• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Úkolová linie Valpuržina noc

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3071
  • Vytvořeno

iDavis

Legenda
..:: Valpuržina noc ::..
Přehled úkolové linie

Toto nie je oficiálny zoznam úloh a odmien. Všetky uverejnené informácie vychádzajú z bety a je možné, že dôjde k zmenám po zavedení do hry.

Začiatok: 23.4.2018
Koniec: 3.5.2018

Banner01.png

Behom akce sú dostupné 2 úkolové sady...
EL_akcia_walpurgis_2018_sada_loh1.png
EL_akcia_walpurgis_2018_sada_loh2.png


Prvá sada ponúka 48 úloh. Nasledujúca úloha sa odomkne vždy splnením predchádzajúcej. Druhá sada obsahuje 1 úlohu.
1. Získaj malé množstvo mincí
2. Vyrob 2x nápoje
3. Utrať 1 VB
4. Kúp 1 VB
5. Získaj malé množstvo zásob
6. Trénuj nejaké množstvo jednotiek
7. Presuň 1 budovu
8. Získaj 20 zboží + vytvor 1 ponuku na trhu
9. Získaj 1x kúzlo Sila zásob ALEBO použi 1x kúzlo Sila zásob
10. Vyrieš 2 strety ALEBO získaj 2 relikvie
11. Vyrob 5x nápoje
12. Vyrob 2x produkt základnej bonusovej manufaktury (3-hodinový) + vyrob 2x produkt základnej bonusovej manufaktury (9-hodinový)
13. Získaj nejaké množstvo zásob
14. Kúp 2 VB ALEBO utrať 2 VB
15. Získaj 5 relikvií
16. Vyrob 7x obyčajné nástroje
17. Vyrob 15x nápoje
18. Vylepši 1 budovu na level 5 alebo vyšší ALEBO preskúmaj 1 provinciu
19. Získaj nejaké množstvo zásob ALEBO získaj nejaké množstvo mincí
20. Trénuj nejaké množstvo jednotiek
21. Vyrieš 4 strety
22. Získaj 100 kultúry ALEBO získaj 100 obyvateľstva
23. Získaj malé množstvo mramoru + získaj malé množstvo ocele + získaj malé množstvo dreva
24. Vyskúmaj 1 technológiu ALEBO vylepši 1 budovu na level 12 alebo vyšší
25. Získaj 1x kúzlo Magický dar ALEBO použi 1x kúzlo Magický dar
26. Kúp 5 VB ALEBO utrať 5 VB
27. Získaj 7 relikvií
28. Prijmi 2 ponuky na trhu ALEBO vytvor 2 ponuky na trhu
29. Vyrob 10x obyčajné nástroje
30. Trénuj nejaké množstvo jednotiek
31. Získaj nejaké množstvo mramoru + získaj nejaké množstvo ocele + získaj nejaké množstvo dreva
32. Vyrob 7x pokročilé nástroje
33. Vyrob 10x chlieb
34. Vyrob 6x košík jedla
35. Vylepši 3 budovy na level 3 alebo vyšší
36. Vyrieš 7 stretov + získaj malé množstvo mincí
37. Získaj 150 kultúry ALEBO získaj 150 obyvateľstva
38. Získaj 9 relikvií
39. Získaj 50 zboží + vytvor 1 ponuku na trhu
40. Presuň 2 budovy
41. Vyrob 15x nápoje
42. Vyrob 3x sada nástrojov + získaj nejaké množstvo zásob
43. Vyrob 3x produkt základnej bonusovej manufaktury (9-hodinový)
44. Vyrob 3x produkt základnej bonusovej manufaktury (3-hodinový)
45. Vyrob 2x produkt základnej bonusovej manufaktury (24-hodinový)
46. Trénuj nejaké množstvo jednotiek + získaj 200 zboží
47. Preskúmaj 1 provinciu ALEBO vylepši 1 budovu na level 15 alebo vyšší
48. Vyrob 7x nápoje + trénuj nejaké množstvo jednotiek + vyrieš 9 stretov

Poznámky:
- úlohy v ktorých je možnosť výberu z viacerých zadaní sú označené
EL_akcia_jese_2017_znak.png

- presné náklady v úlohách so zadaním „Získaj malé množstvo...“ závisia od vašej aktuálnej kapitoly
- dodávať zboží do úloh je možné priamo v okne úlohy kliknutím na "+"
- o spôsoboch akými sa dajú získavať mince, zásoby a relikvie si môžete prečítať TU
1. Dokonči všetky úlohy prvej sady

