• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Řemeslná výroba

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3071
  • Vytvořeno

Hexik

Znalec fóra
neboj prijde pokud ji nemas ja tuhle cekala asi 2 tydny na polarku uz jsem byla tez nervozni jestli ji nedostanu az zas na podzim
 

Hexik

Znalec fóra
myslim ze @GorGlin se zarazil proc prijde do vyroby medved ktery neni ve vezi v podstate vsechny artefakty co uz ve vezi byly i jejich zakladny se ve vyrobe ukazuji ale zakladny jen pokud je hrac nema v meste ci inventari
 

GorGlin

Veterán
Já základny stavím hned jak se objeví, tak mě jen překvapilo že je někdo staví až teď.
Artefakty vidím v řemeslné velmi zřídka.
VB jednom městě potřebuju medvedi, tak se mi tam ukazuje fénix.
Ve druhém potřebuju fénixe, tak tam nevidím nic
Snad se časem poštěstí
 

Marian24

Znalec fóra
Mam v meste Slavnostni majovy strom na 10 L . Ve veži som nahral ďalšich 10 Artefaktov a v akademke zatiaľ žiadna zakladna doska druheho Slavnostneho stromu.Ma s tym niekto skusenosť ? Ak už ma postavenu budovu a rozvinutu na 10 L a pak časom nahra ďalšich 10 Atefaktov že vubec takato možnosť v Akademke kuziel v remeselnej vyrobe bude k pořizeni si druhej takejto budovy v meste?
 

GorGlin

Veterán
Ani nemusíš mít postaveno, satčí základna v inventáři
druhou základu lze získat jen v eventu
tedy bylo to možné, třeba aktuální event to neumožňuje
 

Lovec Krys

Legenda
@Marian24 To je normální. V akademii se objeví základna, pouze pokud žádnou nemáš (v inventáři nebo ve městě). Artefakty můžeš po nějaké době získat i z věže.

Po nějaké době hraní může tvůj inventář vypadat například takto:
1641381082827.png

1641381055860.png


1641381032318.png
 

karhol

Znalec fóra
@Mescal: Po delší době jsem na tomto vláknu a koukám že i Tobě "stížnost" pomohla a základna pro hnědáka padla brzy po "stížnosti."
Je to zajímavá náhoda, která se často mi stává - pokud na fóru postěžuju, že něco není, téměř vzápětí se to objeví.. A to jak v akademii, tak i ve věži..
 

LucyLoo

Pozorovatel
No tak já si stěžuji ,že mi málo padá krmení :).... nee spíše jsem se dočkala základny ohnivého fénixe ,ale artefakty ,to už je velký problém...pokud se mi objeví ,tak ho hned chytnu ,ale objevuje se málo. Zatím mám fénixe na 4 lvlu. ... mě se obejvuje základen dost ,ale s artefakty je to problém...ve věži jsou ty ,co nepotřebuji...májový strom bych mohla rozdávat.
 

Karate

Pokročilý žák
tak to vyzkoušíme jestli to funguje nepadá mě krmení nemám ani jedno a docela mě to štve budov na krmení jak máku a krmení 0
 

Radvanus

Znalec fóra
Dneska trochu podraz, přišel mi recept vyžadující artefakt fénixe soumraku, na který si ještě minimálně 2 - 3 týdny počkáme.
 
Nahoru