• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze 1.108

LucyLoo

Pozorovatel
Jen mě napadlo. Pokud zůstanou v řemeslné výrobě fenixové, tak bude možnost i získat artefakty pro fenixe? Myslím do budoucna.
 

voyager-1

Velmistr písma
"Aby dostupná nabídka receptů řemeslné výroby v Akademii kouzel, které systém vybere, více odpovídala vašim požadavkům, byl celý systém z gruntu přepracován. Ten je možný si ve hře kdykoli prohlédnout."

momentálně se mi nabízí mag. pila, úlomky run, relikvie, PB a 15 min urychlovače

ani jedno neodpovídá mým požadavkům a serie před tím byla podobná

Edit: no a další nabídka na dobrou noc: 30min. urychlovače, relikvie, 100% zásob, 3VB, jezdec do setu :(
jestli to nemělo znít "které systém vybere aby více neodpovídala vašim požadavkům" :)
no tak zadám zaspon ty slabý urychlovače
 
Naposledy upraveno:

luterina

Veterán
@voyager-1 , u mě ale až dnes, zatím spokojenost :) v108 akademie recepty.jpg tak uvidíme jak se to rozběhne...
 

Fjorgyn

Znalec fóra
Tak tedy musím říci, že řemeslná výroba rozhodně neodpovídá mým potřebám. Zbytečné rozbité úlomky run, kterých mám neustále 10 a tuny propadají v turnaji, ale žádné recepty na VB z tohoto šrotu. Naprosto zbytečné portálové bonusy, který už tak mám na skladu na další tři kapitoly. A straně málo žrádla ;), tak já nevím, možná neznám své potřeby :D
 

DeletedUser4336

Guest
Řemeslná výroba je teď u mě dobrá, nepadají zbytečnosti, jen nevím zda neodstranili mé milované duhové poníky. Jako jo, občas jsou stále relikvie, které ale jsou kvůli událostem, nějaké ty kulturky stále jsou, ale daleko častěji mám pole celé fialové, a jedna lepší věc jak druhá, že jsem musel začít šetřit činidla na věci užitečnější, a některé silné požehnání na mince a zásoby už třeba vůbec neberu.
 

luterina

Veterán
@Fjorgyn , mně zas neodpovídá mým potřebám počet lepidel, nechala jsem si ze 4 knihoven jen jednu a jsem s lepidly na nule a jako naschvál z Věže nepadá a nepadá ani jedna, takže asi s nabídkou receptů jako @Pauleo , jen s tím rozdílem, že se na ty fialové recepty teď můžu akorát tak dívat. :D
 

Onono Elfenaro

Pokročilý žák
Možná to prostě jen prohodili, ti co dříve neměli co vyrábět, teď budou mít dobré nabídky a ti co měli dobré nabídky dřív, teď nebudou mít co vyrábět. :D já dříve vyráběl skoro pořád, krmení, požehnání na zásoby, déšť mincí, prostě skoro vždy jsem si něco vybral. Dnes jsem si sice vyrobil jedno jedinečné vylepšení jednotek, což je super, ale jinak je to bída.
 

DeletedUser4336

Guest
luterina >> No ono je to asi dost o ne/štěsí, to že mi teď skoro nepadají činidla ve věži, jsem si také všiml, zato mi teď padaly hrozně moc bedýnky, nejde se na to spolehnout.
 
Nahoru