• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Město ♦ Další Stavební Plocha ♦

DeletedUser3079

Guest
Další Stavební Plocha

Chce to přidat další stavební plochu. protože kulturní odměny a bonusové soutěžní budovy z akcí i soutěží. Se už nemají kam vlézt, a to dávají všechny superskvělé bonusy. A byla by opravdová škoda o ně přijít. Hlavně ty z Kultu Fénixe.

Prosím Elvenar, udělejte něco s tím. Abychom tyto nádherné budovy nemuseli prodávat.
•••

Místo může být dole pod městem jak je ten přechod, třeba formou modré šipečky.
A skočí nám to tam samo už.
 

DeletedUser3079

Guest
Myslím ale ne nové místečko jen, ale celou stavební novou plochu jako v novém městě :D
Tak uvidíme =)
 

Prealiena

Velmistr písma
Jo tak to nevim :)
Co si pamatuju, tak Timon se vždycky dušoval, že tu stavební plochu (čtverečkované pole viditelné po kliknutí na přesunout) rozšířit nehodlá. Nejnovější odůvodnění aby hru utáhla i slabší zařízení. Teď po spuštění mobilní verze velmi aktuální.
 

DeletedUser3079

Guest
Myslím ne zvětšit, ale aby ju dole jak je ten přechod, ten můstek, tak tam rozšířili stylem že jak ji budeš mít otevřenou, tak tam bude modrá šipečka, a jak na ni klikneš tak tě to hodí do druhého města :D Ne aby bylo jedno velké které zatěžuje počítače, ale aby byli 2 už =)

S tím se dá už pohrát když máš 2 městečka ♥ =)
No a samozřejmě by tam byla i možnost schovat budovu do inventáře, aby se lépe přesouvali mezi oběma městečky =) Což obsáhne i ten problém s přesouváním budov kvůli místu když se přesouvá město jak se zvětšují =) A ještě k tomu tím předejdou i prodávání kulturních budov ze soutěží, když už jsou malé a nechceš je prodat =) Vyřeší to hned 3 mouchy =)) ;) :)
 

Prealiena

Velmistr písma
To myslíš druhou plochu jen jako skladiště eventových budov, co se Ti už nevejdou do první, nebo jako plnohodnotnou součást města?
Už vidím tisíc lidí, jak si stěžují, že musí při sklízení manufaktur přepínat plochy? :)
 

iDavis

Legenda
Ja si stojím za nápadom druhej hracej plochy už dlho a preto akúkoľvek formu jej návrhu s radosťou podporím. Za mňa teda k tomuto návrhu jasné plus. :)

Avšak, ak by už niekedy druhá hracia plocha prišla, možno by bolo zaujímavejšie ju niečím aspoň trochu odlíšiť. Napríklad by mohla v budúcnosti prísť nejaká rasa, ktorá by nám odhalila nové zákutie Elvenaru kde by sme mohli mať okrem nového miesta aj nové možnosti. Povedzme že by tam bola určitá časť plochy inak sfarbená, ktorú by sme potrebovali na nejaké osadnícke výrobne tej rasy (príbeh by mohol vysvetliť prečo sa jej výrobne dajú stavať iba na takúto pôdu) a zvyšok by bol ako klasické mesto, ako naša súčasná plocha. A možno, aby to bolo ešte zaujímavejšie, rozšírenia tejto plochy by sa mohli získavať úplne iným spôsobom, keby ich napríklad dali ako odmenu v dobrodružstvách, isto by to hráčom v tej kapitole zvýšilo chuť zúčastniť sa. ;)
 

karhol

Znalec fóra
Já mám sice do zaplnění celé plochy města ještě spousty času, ale plně souhlasím s nápadem na rozšíření (druhá plocha). Určitě přijde čas, kdy i já plochu zaplním a jak potom rozvíjet dále město?? Jen bourat a měnit budovy a to je někdy opravdu velká škoda..
A návrh iDavise, tato rozšíření navíc získávat jako odměny např. za dobrodružství by určitě zvedl motivaci se akcí zúčastnit.
 

DeletedUser3079

Guest
To myslíš druhou plochu jen jako skladiště eventových budov, co se Ti už nevejdou do první, nebo jako plnohodnotnou součást města?
Už vidím tisíc lidí, jak si stěžují, že musí při sklízení manufaktur přepínat plochy? :)
Myslím plnohodnotnou plochu města :) Od toho takovéto hry přece jsou, že rostou zároveň s námi ;)
A na tím se můžou tak vývojáři a programátoři vyřádit, že ani nevíme co s tím vše dojte. Navíc je to lepší přepnout si tam šipečkou, než mít velikou plochu kde by se to ostatním sekalo, jak si psala nahoře. A hráči si stěžují pořád, tak s tím nevím jak ti poradit. Možná, zkuste být víc pozitivní lidé :D ;) ♥ =)

...Takto totiž potom vzniká daleko víc možností pro osadníky, kteří se stále zvětšují a hráči kvůli tomu musí prodávat budovy na 20+ lvlech až to není orpavdu příjemné když ji stavíme i měsíc klidně ♥ =)
Třeba jednou osadníci nějací opravdu nároční pokryjí aji polovinu města, a takto bude pro ně druhá celá plnohodnotná stavební plocha =)

Třeba se s dalšími osadníky už něčeho podobného setkáme, moc moc se těším na ně i na novinky co s nimi přijdou =)
zatím vždy perfektní práce Elvenar ;)
 

Prealiena

Velmistr písma
Mimochodem tato otázka taky padla na březnovém Q&A.
Nebylo to od tebe?

