• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Opraveno Černé pozadí po aktualizaci mobilní verze

DeletedUser5055

Guest
Verze hry: 1.49.1
Prohlížeč a jeho verze:mobilní verze (?)
Verze Flash Playeru: (netuším co to je)
Operační systém: Android (?)
Rozlišení obrazovky: ?
Herní svět: Winyandor

Jak často se chyba opakuje na stupnici od 1 do 5: 5 (pokud to znamená, že to tam je stále)

Detailní popis chyby:
Po přihlášení do mobilní verze hry se mi nezobrazí pozadí (tráva, stromy, skály, ...). Celé pozadí je černé. Dále mám místo svého avatara jen černý obrys s vykřičníkem (ten samý obrys vidím i u všech lidí ve společenství)

Vše podstatné je ale funkční a viditelné - vše, co jsem postavila, ikony na mapu světa, výzkum, úkoly, apod.

Kroky, které vedou k chybě (pro opravu chyby velmi nutná informace!):
1. Začalo to po instalaci aktualizace a od té doby je to tak pořád
2.
3.

Screen (obrázek) chyby: Nemohu udělat

Omlouvám se za neúplné info, ale v těchto věcech se moc nevyznám.
 

DeletedUser3966

Guest
Mám to úplně stejně, odinstalovat a nainstalovat zkusím, ale potvrzuji od aktualizace to tak je. na obou herních světech. Upravím příspěvek jen jak zjistím podstatné :)

Tak odinstalování a znovu nainstalování mi opravdu pomohlo a už vidím i vajíčka na zemi :) Bylo to dost otravné, děkuji.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3966

Guest
Tak to pomohlo jen na první přihlášení. Potom co mi aplikace spadla při dávání sousedské vypomoci opět okolí zcernalo.
 

DeletedUser467

Guest
Také mi to dělá, ale ne po každém spuštění. Není nutné appku odinstalovat a nainstalovat. Stačí ji shodit a znovu spustit (popř. opakovat víckrát). Navíc mám místo avatara vykřičník. Posílám screen.

Screenshot_2018_03_15_21_05_03.png
 

DeletedUser5055

Guest
Tak mi to odinstalování pomohlo asi tak na dva dny a mám to znovu černé. Vynucené ukončení pomůže jen občas. Navíc mi přestalo fungovat sesílání kouzel v mobilní aplikaci.
 

DeletedUser3754

Guest
Mě to udělalo poprvé ihned po aktualizaci. Po dalším spuštění vše vypadá jak má. Nemusela jsem ani znovu nainstalovat hru.
 

chirazka

Znalec fóra
Ahoj, mám stejný problém - není to ale po každém přihlášení do hry, spíš občasně a v obou světech, dále mi hra padá při sousedské výpomoci okolo města, prostě se vypne a konec.
 

DeletedUser5175

Guest
Ahoj,tato chyba stále trvá,děje se jen vždy když začne nějaký event a s tím souvisejici aktuakizaci a když se na mapě světa mají zbírat nějaké věci,pokud event neprobíhá nikdy mi to neudělalo, zkoušel jsem hru hrát na různých mobilních zařízeních podotýkám že to nebyly nějaké ořezávátka ale zařízení na kterých mi běžely i jiné a mnohem náročnější hry bez sebemenšího problému takže pohádkam vývojařú o náročnosti hry a nedostatečném výkonu zařízení nebo chybnému připojení na net nevěřím... odzkoušeno na různých místech včetně lte mobilních dat a podobně, jinak lidé kteři tuto hru hrají v mém okolí mají tento problém taky takže fakt nevím co si o tom myslet.....
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Mrzí nás, že máš s hrou takové nepříjemnosti. Nicméně abychom ti mohli pomoci, potřebujeme prosím fakta, nikoliv jen osobní dojmy.
  • O jakou verzi hry se jednalo / se jedná?
  • Na jakých zařízeních ses pokusil aplikaci spustit? Prosíme o konkrétní názvy, ne jen značku telefonu.
  • Kteří hráči v tvém okolí mají stejný problém?
 
Nahoru