• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Opraveno Žebříček turnajů

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Proto se snažíme zjistit podrobnosti, například o verzích prohlížeče, které aktuálně používáte, apod. Očividně to někomu jde a jinému nikoli, proto se zjišťují společné znaky. Proto jsem psal, v čem to funguje mně a proto jsem chtěl zjistit, jak jsou na tom ostatní. :) Nebudu jmenovat veřejně hráče, ale vím, že někteří z vás, co se místo snažení pomoci, radši handrkujete, máte stále stejná cookies a staré verze prohlížečů (CC cleaner není zrovna účinný, co se týče mazání cache a cookies prohlížeče, což víme ze zkušeností). Proto jsem výše psal, to co jsem psal. Díky tomu, že se nám podaří zjistit společný znak, u koho se chyba projevuje, pomůžeme k její rychlejší opravě, protože tvůrci budou rychleji vědět, kde hledat.

To, jestli to na jednom funguje a na druhém nikoli, nemusí znamenat nic, protože je vždy svět, který hrajete více. Z toho vyplývá, že například grafika stažená do cache může být zastaralá a s novější verzí hry nemusí správně komunikovat. - je to pouze pokus, zda není chyba v tomto bodě - nic víc. :)

Zájem máme stejný, odstranit příčinu chyby, která některým hráčům činí potíže (nikoli však všem). :)
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
Chrome 62.0.3202.75
Opera 48.0

Firefox Developer Edition 57.0b12 (64bit)
Firefox 56.0.2 (32bit)
MSIE 11.0.9600.17728

víc prohlížečů nemám a nikde nefrčí :) mluvím o záložce "turnaje" ve společenství. v druhé trojci prohlížečů jsem elvenar nikdy spuštěný něměl.
 

klapa

Mistr slova
Proto se snažíme zjistit podrobnosti, například o verzích prohlížeče, které aktuálně používáte, apod. Očividně to někomu jde a jinému nikoli, proto se zjišťují společné znaky. Proto jsem psal, v čem to funguje mně a proto jsem chtěl zjistit, jak jsou na tom ostatní. :) Nebudu jmenovat veřejně hráče, ale vím, že někteří z vás, co se místo snažení pomoci, radši handrkujete, máte stále stejná cookies a staré verze prohlížečů (CC cleaner není zrovna účinný, co se týče mazání cache a cookies prohlížeče, což víme ze zkušeností). Proto jsem výše psal, to co jsem psal. Díky tomu, že se nám podaří zjistit společný znak, u koho se chyba projevuje, pomůžeme k její rychlejší opravě, protože tvůrci budou rychleji vědět, kde hledat.

To, jestli to na jednom funguje a na druhém nikoli, nemusí znamenat nic, protože je vždy svět, který hrajete více. Z toho vyplývá, že například grafika stažená do cache může být zastaralá a s novější verzí hry nemusí správně komunikovat. - je to pouze pokus, zda není chyba v tomto bodě - nic víc. :)

Zájem máme stejný, odstranit příčinu chyby, která některým hráčům činí potíže (nikoli však všem). :)
no vymazání historie a cookies je první co jsem udělala a dělala jsem to přímo v prohlížeči ne přes CC cleaner, mám
Google Chrome je aktuální
Verze 62.0.3202.75 (64bitový) a je velmi divné, že v rámci jednoho prohlížeče to funguje normálně na Aredyllu, kdežto na Winyandoru nikoliv, tam když ve společenství kliknu na záložku turnaje, ta se vůbec nenačte a v celkovém žebříčku mi záložka turnaje chybí úplně...mám tam jen záložlu hráči, společenství a dobrodružství. Zkoušela jsem to i na Mozille a Exploreru a je to naprosto stejná situace. Operu nainstalovanou nemám a ani si ji instalovat nebudu
 

tupecpolni

Znalec fóra
K vyplnění šablony jsem zatím neměl čas, omlouvám se, snad večer. Jinak Chrome mám zmiňovaný 62.0.3202.75 (Oficiální sestavení) (64bitový), cache vymazána přímo v prohlížeči. Problém přetrvává v obou světech. Cookies také smažu případně večer.
 

DeletedUser4271

Guest
Zdravím, mám stejný problém záložka turnaj - načítá se ....a nic.
Nic nepomáhá...spouštím v prohlížeči Internet Explorer....myslím si, že je to dost rozšířený prohlížeč...natolik, že by to fungovat mělo...
nahlásila jsem už chybu podpoře
za pár hodin by měl začít další turnaj, tak jsem zvědavá, jestli se to načte pak nebo ne....minule mi to chvíli před turnajem také nefungovalo a když začal nový, tak se to načetlo normálně a s koncem turnaje zase nic..
no přiznám se, že teď to až tak nevadí, ale až začne turnaj moc ráda bych měla přehled...
zajímavé je, že někomu to funguje a jinému ne...
 

tupecpolni

Znalec fóra
Ejhle, se začátkem turnaje se objevily i žebříky. Zdá se to být v pořádku.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser4271

Guest
....no přesně jako minule...jsem zvědavá, jestli informace na záložce turnaje zase zmizí s koncem turnaje....trochu zapomínám a když zrovna není turnaj , občas kouknu, kdy zase bude...a když se to nenačítá, musím otravovat někoho ze společenství a ptát se: "prosím, mrkni se mi kdy začíná další turnaj mně se to nenačítá?"....jen doufám, že mně brzy nepošlou někam jinam...:D
 

DeletedUser341

Guest
Dle očekávání, turnaj skončil, záložka v žebříčku zmizela, a v cechu je "Načítá se"... Škoda že to za ten týden nikdo neopravil :(
 

DeletedUser4271

Guest
a je to tu zase...opět zmizely informace o právě skočeném turnaji....moc bych byla ráda, kdyby to někdo dal do pořádku
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Mrzí nás, že se tento problém opakuje. Bohužel ač jsme se usilovně snažili, nepovedlo se nám chybu opravit, je totiž mnohem komplikovanější, než se původně zdálo. Prosíme vás proto o trpělivost, pokusíme se udělat vše pro to, aby byla tato chybka co nejdříve odstraněna! ;)
 

DeletedUser1210

Guest
Děje se něco s tou opravou nebo se to pustilo k vodě? Jak je možné že se tato chyba nevyskytne u všech hráčů ale jen u některých (i když to je asi dost velká část)

//Odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Meesha143

Znalec fóra
Funguje, SUPER a díky moc :)

//Odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru