• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Opraveno úkol : Pozdrav Tobě

DeletedUser290

Guest
úkol na světě Winyandor zní : Postavme prastaré runy na počest větrů a lesů.Vzdejme hold rase lesních duchů.
Vlastni jedny prastaré runy.
Vyzkoumala jsem starobylé runy a postavila..
Ale úkol se mi nesplnil. Co tedy mám vlastně postavit, když ve výzkumu jsem prastaré runy ani nenašla.Navíc tento úkol nejde přeskočit.
Děkuji za odpověď.
Anelim
 

DeletedUser290

Guest
Díky za odpověď, ale po hodině, kdy jsem ve hře nebyla, naskočilo že úkol je splněn.
 

Frigg

Guest
Tak to je dobře, že už je vše v pořádku. Příště asi zkusit pro jistotu F5, aby se hra aktualizovala.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Jsem rád, že se vše tak rychle vyřešilo!

Jinak jelikož názvosloví v případě starobylých run nebylo stejné, rozhodli jsme se jej sjednotit. Díky tedy za upozornění. ;)
 

DeletedUser1179

Guest
Jak mam vlastnit starobylou runu? Jak se ziskava? Moc tomu nerozumim nevim co mamdelat.
Diky
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Stačí vyzkoumat stejnojmennou technologii na konci II. kapitoly v nabídce výzkumu. A poté tuto budovu postavit. :)
 

DeletedUser1179

Guest
aha zkusim, uz jsem prave na ni ve vyzkumu, tak uvidim.
diky za radu :)
 

DeletedUser1179

Guest
taak jsem vyzkoumala starobyle runy ve vyzkumu a ted jsemzase v pasti co mam delat, nikde si mi zadne runy neukazuji abych je postavila nebo tomu nerozumim. Jak je tedy ziskam když uz mam ve vyzkumu otevreno?
 
Nahoru