• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Není chyba 2 vedlejší úkoly

dvorpel

Guest
Verze-Elvenar v 1.0-8d01b7a
Prohlížeč-Google -49.0.2623.75m
flash player-20.0.0.306
windows 7 profesional 32 bit
rozlišení 1920-1080
svět Arendyll
Název úkolu nevím Ale bylo to dokonči výzkum prvotřídních manufaktur křišťál,svitky,hedvábí

Chyba:
V 5 etapě po splnění úkolu už nenaskočil úkol hlavní herní linie ale naskočil druhý vedlejší který jde do nekonečna odmítat toto trvá druhý den a nevím jak dál
 

Frigg

Guest
To není chyba, zřejmě jsi v hlavním příběhu došel tak daleko, že tam zrovna další úkol nechystaný není. Až se prokoumáš někam dál, zase se objeví. A abys mezitím nebyl o jednoho zadavatele úkolů připraven, zobrazí se ti i na druhém "políčku" vedlejší úkoly.
 

dvorpel

Guest
Děkuji za radu snad to tak bude vyzkoumal jsem už další dva výzkumy a zatím nic tak snad to naskočí zatím se mi to nestalo a s hlavnímy úkoly jsem byl vždy pozadu,párkrát se mi stalo,že jsem pracně splnil hlavní úkol a po splnění mi naskočily např.ještě dva splněný že jsem byl pozadu ,ale snad to bude jak říkáš.Ještě jednou díky
 
Nahoru