• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Předáno Úprava turnaje

DeletedUser5831

Guest
[Shrnutí] – Přidat do turnaje možnosti kompletní výkup a boj

[Podrobnosti] - po rozkliknutí provincie by se kromě 4 ikonek střetu objevovala ještě ikonka mincí kterou by se dala vykoupit celá provincie a ikonka zkřížených mečů kterou by se dala celá provincie vybojovat manuálně nebo automaticky, tak by si každý mohl vybrat to co preferuje, vyřešit turnajovou provincii jako do teď 4 střety nebo ji naráz celou vykoupit případně vybojovat.

[Důvody] - Odehrát turnaj by bylo rychlejší s větší škálou možností. takto u výkupu je to klikání otrava a bojovat turnaj na manuál je hrozně na dlouho a možná by se aktivně turnajů začalo zůčastňovat více lidí.

[Dopad na jiné herní prvky] - Zrychlení a zpestření turnajů
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3079

Guest
Také souhlasím, těch víc možností tomu dodává zase něco nového :)
Od té doby jak pravidelně prochází změnami Elvenar je to úplně o něčem jiným, úplně jiná hra jak předtím když neexistovali ani základní požehnání :D
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
výkup celé provincie 1 tlačítkem 100% ano :) boj celé provincie? jako proč ne, ale nějak si nedovedu představit, jak by to fungovalo.

co by pomohlo mě, je možnost 1 kliknutím doplnit všechny sloty pro auto fight. snažím se co nejvíc bojovat 5x tou samou jednotkou a tohle by byla velice sympatická změna. nebo dám třeba 1 žabu a jedním klikem doplním za zbylé sloty 4 střelce.
 

Angedev

Velmistr písma
Tak teoreticky by to mohlo fungovat čistě součtem... My bychom měli 4x větší oddíl a soupeřovy oddíly by se sečetly, jen by bylo třeba nějak ošetřit počet nepřátelských oddílů, do kterých by se to rozložilo, ale to by určitě šlo vyřešit nějakým poměrem ke stávajícímu počtu :)

A doplnit všechny sloty jedním klukem by taky bylo super. Jak píšeš, také se snažím jednotky příliš nemíchat :)
 

DeletedUser6587

Guest
ANO ANO ANO
Turnaje jsou nůůdáá
je to jak daňový přiznání, jen odklikat má dáti , dal
je slušnost podpořit spol. v turnaji, ale být sám tak je rozhodně a stoprocentně ultimátně ignoruju
Díky :)
 

Lovec Krys

Legenda
Pro, ale s drobnou změnou. Vybojovat celá provincie musí jít nejen ručně ale i automatem.
Nevidím důvod, proč by výkup a ruční souboj měl být urychlen a boj automatem ne.

@Precious370 Byl bys sám proti sobě s tím ignorováním turnajů, ale to je tvoje věc.
 

DeletedUser5831

Guest
@Lovec Krys pro mě za mě, automat funguje docela rychle a asi jsem ho sem nezahrnul protože mě to napadlo u svitkoveho turnaje a nechtělo se mi kvůli drobnému ukliknuti přicházet o 4x víc armády no jo no svitky jsou krapet těžší na přemýšlení :D stejně i když se tu na něčem schodnem, tak to nikdo dál nepředá a když ano tak se stejně nic nestane
 

Lovec Krys

Legenda
@SummerPicka Mě to i na automat trvá dlouho. Jen to naklikání 20 / 30 provincií zabere dost času a to nemluvím o cz2/betě (kde ale klikám jen prvních 8 provincií - hlavně z časových důvodů, hodina denně na turnaj je i tak dost).
 

DeletedUser5831

Guest
@Lovec Krys Ano je to na dlouho, ale u svitkového turnaje bych to fakt nepoužil, nevím jak to mají ostatní ale když použiji na střet 2 střelce a 3 obr střelce místo 1střelce a 4 obr střelců tak v jakémkoliv jiném turnaji to pro mě znamená rozdíl mezi vítězstvím o vlásek a prohrou o vlásek, ale ve svitkách to je rozdíl mezi čistým vítězstvím beze ztrát a čistou prohrou beze ztrát na straně nepřítele a když vezmu v potaz že v turnaji není problém mít 3x větší oddíl než máš, tak to máš 3x5x4 bojovat celou provincii na ráz, tak máš v 1 střetu ztrátu 60 oddílů nebo nic a to bych se asi kvůli tomu drobnému ukliknutí zastřelil:D Napadlo mě to právě u svitků, tak asi proto tam není i automat, ale to poupravíme ;)
 
Nahoru