• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Úsvit fénixe

GorGlin

Veterán
Já skončil ve stříbrné na CZ2
Krom úkolů a sběru jsem měl jen nakrmeno.
Ptáka jsem postavil i nakrmil.
Jeho přínos je závislý má mnoha faktorech, od stylu boje, přes rasu, až po počet otevřených provincii.
Protože ale skladba soupeře v turnaji se dá předpokládat jen částečně, neni možné jeho použití pořádně naplánovat.
Celkově jsem spokojený, event přinesl budovy které jsem chtěl, získal jsme nějaká VBcka i jiné zajímavé věci
 

iDavis

Legenda
Skončil som v zlatej. Druhá základňa fénixa teda je (to bol môj hlavný cieľ), 3 ďalšie artefakty k tomu (jeden z hlavných cien a dva zo zlatej ligy) a predpokladám, že z DS by mohli byť ešte dva, takže druhý fénix by hneď mohol byť na 6. stupni. Čo je dostatočné na to, aby som ho postavil aj napriek tomu, že nebude vylepšený úplne.
 

Ludi

Veterán
Na cz2 mám Fénixe na 10, na cz1 na 9. Nakonec ho ve městě mám, po zvážení všech pro a proti jsem uložila do skladu jinou budou, abych na něj měla místo. Takže celkem dobrý. Vzhledově se mi líbí. Občas ho nakrmím, záleží jen na tom, jak bude padat krmení z Akademie. Na cz2 už jsem ho vyzkoušela, 5% není žádná hitparáda, ale je to lepší než nic.
 

Jirinazel

Znalec fóra
Fénixe jsem vytáhla na 10. st. a ještě mám jeden zárodek navíc a jeden artefakt ze stříbrné ligy. Tak tohle se mi dosud nestalo, poslední dobou mívám co dělat, abych dojela na 9. st. Padala esence, několikrát i 500 a o tom to je. :)
 

BiggJOEcz

Mistr slova
Za mě to byly teda nervy...
Byla středa, ‎27. ‎dubna ‎2022 ‏7:19
h‎. Do posledního 9.artefaktu
sss.JPG
chybělo 6ks fialových krystalů. Oprášil jsem budík používaný ještě v dobách původních turnajů, kdy ještě nebyly k dispozici urychlovače ani medvědi a čekalo se poctivě 16h na další kolo, ten nastavil na 15min před koncem eventu na 10:45 a doufal ve štěstí k double/triple krystalům... Zklamání přišlo s posledním možným otevřením krystalu, kdy 10.min před koncem eventu jsem měl stav 45/46. To nechceš... Jeden hloupý krystal mě dělil od celkového 10.levelu.. Začaly výčitky..."proč jsem víc nesbíral okolo města, proč jsem na to házel bobek..." Nastalo bezduché rollování městem a u myšlenky nad koncem světa přesně 7min před koncem se zobrazilo světýlko na konci tunelu... "Ve městě se objevil krystal....." JOO!
Přesně
sss1.JPG
začal být den zase fajn. :D
 
Naposledy upraveno:
Nahoru