kdo se jako první trefí (nebo alespoň přiblíží k správnému tipu), dostane od nás 100
Diamant.png
.


Domácí mazlíčci

labute1.png

Labuť byla ochotná vylézt na břeh a zapózovat. Tyto krásné fotky a informace nám poslala @nataly111.

Pokud byste se i vy chtěli pochlubit se svými zvířátky (nebo třeba i rostlinkou), tak je prosím pošlete soukromou zprávou Emble.


Vzpomínky na minulost

teleport3.png

V soutěži o Tajemný nákres se zúčastnilo spousty talentovaných kreslířů, soutěž vyhrál hráč @Keira Vanir. Jeho dílo je dechberoucí, a proto se stává naší vzpomínkou na minulost.

Elvenarská kronika

provincii11.png

Mapa světa je důležitou součástí Elvenaru, takže ji budete navštěvovat opravdu často. Na první pohled se může zdát, že všechny provincie vypadají stejně. Když se ale podíváte pozorně, tak každý typ provincie má svůj vlastní specifický terén v závislosti na tom, jaké relikvie daná provincie nabízí. V každé provincii potkáte kupce, který vám může prodat relikvie a vy prostě nemáte těchto objektů nikdy dost! Samozřejmě však něco stojí. Můžete přijmout kupcovu nabídku nebo vyslat své vojenské jednotky, aby tyto relikvie uchvátily silou a ušetřily vaše zdroje. Je to jen na vás! Relikvie tedy získáte buď vyjednáváním, nebo bojem. Ale uvědomte si, že se v každém typu provincie vyskytují odlišné jednotky, takže buďte připraveni!
Je jedno jakým způsobem relikvie získáte, protože vždy se zvýší také vaše znalosti! Jinými slovy, za každé získané území obdržíte vědomostní bod, který můžete použít ve výzkumném stromě, abyste si rychleji zpřístupnili nové technologie, nebo jej investovat do prastarých divů. Mapa je velkým zdrojem vědomostí, však uvidíte!
Mapa světa je také místem, kde se pro vás pořádají turnaje. Ty jsou vám k dispozici, jakmile se stanete členem společenství.
Každý týden se uskuteční turnaj, kterého se budete moci zúčastnit. Vždy se koná turnaj jednoho typu a to pouze v provinciích, které máte vyřešené. Je to rozhodně skvělá příležitost, jak získat další relikvie, vědomostní body, runové úlomky a ti nejlepší získají navíc i body do žebříčku.

Všechny informace najdete na naší Wiki.


Statistiky měsíce

Vložené příspěvky: 1740
Vytvořená témata: 113
Udělená poděkování: 604
Nově zaregistrovaní uživatelé: 169


Další číslo vyjde: 1. 12. 2018

Těšte se na novinky, informace a například i na příští Osobnost Elvenaru, bude jí komunitní manažer této hry, tj. @Forseti! Máte na něj nějakou otázku? Zeptejte se, rád vám jí zodpoví. Ptát se ho můžete v Otázkách pro Forsetiho.


Budeme rádi za vaše připomínky a názory! Diskuze k tomuto číslu je otevřena zde.

Přejeme krásné čtení,
Elvenar tým
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru