• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Šťastná ploutvička

Říká se tomu nezávislé jevy. Mě třeba 50 VB padlo hned jako první odměna. Pak asi jako čtvrtá a teď nedávno potřetí. celkově za statistika ve hře sedí. Já mám docela štěstí ne trpaslíky nebo dziny. Ale zase dost smůlu na eventovou menu...

PS: to psaní na telefonu stojí za prd
 

voyager-1

Velmistr písma
mě padlo 50 VB v prvním týdnu 3 krát a od té doby útlum. 10VB nevím, možná dvakrát
 
Naposledy upraveno:

iDavis

Legenda
Myslím, že ak by som evidoval svoje štatistiky padnutých odmien z džinov a bohýň prianí, považoval by som sa za jedného z tých šťastnejších hráčov, pretože odmeny v podobe diamantov mi z nich padajú podozrivo často. To ma avšak nepresvedčilo na postavenie tejto budovy, keďže aj pri nadmernom šťastí by som nepovažoval tú hlavnú výhru za obzvlášť dôležitú (teda aspoň nie teraz, keď by všetky VB išli do divov, ktoré majú za sebou nedávnu zmenu s runami a beztak do nich chodia body v stovkách až tisíckach).
 

GorGlin

Veterán
možnost proměnit runu na VB hru dost změnilo
v turnaji dala 10+ provincie 11 VB ted za správného použití dá 41
to je velký rozdíl
rozbité runy prakticky neměli hodnotu
ted je každé ušetření runy potenciální zisk 15 VB, to je dost
Další dopad jsou levlovačky a jejich VB produkce.
Myslím, že přínos VB a instantů se krzeva runy vzdálil.
Živit výzkum je ted mnohem větší problém, než živit divy.
Jo, na tu padesátku se nedá spolehnout nebo s ní kalkulovat, ale muže v tu správnou chvíli pomoct.
Půlka surovin potřebných na výzkum se rozpadá a tak může VB injekce pomoct v situaci kdy by se jinak suroviny bezúčelně rozpadaly.
Každý barák co tu je prosět může pomoct.
Mít ho, nebo ne z města šampiona neudělá, nebo ho nezničí.
každý barák jen prostě jen možnost
 

Mescal

Znalec fóra
7.7. - 6.9.22
50 VB (5 %)
10VB (10 %)
M. kámen (20 %)
Platina (20 %)
Pryskyřice (20 %)Semínka (25 %)
Celkem [%]
0 %
8,20%21,31%18,03%22,95%29,51%
Celkem [ks]0513111418

Jak jsem svého času avizoval zaznamenával jsem si náhodnou produkci, kterou jsem vyzvedl ze Slávy Hbitosti v rozmezí 7.7. - 6.9.2022. Zvolil jsem trojnásobek 20, tedy 3 cykly, kde by se měly statisticky vyskytnout všechny odměny, více viz můj předchozí příspěvek z 14.8.2022.
Konečný výsledek tedy předkládám k nahlédnutí.
 

Přílohy

  • Výskyt jednotlivých dostupných typů odměn po dnech.png
    Výskyt jednotlivých dostupných typů odměn po dnech.png
    50 KB · Zobrazení: 46
  • Zisk možné produkce dle jednotlivých dostupných typů.png
    Zisk možné produkce dle jednotlivých dostupných typů.png
    31,7 KB · Zobrazení: 41
Naposledy upraveno:

Lovec Krys

Legenda
Mně několikrát a naposledy těsně před tím, než jsem budovu odteleportoval na začátku nové kapitoly (asi ty tvoje přistály u mne).
 

Mescal

Znalec fóra
@Prealiena poprvé od 14. července, kdy event skončil? Tedy zhruba po 2.5 měsících?
Tvoje zpráva mě jen utvrdila v tom, že Sláva hbitosti oprávněně tiše tleje v zaprášeném koutě mého inventáře. :)
 
Naposledy upraveno:
Nahoru