• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Řešení místa ve městě

kasavice

Kolemjdoucí
Dobrý den,v této hře se mi nelíbí,že se nedá otáčet budovami,dílnami a jinými .Ptám se proč. Prosím,zamyslete se nad tím,zda by jste zvážili změnu.Děkuji kasavice
 

GorGlin

Veterán
otáčení budov se řešilo už dávno a myslím že tu bylo nějaké oficiální vyjádření že nikdy nebude
 

Lovec Krys

Legenda
Budovy ve hře jsou 2D. A myslím, že je asi i 2D přímo vytvářejí (tohle by musel nejspíše potvrdit někdo z vývojového týmu), takže šance na přidělání zadních stěn na otáčení tisíců budov je nulová.
Hráči jsou hrou nuceni se snažit využít místo které mají dostatečně efektivně, aby mohli ve hře pokročit dále. Tzn. je potřeba si rozmyslet, jaké budovy hráč potřebuje a které pouze zabírají místo.
 

WinterPhoenix

Znalec fóra
Ano tohle se tu řešilo a vývojáři mám pocit tehdy řekli že tohle neplánují nikdy zavést. To se mě osobně i trochu líbí. Nutí mě to u hry i trochu přemýšlet co jak udělat. Kdyby se budovy dali otáčet tohle by podstatně zjednodušilo hru, a možná i některé odradilo.
 

GorGlin

Veterán
Když už je nutné, mít všechny manufaktury, vůbec by mě nemrzelo, kdyby aspoň stejné typy byli shodně orientované.
Spolecne s tím že se různé budovy jinak nahazují je v tom hrozny bordel.
Ale obecně souhlasím, že celková přestavba města, protože budovy se nejen zvětší, ale i změní orientaci, k Elvenaru patří.
Vzniklo už mnoho nástrojů pro usnadnění přestavby.
 
Nahoru