• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Předáno +1 Stavitel (Legendární Požehnání na 1 Použití)

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3079
  • Vytvořeno

DeletedUser3079

Guest
+1 Stavitel (Legendární Požehnání na 1 Použití)

Je toho tu celkem hodně, ale chybí mi tu stále požehnání formou +1 dělník. Které bych mohl použít na jakou chci budovu, i když už stavím maximum (5). Ale samozřejmě musí být udělané legendárně. Jak to bývá třeba jen v nějaké soutěži, nebo by se hodil i do 10. Truhle v Turnajích. Nebo i jako nějaká odměna v truhlici v Dobrodružství Společenství.

Je to stejně cenné požehnání jako to časové na 24h nebo na jak dlouho je a myslím že by takové ocenilo mnoho nás hráčů =)

CO UMÍ:
• +1 stavba navíc k těm které už máte, formou kouzla v požehnání.
• Můžu si vybrat, stejně jako cokoli, kdy a na jakou budovu ho použiji (Obdobně jako s požehnáním VB)
• Požehnání se nachází mezi ostatními požehnáními.
• Možnost získání z: Turnaje, Dobrodružství Společenství, Soutěží (hlavní cena jak u budov nebo velkých požehnání), z Divů jako hlavní cena v truhle nad 20lvl+
:diamond:


 

luterina

Veterán
pokud by šlo o to legendární tak jsem pro :)

nevidím tu nikde sekci která by se věnovala takovýmto návrhům na legendární kouzla, která by se dala získat ojediněle, za to však kouzla něčím specificky výjimečná, něčím ojediněle výhodná pro hráče a toto co tu navrhuješ @ANCARY je řekla bych právě o tom, jestli někde to téma již založené je, tak se omlouvám, ale dovolím si zde k němu tedy připojit ještě další tip na legendární kouzlo, já bych velmi přivítala okouzlit si budovu jednorázově - na jeden výběr - jakýmkoliv již daným ve hře kouzlem určené na zvýšení produkce, např. jednorázově okouzlit manufakturu aby mně dala jednou tolik zboží, či mít k dispozici více takových kouzel kde by jedno kouzlo dalo jednorázově navíc dvojnásobek, třínásobek....vyrobeného zboží, nebo dílna různý x násobek vyrobených zásob a pod., ono někdy se hráč ocitne v situaci kdy takové kouzlo mít v záloze je potom opravdu požehnáním :)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser3346

Guest
Tohle jde řešit i návrhem na další možnosti získání vylepšení. Ovšem k tomu musí být trochu odvaha nepožadovat malá okrajová řešení ...

Ten koncept návrhu není špatný když by se to překopalo na přestavbu města kdy kouzlo účinkuje tak, že odemkne celkovou herní plochu i tu která se již nedá rozšiřovat (pro ty pokročilejší) k přestavbě města. Volná plocha by plnila účel dočasného odkladiště budov po dobu přestavby. V případě že hráč nestihne přestavbu a budovy jsou v prostoru uvolněného místa, vrací se město do stavu před přestavbou.
 

DeletedUser341

Guest
Myslím, že pleteš dvě věci dohromady. "+1 stavitel" umožní vylepšovat jednu budovu navíc, což by, ve formě požehnání "na jedno použití", myslím uvítal někdy každý (občas je prostě i těch 5 stavitelů málo :) )
Naproti tomu ty řešíš "přeorganizování města". Opominu-li fakt, že to sem nepatří, tak na toto téma už padlo mnoho jiných návrhů, a poté, co jsem viděl u Forge of Empires "stavební mód" (po aktivaci si můžeš libovolně naházet budovy do "inventáře", zbylé přeházet po dostupné ploše a pak tam vrátit to, co sis dal do "inventáře" s tím, že stavební mód nelze ukončit, dokud máš v "inventáři" nějakou budovu - super funkce, cca půl roku stará :) ) věřím, že i pro Elvenar se něco plánuje, a až se vyřeší jiné složité problémy (třeba aktuální HTLM5), dočkáme se i tohoto :)
 

DeletedUser3346

Guest
@ramaloke Ne úplně to nepletu. Pořád totiž platí můj pohled na tento návrh že to zle řešit návrhem na navýšení dalšího rozšíření dělnické chatrče. Dokážu ocenit pořádné návrhy které jsem zde viděl. Tohle je jen okrajový návrh. Jeden z většiny takových bezvýznamných návrhů kde je sice jasně vidět shoda co vadí ale řešení je pro ten shodný problém ponížení ala aby se neřeklo zas tak nám to nevadí.

