• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení 1410

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7313
  • Vytvořeno

Deleted User - 500563

Guest
Vítám tě na našem fóru. Kdyby jsi potřeboval s čímkoliv poradit, kdykoliv se na nás můžeš obrátit.
Zajímají tě změny, které probíhají ve hře? Bližší informace nalezneš zde. Právě běží nová soutěž, tak neváhej a zapoj se. :) Pokud se chceš podělit o svůj názor na hru, tak v této sekci nalezneš vše potřebné. Pokud rád čteš, mrkni se na náš měsíčník Ozvěny lesa. Zde nalezneš rozhovory s hráči, nebo novinky, které proběhly ve hře. Zajímavé shrnutí veškerého dění ve hře.;)

Ať se ti u nás líbí a hra stále baví! :)
 

DeletedUser7313

Guest
Perníkovou chaloupku už budu mít zítra 10 level...hra mě dostala , jen koukám, že se hlavní výhry opakují a nejsem schopná dostat denní odměnu vlastně jsem nepochopila za co jí dostanucož je možná moje vina..jinak jsem už závislák hrají teprve cca.3 měsíce..
 

DeletedUser4336

Guest
Denní odměnu dostaneš, když jí otevřeš v dárku, a ty jsou náhodně zamíchány. Prostě tam někde je.
 

Deleted User - 500563

Guest
@1410 jak píše Pauleo. Denní odměna se ukrývá v dárku. Náhodně se vše zamíchá a pak jedině zkoušet a doufat, že ji získáš. :) Sbíráš mašle a ty potom používáš na ty dárečky.
 

DeletedUser7313

Guest
Ahoj..hraji cca. od října a hra mne naprosto pohltila.Mám ráda hry tohoto stylu...Možná je nás takových více:)
 
Nahoru