• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Město .:♦ NOVÁ 3. HERNÍ RASA ♦:. (Na Hraní)

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3079
  • Vytvořeno

DeletedUser3079

Guest
.: NOVÁ 3. HERNÍ RASA :.
(Na Hraní)


ELEMENTÁLOVÉ

Bude super, když uděláte celou novou herní 3. Rasu do hry, jako jsou Lidé i Elfové. Mě osobně se hodně líbí Elementálové, který by jste mohli základní 1.lvl budovy udělat velmi krásně, v rámci Fantazie. Vím že je to hodně práce na dlouho, protože je zde už hodně dob, ale mohlo by to obohatit Elvenar i hraní a příchod nových hráčů mnohem více než je doposud známo. ... Soutěže a nové doby i Divy a všechny novinky jsou super,... ale myslím že 3. Herní Rasu by uvítal kde kdo =) ... To do Fantazie patří také ♥ ;) =)

Psát zde úplně vše o ní se vším, nemá smysl, protože tu nedokáži popsat všech 150 výzkumů, všech asi 200 budov když počítám každou s každým lvlem od 1. po 30. a dál klidně i, se vším co má nová herní rasa mít. Kde si každý může odpovědět tím, že udělají to co tu už je, jen do nové Herní 3. Rasi na hraní, a všem budovám dají nový vlastní národový vzhled =)
Beru to jako nové spestření do hry, a nové lákadlo na nás hráče, i novinku, kde kolem sebe uvidíme i jiné vesničky jak ty od Lidí a Elfíků =) =) =) ... Prosím za Srdíčko,... udělejte pro nás něco takového Elvenárci naši ^^)



Proto bych jen dodal,... co tak vymyslet novou herní Rasu TADY
Kde se můžeme o ní o to víc pobavit, která by byla nejhezčí, komu se jaká líbí a tak. ...Určitě tu padnou slova jako Víly, Trpaslíci, Půjčíci klidně i a za mě Elementálové,... ale určitě i úplně nové =)

POZOR! Nejedná se o novou rasu OSADNÍCI, ale o novou HERNÍ RASU, 3. HERNÍ RASA (jakou jsou Lidé a Elfové)
•••
 

DeletedUser3079

Guest
Napadají mě teď: MNICHOVÉ!!!

V rámci kultury i mimo Evropské a Lesní =))
 

DeletedUser341

Guest
Toto téma se už mockrát diskutovalo, a bohužel už se k němu celkem jednoznačně vyjádřili i vývojáři. Novou rasu přidávat nechtějí, protože hráči, kteří začali před jejím příchodem, neměli možnost si tu rasu zvolit (přibližná citace :) )...
Sám bych tu možnost uvítal, na druhou stranu, znovu bych kvůli nové rase asi nezačínal... Věřím, že by nová rasa mohla přilákat pár nových hráčů, kteří se jen nedokáží ztotožnit s lidmi a elfy, ale i tak nevěřím v dobrý osud tohoto nápadu, vzhledem k výše psanému...
 

DeletedUser3079

Guest
O to že si ji nemůžeme zvolit nebo ano vůbec nejde,... kdo chce novou má jít na new server, elveran přece není jednosměrný jenom a nepočítá se že ho budeme hrát jen 2 roky a potom šmitec. Do všech her co pokračují vždy dávají nové rasy, proto jsem se tento příspěvek snažil osvěžit a znovu na něj upozornit,... protože i lidé a nápady se časem mění. ... Já nejsem on tak nevím co myslí přesně jako člověk na druhé straně jako i já, ale je možné že nad tím začali opět přemýšlet. ...Přece jen je to náročná práce na čas =)
 

DeletedUser341

Guest
V tomhle můžeš mít pravdu... Třeba nad tím začnou znovu uvažovat - jen jsem chtěl upozornit, že už to bylo jednou dost razantně zamítnuté :)

Ale jak jsem psal, já jsem v podstatě pro, aby byla na začátku větší volba než jen lidi a elfové... Mně by se líbili třeba nemrtví :))
 

DeletedUser3079

Guest
Ano také souhlasím,... dokážu si to i představit, jak to hru více oživí. Sám jsem přemýšlel mít vedle tohoto účtu i nový, a rád bych viděl i kolem sebe nová městečka. Šak oni vyrostou také =)

A nemrtví zní Fantasticky ♥ :D
Zatím tu od nich máme jen profilové obrázky z Divů a sem tam hallooweenskou budovu a něco málo v Dračí době. ... Rád bych aby se tu objevili jako nová herní rasa, i jako osadníci nějací =) Ale Herní Rasa ,... wau :D Lákavé
 
Nahoru