Dej mi svátek pořád s těma inventářema. Inventář na flakony, inventář na suroviny pro spolky, inventář na budovy ...

Inventář za účelem přestavby je blbina ... proč? No už jsem to psal ... ale drobné opáčko plus: Jako když by bylo pravidlo fungování toho inventáře že celkové fungování města stejně jak závislost na cestách bylo město zcela nefunkční bez možnosti výroby a produkce pokud by byla v inventáři třeba i jedna budova ze stavu před přestavbou, a až po jejím dodáním by bylo funkční město tak ano. Jinak komu by se nelíbilo uvolnit si jen tak místo ...

Kouzlo dočasného uvolnění celkové hrací plochy za účelem přestavby města je trošku lepší. Sice nevím jak přes mobil ale to je mi jedno stejně jako těm vývojářům že doposud na apce nejedou ani základní věci.

Ale na konec se fakt ptám k tématu ... proč to řešit tak okrajově a proč nepředhodit rozšíření vylepšení dělnické chatrče? Že by bylo tak náročné vymyslet další vzhled budovy když v eventech tá fantazie jede jak pásová výroba?
 

DeletedUser341

Guest
Pokud to, co jsi psal předtím, bylo myšleno jako "přidání dalších úrovní budovy stavitele", tak ano, to je řešení a velmi dobré :)
Rozdíl mezi přidáním dalších úrovní, a přidání kouzla pro "dočasného stavitele navíc" je ale v tom, že dočasného stavitele může využít "každý", a vyžaduje minimální zásahy do hry, zatímco přidání dalších úrovní chatrče mohou využít jen "diamanťáci" (tedy jen ti, co už zaplatili 500+1000+1500=3000 diamantů za odemčení 3.-5. úrovně stavitele a mají dalších odhadem 2000 na tu 6. úroveň). Nejde tedy podle mého o "slabý návrh", jak tvrdíš ty, ale o něco, co přidá všem, ne jen vybraným jedincům :)

A "inventář na budovy" se od tvého "dočasného uvolnění" neliší - jen si to přečti pořádně :)) A ideálně, zapni FoE, ozkoušej a pochopíš... Dal bych ti link aspoň na oznámení k zavedení této funkce, ale dokud to reálně nezkusíš, nelze to řádně posoudit :)
 

DeletedUser3346

Guest
@ramaloke Ano myslel. A omlouvám se za mou možná averzi. Ale pročti si některé návrhy kde je shoda v jasné definici co vadí, pak ale to porovnej s váhou návrhu a zjistíš že tam platí pravidlo shody toho co vadí ale pak to ponižuje ten návrh na né moc podstatný. Abychom na cz/sk náhodou nepožadovalo zase tak moc že.

Tento návrh mi nějak zvlášť nevadí a klidně ho podpořím. Jenže při možném dalším návrhu na rozšíření dělnické chatrče se bude argumentovat právě tímto návrhem.

Jinak pokud jde o to kde co je v jiných hrách od innogames, tak podívej se když se diskutovalo o návrhu který se týká grafické úpravy, konkrétně střídání den/noc. Pak si zahraj Grepolis .... :D o tom že Elvenar je hra zaostalá je fakt. A pak nemít jistou averzi vůči miniaturním návrhům které to řeší okrajově je fakt problém.
 

DeletedUser341

Guest
Tady neřeším jiné návrhy, řeším tento :) A v tom je jasně uvedeno, že chybí kouzlo na dělníky... Ono v podstatě, když porovnám s urychlovači, tak místo dělníka navíc použiju urychlovač na dostavení aktuální stavby, a vyřešeno, hned mám dělníka navíc... Celé kouzlo s dělníkem zbytečné :)) Ale takto na to přeci hledět nechcem, nebo ano?

Rozšíření dělnické chatrče je z mého pohledu též přijatelná varianta, ale viz omezení psaná výše - prostě jej nemůže využít každý (ale inno na tom může vydělat, takže to možná zavede s větší pravděpodobností :))) )

A co se týče srovnání s ostatními hrami, ber to tak, že je Elvenar nejmladší (nepočítám Warriors of Aternum, protože to není prohlížečovka, ale čistě mobilní apka), a tak pořád má kam se rozvíjet :)
 
Nahoru