• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Opraveno Špatně pojmenované odkazy

  • Zakladatel vlákna DeletedUser6212
  • Vytvořeno

DeletedUser6212

Guest
Při najetí kurzoru na manufakturu prken mi odkaz ukazuje, že vyráběný materiál je "22xprkna". Toto není žádný název vyráběného zboží. Další věc je náhodně špatné odkazy (jiný název, čas...). Při opakovaném najetí kurzorem se to někdy opraví. Kritické je to při ověřování názvu vyrobeného zboží, které chci (např. v soutěži) vybrat až později - vyberu je na základě špatné informace hned a tím třeba ztratím den.
 

DeletedUser5831

Guest
Tohle se ještě dá, odjedeš myší jinam vrátíš se a ukáže ti to co se vyrábí.
Ale to co se mi stalo včera bylo krapet horší, měl jsem připravené výroby v manufakturách na úkoly a ty 9h výroby které jsem opravdu zadal se mi nějak (absolutně nechápu jak) předělaly při výběru na 3h výroby:( tak jsem si musel 9h počkat a event dodělat až dnes.
Přemýšlím jestli to nemám nahlásit na podporu, takhle na manuf. lvl1 to byla ztráta jak nákladů tak surek 00 nic, ale stát se to na manuf. lvl třeba 23, tak ty ztráty jak nákladů na výrobu tak surek budou podstatně horší.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Je nám líto, že máte s hrou takové nepříjemnosti. Bylo by prosím možné poslat screenshoty těchto chyb?
 

DeletedUser6212

Guest
Někdy nepomůže ani opakované najetí kurzoru na budovu
 

DeletedUser6212

Guest
Doplňuji obrázek chyby v popisu výroby
 

Přílohy

  • chyba v popisu výroby.png
    chyba v popisu výroby.png
    514,1 KB · Zobrazení: 92

DeletedUser4077

Guest
u nás mi hlásí celý spolek,že se neukazuje druh vyr. zboží jen prkna,mramor..... Blíží se dobrodružství a to by byl velký problém

doplňuji,děje se i ve 2. světě

Příspěvky sloučeny. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3281

Guest
tahle chyba byla už několik měsíců dříve a týkala se jen již hotové výroby a v DS nebo eventu fakt sakra velký problém, teď to dotáhli k dokonalosti, aby si člověk psal na papír kolik prken a všeho je co :) Co už, líp už bylo :D
 

DeletedUser4336

Guest
Když se to ještě vyrábí, tak je tam jen počet, když se to dovyrobí, je tam název i počet. Takže předpokládám stejný problém?
 

DeletedUser3281

Guest
No hlavní je aby to tam bylo poznat, když se to vyrobí, protože když pak máš málo místa máš budovy u sebe, je dost problém mít plán a neodkliknout se...
 

DeletedUser4336

Guest
No mě to po výrobě ukazuje dobře. To že to někdy ukáže spatně, to se mi stává celou dobu co hru hraju, poslední dobou si toho už nevšímám, tak ani nevím, třeba to teď už nedělá, abych nekecal. Prostě něco se uloží do paměti v době, kdy se to nějak špatně sesynchronizuje s nějakým časovačem, a ukazuje to informaci z úplně jiné položky, pak stačí najet znovu, a je to správně. Pokud se to ale stále objevuje blbě, je to nějaká jiná chyba, ta se u mě co vím neděje.
 

DeletedUser3281

Guest
ne mluvím o tom, že máš třeba 50 manufaktur a pak se ti tam místo "Truhla" ukazuje jen 15 prken třeba a musíš si tedy zjistit kolik prken, je truhla a vybírat jen 15 prken... protože do úkolu potřebuješ 10 truhel třeba. Jenže okolo máš hromadu dalších druhů tzn to nejde sebrat najednou :)
 

DeletedUser4336

Guest
No to jsem psal že mi nedělá, při výrobě se ukazuje např. 9x mramor. A po výrobě se ukazuje Okrasné sloupoví "kostky" 9. Ale toresek psal i o špatných názvech a časech, což je asi úplně jiná chyba, proto jsem psal co se děje mě už roky.
 

Angedev

Velmistr písma
V prvních dnech eventu se mi to stávalo u jednodenní výroby v ocelárnách, jinde jsem si toho nevšimla... Po dokončení mi to vždy napsalo pouze např. "ocel 67". Teď už mám event hotový, tak se přiznám, že názvy výrobků moc nezkoumám...
 

DeletedUser4077

Guest
zajímalo by mě,jestli to někdo už řeší,chyby byla nahlášena tady už v pátek a je středa a stále nic
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
O této chybě už víme, technici už pracují na jejím odstranění. Prosíme vás tedy o trpělivost, jsme si plně vědomi toho, že jde o nepříjemný problém.
 
Nahoru