• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zadání 1. úkol

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Hudzga

Znalec fóra
kvetoucí obchodní cech - protože jde o jeden z nejpěknějších divů a také zvyšuje produkci portálu
 

Prealiena

Velmistr písma
Musím zopakovat svou odpověď z minulé soutěže a to sice stále Bludiště temné hmoty. Celým svým designem mi připomíná fantasy film Labyrinth (1986) a odpovídá tomu i jeho avatar, který vypadá přesně jako Král goblinů v podání Davida Bowieho. Takto si na něj vzpomenu pokaždé, když se přihlásím do hry.
Ve hře jsou možná i jiné užitečné divy, ale tohle je prostě srdcovka.
 

Tiha

Šéfkuchař
Jehly bouře
Navyšuje sílu střelců a především významě urychluje produkci v kasárnách
 

flego

Mistr slova
Termální pramen mladí- zvyšuje počet obyvatel v obytných budovách, čímž se dá ušetřit místo
 

NadjaS

Pozorovatel
Zatím jsem začátečník, takže jsem se setkala zatím jen se zlatou propastí, nemám ji ale zatím dostatečně prozkoumanou
 

Hexik

Znalec fóra
tezke vybrat sama bych je nejradej mela vsechny (i ty mene uzitecne) ikdyz to neni moc realne presto kdyz mam nejaky vyzdvihnout tak klaster hodne universalni div.​
prave co se mi na nem nejvic libi ze ikdyz efekt zdravi neni silny podpori vsechny jednotky v boji​
 

Modyara

Pokročilý žák
Zdravím,

můj nejoblíbenější div jsou ruiny strážní věže, dávají hodně kultury, kterou momentálně potřebuji, jelikož poslední dobou nejsou v událostech dobré větší čistě kulturní budovy.

Modyara
 

iDavis

Legenda
Časový skok - pre originálny efekt skrátenia prodlevy turnajov a tiež sympatický avatar, ktorý je jeho odmenou. :)
 

Clen

Učedník
Ahoj Elvenare,
z divů se mi nejvíce líbí zlatá propast. Nezabírá tolik místa, je efektivní, výhodná, pracující se hodí vždycky, a v neposlední řadě nespotřebuje tolik knížek i při vyšším levelu.
Pěkný večer
Clen
 

gigigigi

Učedník
Kvetoucí obchodní cech, je lukrativní ve vztahu k portálu, zboží i co se týče nabídek u obchodníka.
 

Juty

Šéfkuchař
Věže prosperity
Často bojuji s nedostatkem nástrojů:supply:, díky tomuto divu jich mám vcelku dostatek. Div jednak přispívá výrobou každé 3 hodiny, ale nejlepší je zvýšení výroby při očarování dílen, obzvlášť těch kouzelných
 

chleba s maaslem

Kolemjdoucí
Z mých divů mám nejradši Svatostánek.. Jednak jde o otázku víry a to je pro mě osobní záležitost a podruhé jde o kulturu mého města a jeho obyvatel.. Úrověň kultury naznačuje úroveň vzdělanosti i zábavy ve městě a obojí jest nepostradatelnou součástí mého života.. S pozdravem Chleba s Maaslem
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru