• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Úsvit fénixe

GorGlin

Veterán
Nevím jestli správně chápu otázku.
Efekt krmení nese oživení padlích v boji až do 5% celkové velikosti jednotky.
Tedy pokud budou ztráty menší než 5% nepřijdeš o nic.
 

Ludi

Veterán
@Mescal ano, je to tak, na 10lv. doplní 5% ztrát. Mám ho na betě zatím na 8 lv., to dává 4%. Vyzkoušela jsem v ho teď v posledním kole turnaje, prostě praxe nade vše, že. Takže pro mě škoda krmení. Ale je to hezká budova ... tak pro parádu :cool:. Já raději nakrmím Hnědáka.
@GorGlin - doplní 5% ztrát, ne 5% z celkové velikosti jednotky.
 
Naposledy upraveno:

iDavis

Legenda
Určite? Práve ho skúšam na bete a obnovuje 5% z celkovej kapacity oddielu..

EL-f-nix-soumraku-boj1.png

EL-f-nix-soumraku-boj2.png
 

Ludi

Veterán
@iDavis - tak mě včera doplňoval při turnaji jen procento ze ztrát, takže to doplnění nebylo vůbec poznat.

Každopádně Inno ani neví, kolik je v Evropě hodin. Věž začíná podle zimního času, turnaj včera končil podle letního ...
 
Naposledy upraveno:

Ludi

Veterán
Právě jsem nového Fénixe znovu použila při bojích ve věži a tentokrát opravdu obnova jednotek proběhla v pořádku. Nevím, proč mi to v sobotu nefungovalo. Tehdy jsem ho měla na 8 , nyní na 9, což je obojí 4%, ale možná to vylepšení pomohlo, nevím. Takže ano, dá se použít.
 

Jirinazel

Znalec fóra
@GorGlin: No, protože pod slovem havran by asi většina lidí chápala toho nového. Ono se to tak nějak vizuálně nabízí - ty modročerné barvy, ostré tahy - i když hlavu má spíš jako kavka.
 

Hexik

Znalec fóra
no musim rict ze ani me ten havran mi nesedi na ohnivaka, ale co kazdy to vidi jinak ... jinak taky musim nakrmit popelaka na bete se mi moc nedarilo snad tu to bude lepsi

jinak taky jsem testovala na 9 a nebylo skoro videt ale nak me nenapadlo najet na ty jednotky ze to ukaze kolik ktera
 

Marian24

Znalec fóra
Ahoj,
od nás zo spolku mal hráč zajíimavu otáazku a neviem na ňu odpoveď a také ma to zajíma.
Po portréte v Evente Fénixa ja plošina na ďalšieho Fenixa Sumraku.
Ak by časom nahral Artefakty a postavil by v meste dvoch Fénixov Sumraku , ten efekt pri krmeni by sa sčítaval ?
Diky za info kto vie .
 

pavelb

Učedník
Tak za mě nový ohnivák docela bída. Já stíhám během 12 hodin krmného efektu komplet věž i turnaj. Přijdu třeba o 1000 oddílů, ohnivák mi vrátí 50. Těchto 50 oddílů vyrobím za použití cca 10 x 5hod urychlovač během 20 vteřin. Tedy škoda 16 ti políček. Ale event nezavrhuji - je perfektní pro ty, kteří nemají ohniváka na 10 level ( možná směna v akademii 2 nové za 1 starý artefakt ) a najdou se tam i dobré budovy na manu jakožto denní ceny. Pouze hlavní cena je odpad
 

12alfa

Pokročilý žák
Mně se fénix líbí a na 10. úrovni mi připadá moc fajn nejen designem, ale i produkcí. Dnešní žhavé jezírko je taky krásný! Já eventy miluju, je to zpestření a začínám dost obdivovat, jak k tomu vymýšlí INNO i příběhy. Tenhle dokonce navazuje na předešlý.
Po DS, které bylo super, jsem se na event vyloženě těšila, bylo po něm najednou moc prázdno... :)
 

Prealiena

Velmistr písma
Já jsem na rozpacích. Fénix se mi líbí a ráda bych ho i postavila, i když efekt je diskutabilní a asi si počkám na nějaké hlubší zhodnocení, jestli se vůbec vyplatí. Zatím jsem četla, že bude dobrý pro ty, co mají Časový skok na 30.
Na druhou stranu ty artefakty na popelavého fénixe v akademii vypadají lákavě. A bůh ví, jestli příští rok bude nějaký zbytečný fénix a ještě tam budou k dostání artefakty na popeláka.:confused:
 

Ludi

Veterán
@pavelb souhlasím s tebou, nevidím nového Fénixe jako mazlíčka, kterého bych krmila pravidelně, jako třeba Ohniváka. Ale řekněme občas ho použít lze, nějaký efekt tam je. Takže ho chci vybudovat, ale jestli mi bude trvale stát ve městě, to ještě nevím. Graficky je to krásná budova. Ale pokud se stane, že Akademie začne chrlit krmení ve velkém, tak pak je to zcela jiný příběh.
 

GorGlin

Veterán
Estetickou stránku neřeším, chtěl bych mít postavených pár starších budov, ale mám jiné priority. Postavil jsem i peníkovou chaloupku, nebo nepostavil sovu.
Já ho určitě postavím, co dává VBčka u mě vždycky najde místo.
Efekt mi přijde po dlouhé době jako něco zacíleného na hráče co hodně bojují.
To je velká změna proti třeba Triumfu, který dá půl oddílu za den.
Skvělý barák do začátku, ale když dělám víc jak 1600 bodů, dost smutné.
Pokud dělám 30., 40. provincii, ztráty už jsou citelné a tím pádem i úspory.
Při zbrojené proženu vojenskou produkcí miliony zásob a stovky hodin z urychlovačů.
Takže pro mě je každá úspora dobrá.
Uvidíme, jeslti na to bude krmení.
 

Jirinazel

Znalec fóra
Fénix už stojí, zatím na čtyřce, nakonec to bude orlosup havranovitý, určitě ho zařadím mezi budovy, které nevyhazuji. Pokud jde o jeho efekt, u mě jsou všichni ptáci podvyživení a tenhle když nedostane najíst tak toho moc nenadělá a když dostane, tak taky ne. Možná se mi vyplatí pro tu trochu zboží, tedy mýdla.
A teď koukám - vyzvednutí produkce 48 hod? No to se s ním moc nevytrhnu.
 
Naposledy upraveno:

GorGlin

Veterán
Jo, to jsem psal už na začátku, 2 VB za den není žádná vášeň
ale drží se to průměru
možná podprůměru, nicméně víc než nic
Ale něco dává, mýdla mám milion, to mě nezajímá, VBčka se hodí vždycky
 
Nahoru