• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Předáno Čas v chatu

Lenkahnej

Pozorovatel
Ahoj mě strašně štve že se pořád míjíme na chatu protože se neukazuje na hře v mobilu čas... Bylo by jednoduší vidět u toho i v kolik hodin tam hráč psal.Když potřebuji poradit kolikrát nevím ani jestli mi na to někdo odpověděl... Když u toho bude čas bude chat přehlednější a člověk uvidí jestli ten člověk psal teď nebo před třemi hodinami..
 

Mescal

Znalec fóra
Vyzkoušeno, ale kupodivu mi hra nereaguje na 1, ale na + (stejná klávesa, ale bez Shiftu)
 

Mescal

Znalec fóra
Ne, klávesnici mám CZ, ale jestli není problém v OS, používám Linux distribuci Ubuntu.

... a na 9 hod. produkce mi funguje ne na 2, ale na ě :), ale to neva, ta klávesová zkratka je fajn, ať již tak nebo onak.
 

aikomi

Mistr slova
@Mescal já takhle už minimálně rok zadávám výroby jak zmiňuješ přes čísla, kde jsou písmenka s háčky a čárky. Ani by mě nenapadlo, že by to měla být chyba (což nezmiňuješ jako chybu...):)
 

luterina

Veterán
Já bych možnost na mobilní aplikaci uvedení času na chatu přivítala a stejně tak možnost vypsat online hráče, tak jako na PC. :)
 

Deleted User - 488716

Guest
@luterina Tobě /who v mobilní aplikaci nefunguje? Já to teď zkusil a online členy společenství mi to vypsalo stejně jako v prohlížeči.
 
Nahoru