• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nelze ověřit Černá obrazovka, není grafika

DeletedUser2896

Guest
Zdravím!
Dnes ráno jsem se zkoušela přihlásit ke hře, ale místo naběhnutí grafiky vidím pouze tmavě šedou obrazovku a klasický herní kurzor (ručičku). Nyní jsem se přihlásila znovu a stále stejný stav. Zkoušela jsem klikat a slyšela jsem zvuk výběru peněz, takže to vypadá, že hra podle všeho jede, jen nevidím grafiku.

Prohlížeč Google Chrom Verze 56.0.2924.87
Operační systém Win 10
Rozlišení obrazovky 1920x1080
Arendyll, ale zkusila jsem i Winyandor a problém stejný
upload_2017-3-23_17-9-31.png
 

Magni

Guest
Zdravíčko! :) Jako první bych určitě aktualizoval prohlížeč. Google chrome má již novější verzi. Poté promažte cache a cookies a vyzkoušejte znovu. Také jsem si všiml více oken prohlížeče... Google chrome sám o sobě umí potrápit operační paměť (tím spíše pokud máte spuštěných více her nebo stránek, které flash využívají) a na slabších PC či ntb společně se spuštěnými programy nemusí jít hra plynule a pak se mohou objevit i takovéto problémy s načítáním. Ať už při přihlašování, tak při prohlížení měst ostatních nebo mapy. Proto zkuste prvně spustit pouze samotnou hru a pokud se načte v pořádku, dost možná Vás trápí výkon počítače (vytíženost operační paměti můžete sledovat například přes správce úloh). V případě že to bude výkonem PC, doporučuji nastavit grafické efekty ve hře na nízké (pokud tedy máte jinak).
 
Nahoru