• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Řemeslná výroba

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3071
  • Vytvořeno

WinterPhoenix

Znalec fóra
rozvinutelné budovy v řemeslné výrobě jsou sice fajn, ale bez možnosti zisku většího počtu artefaktů na jejich rozvinutí na vyšší úrovně je to současně zcela zbytečné.
 

Radvanus

Znalec fóra
A
43. Větrný mlýn zla
44. 500 :diamond:
45. 35 :kp:
46. 2 x Třpytivý otec pralesa

W
58. 4 x Modrý zmrazený plamen
59. 35 :kp:
60. 3 x Zimní lampióny
 
tak od startu události šla řemeslná výroba úplně do kytek.
Permanentně mi tam visí ten nesmysl na artefakty fénixe, který blokuje jedno místo. Na zbylých 4 pořád krmení, 100% mince, jendorožec a nějaká kravina typu úlomku runy.
Za poslední dny nic pořádného, nad čím by srdce zaplesalo. A abych splnil úkol s oparem vidění, to bych musel vyrábět nějaký totální nesmysl. Ani po třech protočeních vůbec nic zajímavého, z čeho by káplo víc, než z toho krmení... Dám tomu ještě pár dní, ale statisticky už to začíná vypadat špatně
 

Jirinazel

Znalec fóra
U mne jen občas a poslední dobou výhradně a) za relikvie mé vlastní výroby a nevidím smysl v tom, že si budu trvale snižovat % výroby jen proto, abych ho pak jednorázově zvedla krmením, b) za relikvie, které, potřebuji k výrobě lepidla na výrobu toho krmení. A šachovnice? Všimla jsem si, že o ní nikdo nestojíte, ale já jí chtěla. Někdo z vás mi poradil, že mám starou zbourat a přijde mi nová nabídka. Stalo se a přišla, koupila jsem za nemalé náklady, ale jen tři díly. Na ten čtvrtý stále čekám, zítra to bude už čtvrtý týden, šachovnice zastarává neúplná a nikdy neplnila očekávání. Asi ten čtvrtý díl nepřijde vůbec, nebo možná, až bude celá budova dočista na vyhození. A tak se nabízí otázka klasikova "kam s ní?" Našla jsem jediné řešení: vrazit do toho tři teleporty a uklidit do skladu.
 

Jirinazel

Znalec fóra
Emhyr var Emreis II
No mě je taky líto teleportů, těch si cením, ale vykraftit znovu? Co mám zahodit raději: tři teleporty nebo hafo lepidel? Takže chyba byla v tom, že jsem jí nenechala ve skladu rovnou, aby mi jí už ŘV nenabízela, jako to udělali ostatní? Ale mě to není k smíchu, že nám nabídli budovu akorát k tomu, aby ucpávala ŘV: koupit je špatně - nekoupit je taky špatně. Asi si musím dávat víc pozor a neskákat na špek.
 
Naposledy upraveno:

Prealiena

Velmistr písma
74: 35VB
75: 35VB
76: 500 dia
77: 5x Prastará vědomost 10
78: 35VB
79: 35VB
80: 500 dia
81: 8x Zesilovač 8h
82: 5x Prastará vědomost 10

Co to, tolik dia? :eek:
 

Prealiena

Velmistr písma
Velké předeventové otevírání :)
83: 12x Zesilovač 5h
84: Magická pila
85: 8x Zesilovač 8h
86: 2x Třpytivý otec pralesa
87: 12x Zesilovač 5h
 

Radvanus

Znalec fóra
A

53. 12 x 5 hod
54. 35 :kp:
55. 35 :kp:
56. 2 x Třpytivý otec pralesa

W

67. 5 x prastará vědomost 10
68. 4 x Modrý zmrazený plamen
69. 35 :kp:
70. 500 :diamond:
71. 8 x 8 hod
 
Naposledy upraveno:

Slniecko

Znalec fóra
Ach jo, tak ja jsem už minimálne týden bez nabídky krmení.. Teda jedine, že by mi to krmení nabízeli práve v noci, kdy se ke hre nedostanu, ale jinak to kontrolu porád a trvá to už fakt dlouho a ani jedno jediné krmení.. :(

Ocenila bych, kdyby to bylo aspon nejak nastavené,že by ta akademie nabízela krmení aspon 2x do týdne pravidelne všem..
Jinak si teda nemužu stežovat na diamanty z tajemných objektu, ty mi tedka padli jak na A tak i na W :)
 
Nahoru