• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Říše Elfů

Schoenfeld

Znalec fóra
Přijmeme dobrého hráče.
Hráče s chutí hrát a bavit se.
Aktivně jedeme turnaje, věže a dobrodružství.
Budeš člen hravého týmu.
Nebudeš zbytečný.
Každý bod je dobrý.
Hrajeme dle svých rozdílných časových možností.
Máme svůj život a ten je hlavní!
 
Naposledy upraveno:

Schoenfeld

Znalec fóra
Potřebujeme někoho, kdo chce hrát a ne se jenom při pohledu na monitor šťourat v nose.
 
Naposledy upraveno:

Schoenfeld

Znalec fóra
Prostě hledáme někoho, kdo chce hrát. Ne, jak ta bývalá akvizice, co nás hned začal organizovat a procvičovat. Nevyhazujeme za aktivitu. Šel sám.
Naše základní podmínka: Hraj a ukaž, co je v tobě.
Věříme, že to stačí.
 

annaj

Pozorovatel
Myslím, že mám co do toho povídat, protože jsem u vás chvíli byl. A to co píši, jsou dobře míněné rady. Měli by jste spíš napsat, jakého hráče s jakým postavením a ambicemi hledáte. Je jasné, že když přijdu z lepšího do horšího, tak mám problém. Z nouze cnost. Připadal jsem si spíš frustrovaný. Když někdo přijde z horšího do lepšího, tak je v sedmém nebi. A nějaké "procvičování a organizování " je trochu mimo. Snaha byla trochu to u vás pozdvihnout, ale jak píšeš, asi máte jiný život a zájmy a berete to lážo plážo. Mojím cílem je trochu jiná laťka. Pokud bych byl u vás déle, nejsem váš typ a asi by jste mě stejně vyhodili, protože by jsme měli na věci různé názory. Ale jinak je tě pro ten tvůj cech škoda,protože jsi nejaktivnější.Je tě vidět. Howgh :)
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Pořád hledáme někoho, kdo chce hrát. A když píšu hrát, tak tím myslím, neblamcat se pořád do ztracena, ale skutečně Hrát.
 
Nahoru