• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Úsvit fénixe

Tuulikki

Moderátor fóra
Elvenar tým
Za nedlouho začne nová událost Úsvit fénixe! Doufáme, že se všichni rádi zúčastníte a získáte všechny artefakty a odměny. Budeme rádi, pokud nám sdělíte, co se vám na události líbí, nebo nelíbí. Takže komentujte, diskutujte. :)
 

GorGlin

Veterán
Já mám eventy rád, takže se určitě zúčastním.
Výsledek těžko soudit, ještě nevíme všechno, nicméně je jisté že to něco přinese.
Jsou tu pěkné budovy na manu, žádná pěkná čistá kulturka, VBčka, pro někoho lepší, pro jiného horší.
Hlavní odměna, 2 VBčka za den není ani dobré ani zlé, docela dost kultury i lidí, takže zbytek za moc nestojí.
Efekt krmení ověří až budoucnost, v drtivé většině je to efekt na jedno kolo turnaje a k tomu konec věže pokud si to hráč dobře naplánuje.
Přísun krmení je čistě náhodný a tím pádem, meh.
Rači nakrmím havrana.
 

Marian24

Znalec fóra
Ja sa na Fénixa a Medveďa vždy teším najviac v roku , pojdem naplno preto do tohto Eventu a mesto sa bude drancovať pravidelným zberaním eventovej many.
Prial by som si , aby nam prišti rok dali zas na vyber z neakých troch poriadne našlapanych Fénixov, to iste želanie na tento rok , čo sa tyka Medveďov , výber z troch .
Bola by to pecka a ešte k tomu , ak by mali silne efekty.:D:D:D:D
 

GorGlin

Veterán
Jo, to by bylo fajn, ale já to vidím že šance je stejná jako druhý zvíře kopírující havrana.
 

Marian24

Znalec fóra
Hele co je to za budovu o ktere mluviš pořad jako o Havranu ? :D:D:D:D:D Ujelo mi neco v Eventech za ten čas ? :D:D:D:DJa žadnou havrani budovu neznam :D:D:D:D:D:D Sovu , Fenixy,Medvedi jo, ale Havrana ?
 

Schoenfeld

Znalec fóra
5. den Lávové vejce - tomu podřizuji vše! Dokonce odkládám i nasazení mrňolodí v Unuru. Prostě TOP bez konkurence. Hlavní cena mě moc netankuje. Jóó, kdyby tam byl nějaký pořádný zářez třeba do božosemen, to by byla jiná.
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Bazén v Unuru dává 1108 many na čtverec, kdežto vejce 2 125. Lepší je třeba chatrč na manu nebo obří rejnok, ale ty budou možná někdy příště.
 

GorGlin

Veterán
jezero je 139 many na pole a hodinu zatím co vejce 135,5 na pole a hodinu

při porovnávání mušíš zohlednit všechny parametry

rejnok je dobrý, to máš určitě pravdu, ale chatrč už tak dobrá není, je potřeba moc cest na propojení
 

Marian24

Znalec fóra
Fialove vejce Fenixe a Znovuzrozeni fenixe mi tam chyby (možna tam ješte naskoči).
Nejde mi o to co davaj, ale mit je v sbirce teď ,když sem v predposledni kapitole .
Mam je nahrane na nizke urovni a za KR už je nikdy nevylepšim to by se mi nevyplatilo.
Neskutečne hezke budovy to sou !

Celkovo tohle je tak silnej Event že v porovnani s ostatnima je zas na vrchole Eventu , človek už ví ,že nenahraje to co chce v takovom množstvi :D:D:D:D
Mit 8x lávove vejce , 5x jezero, jak tam daj tak i 1x Fialove vejce ,1x Znovuzrozeni Fenixe plus sou tam te nove budovy na vojsko a pak denne armadne no mazec.....Tenhle Event je na uplne jine urovni mi pride než jine Eventy.

A dnes tam naskočil chram uhliku do háje , take krásna budova :D:D:D:D
 
Naposledy upraveno:

iDavis

Legenda
Ja si touto udalosťou doplním rezervu budov na manu (zrejme Lávovými vajciami), ale primárne sa budem usilovať o hlavné ceny, keďže nový fénix je priorita. Pri kombinácii Časoskok + Polárny medveď nespotrebuje na turnaj viac než 1 krmení týždenne, čo je znesiteľné (s mojou súčasnou zostavou rozvinuteľných budov ktoré kŕmim mi stav krmení stagnuje (drží sa okolo hodnoty 120), zatiaľ čo o toto navýšenie nákladov sa postarajú dúšky vyjasnenia, ktorých mám v zásobe už niekoľko desiatok).
 

Ludi

Veterán
Event je v klídku, něco na manu se bude hodit, nový Fénix je fešák, ale nebudu ho stavět.
Určitě je to skvělá příležitost pro všechny hráče, kteří ještě nemají Ohniváka, aby ho postavili.
 

Hexik

Znalec fóra
event je fajn trosku me mrzi ze hlavni budova je v efektu moc zajimava i tak jak funguje delka nakrmeni a tak neni ve vysledku top ale spis budova pro prilezitostne nakrmeni
ale i tak rozhodne ji chci mit a kdyby to vyslo i na druhou zakladnu nebudu se zlobit
jo lavovy vejce jsou dobre ty nejake urcite chci urvat jinak je me to celkem jedno je tam vic dobrych budov jednotky pozehnani atd nepohrdnu nicim

trosku je skoda te docasne ze ji nejde ziskat vic chapu ze nechteji aby si jich nekdo nahrabal treba 20 nebo vic ale jedna je celkem malo a dalsi? mozna za rok
 

Jirinazel

Znalec fóra
Taky je mi líto té dočasné, neboť je krásná a chtěla bych ji mít natrvalo a ve větším počtu. Fénix se mi mimořádně líbí - tedy, nejdřív jsem si myslela, že mu nosí lidské oběti a to mě trochu popudilo, ale když ty lazary léčí, to se bez něj neobejdu.
@GorGlin: Asi přestaneš používat označení "havran" pro ohniváka.
 
Nahoru