• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Není chyba úkly

DeletedUser619

Guest
od jedné z minulých aktualizací po mě v úkolech hra požaduje stavění manufaktury na kouzelnýprach nebo relikvie kouzelného prachu, ačkoli mám zvýšenou výrobu na drahokamy. Domnívám se, že se jedná o chybu, protože smyslem hry je, podle mého, obchodování mezi hráči a ne budování všech budov které jsou k dispozici. Po každém splněném úkolu musím budovu zbourat, abych měl dostatek místa.
Mám zvýšenou výrobu na prkna, hedvábí a drahokamy - úkoly dostávám na prkna, hedvábí a kouzelný prach. Na drahokamy žáhné úkoly nedostávám, ačkoli jsem je dříve dostával.
Pokud se o chybu nejedná tak, proč dostávám úkly pouze na tyto tři druhy zboží a ne na všechny?
 

Santerr

Veterán
Také mám bonus na drahokamy a dostala jsem za úkol postavit manufaktury na kouzelný prach a elixíry, teď mám za úkol vylepšit manufakturu na prach... no, chyba to nejspíš není, i když těmto úkolům taky moc nerozumím, ale holt se nedá nic dělat, splnit úkoly a pak budovy zbourat.
 

Frigg

Guest
Chybou bych to nenazvala, chyba by byla, kdyby ta manufaktura nešla postavit. Chápeme, že se tento úkol nelíbí, ale jak říká Cimrman... může vám to vadit, můžete s tím třeba i nesouhlasit, ale to je tak jediné, co s tím můžete dělat... oproti Cimrmanovi máme navíc jednu možnost... zaslat námět ke změně ;)
https://cz.forum.elvenar.com/index.php?forums/nápady-a-návrhy.13/
 
Nahoru