• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Černý pátek

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

prchlik

Znalec fóra
Pokud hraji ve dvou světech A a W. Dostanu budovu Nočního jednorožce do obou světů? Ve světe W ho již mám, ale v A se mi zatím neobjevil, i když jsem dostal oznámení, že ho obdržím.
 

prchlik

Znalec fóra
Já to tušil....tak to je takový poloviční dárek. Hlavně, že mi na A píšou, že dostanu jednorožce.
Díky za odpověď.
 

prchlik

Znalec fóra
Tak vám nevím, ale připadá mi, že černý pátek je spíše černá můra, kdo čekal něco zajímavého. Domek jednorožce dostaneme jenom do jednoho světa, nabídky ve hře jsou úplně mimo mísu, například 750kč za sadu Sněžné sovy nebo dokonce 2000kč za rozvinutelnou budovu. V oznámení mají napsáno, že budou k dispozici všechny možné artefakty, zatím nebyl ani jeden. Shrnuto, černý pátek je o tom, že se lidé v inno vyspí dočerna a pěkně nám to vytmaví.
 

Prealiena

Velmistr písma
Ty rozvinutelné budovy se prodávají v sadě s devíti příslušnými artefakty, proto ta přemrštěná cena.
 

Vicky1177

Mistr slova
Po obědě mi naskočila dopolední nabídka, která zmizela po 2 hodinách. Svět Arendyll. Pak jsem ještě chvíli něco ve hře dělala, nic nového se mi neobjevilo. Potom práce, jsem tu až teď a koukám na to jako puk...

@prchlik:

BM1.jpg
BM2.jpg


Toto jsem měla poprvé...................................................................................a toto podruhé................ 350 :diamond: za jedno krmení? :rolleyes:

Leda kdyby byla sada budov z posledního eventu, tak možná.

Pro připomenutí, Černý pátek 2019 byl také poměrně výživný:

BM-2019.jpg
 
Naposledy upraveno:

luterina

Veterán
Zrovna Pták a Medvěd, si myslím, že by nebyla špatná do hry investice.

Z těch letošních cerny patek nabidka1.png mě nezaujala ani jedna, protože už je ve městě mám (sovy, chalupa) nebo už nebyly aktuální a doputovaly do inventáře (doky) a nebo na onen svět (2 x ráj).
 
Naposledy upraveno:

Ryny

Pokročilý žák
Ahoj všem.
Bohužel musím napsat, že lepší černej pátek měli i v Benu lékárně.
Neznám nikoho, kdo by cokoliv koupil.
Ryny
PS: a pod stromeček budou v nabídce zlaťáky a portálové bonusy
 

flego

Mistr slova
Do dneška jsem si myslel, že za slovním spojení "Černý pátek" je schovaná neodolatelná nabídka, ale rychle jsem vystřízlivěl :)
Čekám na konec směny, tak jsem trochu počítal. Vzal jsem si do merku portálovku 50% ve slevě za 1440 dia. No, kdyby se karty obrátily, a já všechny moje portálovky prodal INNO, tak bych od nich inkasoval neuvěřitelných 80.000 diamantů, a to už se vyplatí ...
-co tak nabídnout jednotlivé artefakty? , těch zájemců by se našlo určitě více, než tyto předražené obludy :)
 
Naposledy upraveno:

Deleted User - 513035

Guest
...mne by sa hodila základňa na ohnivaka :D, kludne bez artefaktov :)
 

Ludi

Veterán
Nevím, proč nedají nabídku po jednom artefaktu. Možná by prodali víc, než takto. A také by byl zajímavý trh na věci ze starých sad po jednom kusu. Leckomu nějaká budova chybí.
 

Vicky1177

Mistr slova
@flego: ano za slovy "Černý pátek" jsou schovány neodolatelné nabídky. Všude jinde jsou slevy 50, 70 i 80 % (a nejde o nějaký nepotřebný šunt). Důkazem toho, že INNO chápe tuto známou akci "trochu opačně" je i obrázek z loňského BF. Pravda, od loňska mírné zlepšení, dokonce jsem investovala 120 :diamond: do zkracovátek. Ale jen proto, že po DS mám značný úbytek a tohle jediné se hodí. 440 za 10x 2h už je předražené a 720 za 5x 8 hodin :D, vyhrála jsem je v Akademii za výrobu potřebných věcí. Budovy - hodně špatný výběr za hodně dia i za hodně peněz (i když jsou tam artefakty). Jak jsem psala vejš, kdyby bylo něco z posledního eventu (tam mi totiž nepadlo skoro nic, na rozdíl od některých šťastlivců) to by byla jiná situace.
Hezkou neděli všem.
 

flego

Mistr slova
@Vicky1177 : no urychlovače se mi fakt počítat nechtělo,ale s určitostí dalších 100.000 dia bych zinkasoval :) , a nejsem sám, spousta lidí musí mít za nějakou dobu nasysleno všelijakého harampádí...jak by se krásně měnilo,kdyby to šlo, každé dva měsíce nás krmí novou rozvinutelnou budovou, a znám ten pocit bezmoci, když chybí jeden artefakt, a nebo druhá budova o kterou bych třeba stál. Jak píšeš, 50,70 i 80% mimořádná sleva by k černému pátku rozhodně slušela, místo toho mi to připadalo spíš jako černý humor :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru