• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zadání 1. úkol

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
1. úkol

Váš úkol je naprosto jednoduchý. Napište nám svůj nejoblíbenější div a co se vám na něm nejvíce líbí?

Odpověď pište pod tento soutěžní příspěvek a musíte jí zaslat nejpozději do 28. června, nejpozději do 23.59.

Hodně štěstí!

S přátelským pozdravem,
Elvenar tým
 

Trumpetka

Znalec fóra
Klášter bojových mnichů
Prastarý div elfů i svým zařazením připomínající zašlou slávu Elvenaru. Vizuálně hezky zpracovaný objekt s nádherným grafickým efektem do okolí elfí vesnice.
Kdysi dávno div z kategorie "must have" ulehčující boj. Taktéž překvapivě pozitivní přínos kultury jako druhý efekt.
V dnešní době po překopání mnoha herních parametrů zbývá bohužel již jen ten grafický přínos, snadno dostupná budova 2x2 zvládne téměř to samé. Škoda, že si to nikdo neuvědomuje a nedošlo ke změně parametrů tohoto divu. Minimálně dvojnásobná procenta by si při současném nastavení zasloužil.
 

Danber7777

Pokročilý žák
Nejvíce se mi líbí časový skok páč konenečně stíhám odehrát všech 6kol turnaje což bylo předtím ohledně mého pracovního rozvrhu skoro nemožné:)
 

12alfa

Pokročilý žák
Momentálně je můj nejoblíbenější div Dračí opatství. Protože je pro mě teď nový, neokoukaný, evokuje hrady a jejich tajemnou atmosféru, je užitečný a rychle se dá vylepšovat. Zkrátka samá pozitiva. :)
 
Naposledy upraveno:

Elevanen

Pokročilý žák
Nejraději mám Zlatou propast. Jednak je vzhledově pěkná a zabírá málo místa, ale hlavně dává hodně lidí.
 

GorGlin

Veterán
Pro mě velmi těžká otázka, já mám několik skvelých divů, ale namátkou vyberu.
D222-z "Simia Sapiens"
Na simii je skvělé, že zvedá produkci vojska, které používám v turnaji a věži a produkci živoucího zboží, takže nemusím plýtvat místem na další namufaktury.
 

VStanikV

Znalec fóra
Nejoblíbenější div? Každej div na vysokém levelu je pro město velké plus. Já jako asi většina hráčů mam nejradši zlatou propast. Byla první div co jsem postavil a na 3×3pole mi teď na 30 levelu dává 111000 lidí plus každý tři hodiny 5mil. Vylepšit jí na 30lv stojí "jen"12600VB takže taky v pohode. Mám jí na 30levelu protoze jít dál mi nepřijde vyhodny. Před dávnem se mi ji taky podařilo nechtěně na tuším 15levelu smazat. Proste na devíti políčkách 15% všeho pracujícího obyvatelstva je fakt bomba.
 

Green Jane

Šéfkuchař
Kouzelná knihovna - to je můj favorit . Však jsem si ji taky označila srdíčkem . Mám ráda tak dobře výtvarně provedené věci . Možná že ty ostatní jsou ještě hezčí, ale nemám možnost to posoudit , protože je nemám kam postavit . :cool:
 

Nariana

Pokročilý žák
Vzhledem k tomu že jsem zatím postavila jenom tři a odemčených mám asi jen 9 tak moc na výběr nemám:( každopádně jsou to asi jehly bouře líbí se mi grafika a to že posiluje moje vojáčky ;)
 

BiggJOEcz

Mistr slova
Můj nejoblíbenější div byl a je Věž Prosperity.
Jako jeden z mála divů, u něj proběhla od 6.levelu "evoluce" a dostal nový kabát. Navíc má vytesaný vlastní podobiznu ve skále mimo město.
A na tekoucí vodu z pater dolů je pěkný pohled :)
 

Sycorax

Učedník
Horské sídlo. Když jsem začínala hrát, hrozně jsem záviděla rozvinutějším hráčům budovu ve skalách. Dávalo to městům hned jiný větší rozměr.
K trpaslíkům to opravdu sedlo. Hra pod zemí i když jen přeneseně. Některé budovy se okoukaly, ale horské sídlo se mi stále líbí. Samotný div svým vlivem na populaci a výrobu považuji za velmi vyvážený a prospěšný. Budova divu je velká tak akorát.
 

Kvietko

Šéfkuchař
Můj nejmilejší div je knihovna tajemství a to z jednoho prostého důvodu - byla první a byla jsem z ní nadšená a unešená, další divy si už vybírám podle toho, jak jsou výhodné....
 

Melindra

Učedník
Horské sídlo, je moc pěkné graficky a taky jsem rada za to ze mi zvyšuje výrobu u bonusovek coz vyuziju pak dale v celé hře. Ale i ostatni divy co mam jsou super.
 

baumax

Učedník
D-111a "Časový skok" - div který šetří spánek, vztah případně manželství a krmení pro fénixe :)
V kombinaci s polárkou je možnost hrát turnaj instantně obrovským přínosem, kdy lze na jeno krmení projet jak věž tak turnaj a při šikovném použití lze využít jednorázové (5d) budovy na dva turnaje a dvě věže.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru