• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Řemeslná výroba

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3071
  • Vytvořeno

Radvanus

Znalec fóra
A
34. 35 x VB (lepší než pila, horší než :diamond:)
35. 8 x 8 hod
36. 2 x Třpytivý otec pralesa

W
47. 5 x prastará vědomost 10
48. 4 x Modrý zmrazený plamen ( :( škoda slov)
49. 12 x 5 hod
 
Naposledy upraveno:

papap

Mistr slova
Může mi někdo vysvětlit,k čemu máme všechny ty ptáky a medvědy,když je nemůžeme použít?Od včerejška čekám na krmení a přes ty blbosti ve výrobě se prostě neukáží.Na co to pak je,na nic!
 
asi tím moc plýtváš. Má zásoba krmení se přehoupla přes 90 kusů a vždycky nadávám, když se mi objeví v akademii namísto něčeho užitečnějšího...
 

Lovec Krys

Legenda
@Emhyr var Emreis II Tak já krmení vyrábím kdykoliv mohu (jediné, co má před ním přednost jsou dočasné budovy do turnaje), ale nedostatkem netrpím, zásoba zatím neustále mírně roste (moje průměrná spotřeba je 5,1 jídla /týden).
 
vidím, že to máme úplně stejně. Ale moje spotřeba je asi ještě o něco nižší. Na turnaj max 4 fénixe, když mi to nevychází a jinak nic nekrmím. Medvědy výjimečně
 

papap

Mistr slova
Zase tak moc neplýtvám.Na turnaj párkrát ptáka ohniváka a sem tam medvěda na rekrutování jednotek.Ale prostě krmení se nezobrazuje,do teď ještě nebylo žádné a to má vždy přednost,jakmile se objeví.Je tam spousta blbostí,co jsou naprosto k ničemu,chtělo by to promazat...
 

Vicky1177

Mistr slova
@Emhyr var Emreis II: 1 runa/VB nebo prastaré vědomosti v řádech jednotek mi tam taky připadají zbytečné. Navíc když je tohle složení v jedné nabídce, což se stává, je celý crafting na 6 hodin k ničemu, :diamond: nedám.
Ovšem potulný kupec, na toho mi nesahej, udělá na mém levelu skoro stejně (rozdíl asi 30 ks-) T2 / 3 za časový úsek jako vedle stojící manufaktura na levelu 20+ (která stála hafo zdrojů na vylepšení) a ani si nic nevezme za výrobu (jako ta mnf). Jen můj postřeh...
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser4336

Guest
Tak dokud boudou v událostech potřebné relikvie bez alternativ, tak jsou relikvie z akademie stále jednou možností jak ten úkol, bez provincií a běžícího turnaje, byť na dlouho, splnit. Duhoví rožcové s klecemi mi občas vyřešili situaci, takže zcela bych je neodstraňoval.
 

Vicky1177

Mistr slova
@Pauleo: tady ovšem musím mít poznámku, že (alespoň v mém případě) pokud byl v eventu úkol vyžadující relikvie, tak (úplně náhodou, samozřejmě) v craftingu zrovna žádné nebyly. 4 z 5 případů. Jinak klidně i 2x/3x najednou... :rolleyes:
 

Lovec Krys

Legenda
@Pauleo Pokud úkol potřebuje relikvie a neběží turnaj, tak je rychlejší počkat na ten turnaj než se s tím pachtit v akademii. To už je lepší zkusit šanci získat je ze sousedské výpomoci (anebo obětovat pár střetů - dle stavu v provinciích a počtu požadovaných relikvií).
 

DeletedUser4336

Guest
Lovec Krys >> No mě to někdy v minulosti i zachránilo, na turnaj se čeká 3 dny, 5 relikvií z akademie bylo kolem 5h, což bylo třeba opakovat celkem 2-3x, většinou bylo 9 nebo 11 relikvií. Furt mi to vycházelo lépe jak čekat 2-3 dny.

Vicky1177 >> Že by tě opklopovala stejná aura jako mě :)? Mám totiž naprosto stejnou zkušennost. A když byl turnaj, tak zase nebyly úkoly na relikvie.
 

Radvanus

Znalec fóra
Tak nám skončil event, můžeme otvírat.

A
37. 12 x 5 hod
38. 35 VB
39. 35 VB
40. 3 x Zimní lampióny :(
41. 8 x 8 hod

W
50. 5 x prastará vědomost 10
51. 8 x 8 hod
52. 5 x prastará vědomost 10
53. 12 x 5 hod
54. 500 :diamond:
55. 8 x 8 hod

1 x dia z 5ti možností
 

Prealiena

Velmistr písma
Snad už je bezpečné otevírat truhly, aby mi tam nevyskočili bonbony. Tedy:
60: 500 dia
61: 35VB
62: 5x Prastará vědomost 10
63: 5x Prastará vědomost 10
64: 35VB
65: 35VB
66: 5x Prastará vědomost 10
67: 12x Zesilovač 5h
68: 35VB

Pozn. To je historicky potřetí, co mi padly diamanty. Velmi vzácné, ještě že máme tu Věž.
 
Naposledy upraveno:
Nahoru