• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení Šamanka-Lenka

DeletedUser56

Guest
Zdravím všechny hráče - ELVENAR

Jsem Lenka39 PM

- paní svého času

- 20 let IT ( už jen pro zábavu)

- jsem hráčka TW2 -FoE pod stejným nickem : Nagual

- několik let žiju střídavě v ČR nebo HR na jachtě

PS: všem hodně štěstí ve hře a vývojářům pevné nervy ♥
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Ahoj Lenko, každá žena na fóru potěší, takže ani ty nejsi výjimkou, vítej tedy!

A jestli máš ráda IT, tak tím ještě líp. Máš vystudovanou nějakou IT školu? Nebo jde jen koníček, ze kterého se stalo zaměstnání? :)
 

DeletedUser56

Guest
Díky za dotaz Foresti

v 17 jsem začala s přestavbou HW na 383 kde jsem se učila a propadla tomu na tolik, že když už jsem prakticky neměla co vylepšovat ( skok několik let ) - začala jsem se vrtat v SW a ten je stále tak rozsáhlý , že certifikáty co mám prakticky nestačím využít jelikož je vývoj tak rychlý a mě toho stále zajímá hodně.

Ve zkratce, když mě zaujme program tak ho rozeberu pro hlubší poznání.

Každopádně zde nemohu vše vypisovat do detailů. Věřím, že rozumíš.

Jakákoliv technika je mi blízká a dá se tedy říci, že moje záliba mě doživotně zajistila ;)
 

Iefyr

Guest
Ahoj, věnuješ se i Javě, příp. Javascriptu? Jestli ano, možná bychom spolu mohli sem tam něco prohodit.
 

DeletedUser56

Guest
Taky díky za reakci Iefyr

do HTML kódu jsem zapisovala naposledy před šesti lety > je to jednoduchý ,ale nevím jak bych ti mohla být nápomocna ☺
 

Iefyr

Guest
Tak HTML i CSS je bez problémů. Ale co se týče Javy, tak občas se zaseknu u nějaké návrhové šablony, např. tuhle posledně Singleton.)
 

DeletedUser56

Guest
Jasný tak ti nemusím psát , že JAVA s JavaScriptem pouze podobnou syntaxi. ;) a kde to používáš ať si zybtečně nezavřeš cestu ! To je na hlubší pokec a ne zde na Fóru :D
 
Nahoru