(Kdyžtak tam máš oficiální vyjádření :))
 

DeletedUser3079

Guest
Jojo bylo :D

Máš prosím odkaz na odpověď? :)
Já si potom šel dělat jahodové borůvkové palačinky se šlehačkou tak jsem ani odpověď nezpozoroval :)
A děkuji za info ;) :D =)
 

DeletedUser3079

Guest
Děkuji.

Už se těším jak to zavedou :D A jakou formou to sem přijde :D =)))
Ti osadníci potom asi budou určitě velicí :D stejně jako hojnost bonusových budov ♥ =)
 

DeletedUser4646

Guest
Zdravím

Upřímně tento návrh nemá vůbec žádnou reálnou šanci na jeho prosazení a zavedení. Všem doporučuji se zamyslet a nápad provázat s reálnou možností a kompromisem tak že pro hráče to nebude jen ideální. Podle psaní jsem pochopil že by existovala další stavební plocha neboli jinak řečeno další město. Co by to znamenalo v reálu? No kdo by to neuvítal že? Ale zamyslel se někdo z vás třeba když už někomu vadí překlikávání z výzkumu a provincií tak to už by nevadilo překlikávat do druhé části města? A co třeba takové hledání pokladu? :D

Jak již bylo psáno tohle je hra o nedostatku místa ...
 

Iefyr

Guest
Kdyz jsem to hral naposledy, tak to melo byt o pocitani s kazdym jednim dilkem plochy... takze to nejak drasticky navysovat? Ale no taak. Ono by to jako odkladaci prostor stejne skoncilo. Zadna plnohodnotna cast mesta.

Druhou hraci plochu ano, ale s tim, ze by tam nemohly stat budovy z te prvni a naopak. Plus ze by tyto budovy produkovaly veci potrebny ke stavbe budov z druhy plochy. :) Pak by to mozna smysl melo. Sice furt ne velkej, ale melo.
 

DeletedUser4646

Guest
@Iefyr - Já opravdu zastávám názor že většina hráčů si za nedostatek prostoru může sama. Ovšem jen částečně menšinově protože hra je o nedostatku nejen místa ale i všeho s tím spojeného. Upřímně další část města která by byla tak nějak oddělená není dobré řešení. Všichni máme úhel pohledu a souhlasu v podpoře rozšiřování plochy ale nikdo v tom nevidí cílenou manipulaci končící u kup si za diamanty. Dobrá tedy proč ne něco si nepřiplatit a mít jisté výhody. Ono by toho místa zas tolik nechybělo když by za diamanty něco jako kouzelné budovy apod se dala koupit budova která by udělala fúzi například u budov týkající se jednotek apod. A o složitosti a důvodech pište co chcete ale co je lepší mít třeba budovy na jednotlivé kouzla nebo na 3 sady jednu budovu nebo fúzi sloučenou jako je jedna budova akademie kouzel? Pokud se podíváte do měst hráčů z první top 100 tak uvidíte tu rozlohu obytných budov a o kolik by to bylo lepší třeba z 4 obytných budov udělat jednu o 1/4 menší?

Ale tady se řeší rozšíření plochy což by mohl řešit můj návrh na změnu plochy a její grafického zpracování dle kapitol. Pokud není problém tvořit nové krajiny třeba pro dobrodružství tak změna dle kapitol také není problém.
 

sejki

Učedník
Šlo by zvýšit počet polí co je možné si pořídit za prozkoumané provincie? Já i spousta dalších hráčů jsme na maximu a ti co nechcou platit ukončují hru, protože nemají kam stavět elementály. Promiňte, ale jen jedno rozšíření v elementálech a obytné budovy zabírají zase víc místa... je potřeba postavit aspoň další dvě základní manufaktury na maximum, aby se hráč dostal k zvýhodněným elementálovým manufakturovým surovinám... Jak se tady píše, přidat rozšíření do dobrodružství, nebo do eventů, protože neplatiči nemají už kam stavět... a z čeho brát....
 

DeletedUser3079

Guest
Jo nová plocha na stavění takto veliká, zase na otevírání a tak je opravdu skvělý nápad. Dá se takto více města věnovat novým Osadníkům, a navíc už i tak hra potřebuje víc místa, protože ty poslední doby berou už hafo. Navíc přidali nové doly na stavění s těmi new surky, a tak to je ještě náročnější na stavby. ... Nelíbí se mi vůbec vize mít všude obytné budovy, prodané Divy a pár dolů abych mohl jít dál a jenom prodávat dokola budovy a všude mít jen obytné domky a kulturu co dává max, jen protože ty hezké jsou k ničemu kvůli místu a tomu co dávají. ... Toto je díra v elvenaru podle mě která by se měla zalepit, tím jak jdeme do větších dob. Aby Elvenar pohodově a hezky pokračoval :)
 
Nahoru