Čo môžeme získať:
  • 82000 mincí
  • 10000 zásob
  • 5x mramorová relikvia
  • 5x ocelová relikvia
  • 5x drevená relikvia
  • 5x kryštálová relikvia
  • 5x svitková relikvia
  • 5x hedvábní relikvia
  • 5x elixírová relikvia
  • 5x relikvia kouzelného prachu
  • 5x drahokamová relikvia
  • 1200x mramor
  • 1200x ocel
  • 1200x drevo
  • 5x déšť mincí (5%)
  • 13x zesilovač (3 min)
  • 18x zesilovač (7 min)
  • 11x zesilovač (1 hod)
  • 12 VB
  • 6x rozbitý úlomok runy

Okrem týchto odmien získavame ďalšie za dosahovanie miľníkov podľa počtu splnených úloh.

banner-4a043b3e7e200c3e8874b440458ed683.png

Zoznam odmien:

EL_akcia_walpurgis_2018_h_odmeny1.png
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser3031

Guest
Super, zejména ty odměny uprostřed. Alespoň mohu vyměnit stávající hezké budovy (jednorožec a kodex) za stejné, ale výrazně efektivnější...
 

DeletedUser3281

Guest
Čekám na VB abych zítra vstoupil do Draků, pak začnu a připraven již docela jsem. Jinak mě pobavilo "přečetli napínavý příběh"... čte to někdo? :D
 

DeletedUser2614

Guest
já jo, čtu příběh, docela hezký např. "úklid hůlkou snadný, jak to dělají obyčejní lidé" ;) kolikrát sem si jí na úklid opravdu přála :D
 

Lisa Garland

Guest
Všechny úkolový řady jdou mimo mně. Nikdo totiž při jejich tvorbě nepočítá s hráči kteří hrají bez armády. A tudíž dříve či později skončím na úkolu vycvič jednotky... :confused:
 

iDavis

Legenda
Pri poslednej udalosti Kult fénixe som spomínal, že sa mi páčilo jej celkové vybalancovanie. A som rád že to môžem povedať aj teraz, zdá sa mi, že celkovo tieto akcie začali naberať lepší smer, úkolová rada Valpuržina noc ponúka odmeny, ktoré sa vyrovnávajú odmenám z udalosti omnoho viac, ako tomu zvyklo byť doteraz. V odmenách sú relikvie aj požehnání zároveň a o oboch si myslím, že sú v celkom slušnom množstve a hlavnou odmenou je budova na obyvateľstvo, práve taká akú sme v kulte v denných odmenách získať nemohli, čo teraz zvyšuje jej hodnotu.
 

Saux

Znalec fóra
@iDavis Já sice nejsem nijak zvlášť zkušený hráč (hraju to přibližně půl roku) ale s tvým hodnocením naprosto souhlasím.
 

LuciskaCh

Mistr slova
Souhlasím. Úkoly nejsou náročné ani na relikvie. Jen by nebylo špatné udělat rozdvojovací úkol z toho vylepšování budov (tak jak je to teď u úkolů např. 9 a 10) , už poněkolikáté (i teď určitě) jsem na tom úkolu skončila. Zrovna jsem na tom totiž tak, že nemám místo na nové budovy a stávající nemůžu vylepšit až do další kapitoly :-(
 

Prealiena

Velmistr písma
Tak už víme, proč v kultu fénixe nebyly žádné dobré budovy na populaci. Ach, ten jejich plán, jak si zajistit účastníky na úkolovou řadu.
 

GorGlin

Veterán
Lisa, kasárna je povinná budova, od orků musíš mít množírny, tedy zbrojinice, volba co jsme dělali na začátku, zvol si boj nebo obchod, nebyla myšlena zas tak vážně.
Ale pokud budeš chtít, dá se to řešit Valorianskou ctí a Shromaždištěm orků stratégů.
 

DeletedUser2455

Guest
Pěkně udělaný event., iDavis o5 nesklamal !!
Dík tvůrcům.
Všem pěknou hru.
 

DeletedUser3281

Guest
Množírny potřeba nejsou, pokud si člověk počká na orky v rámci eventu, sám zvažuji jedinou množírnu prodat... neválčím ale právě to nějak musím držet kůli tomu, že se čím dál více musí vyrábět jednotky.
 

Lisa Garland

Guest
Když jsou kasárna a potažmo armáda nutností, tak k čemu je potom na výběr : boj či vyjednávání?
 

Saux

Znalec fóra
To je sice pravda pravdoucí, ale podle mě - i když možná to jen hraju blbě a neumím pořádně bojovat - toho v provinciích moc ubojovat nejde :) Ano, taky jsem tam pár bitev uhrál, ale zpátky domů se mi vrátil tak zdecimovaný zbytek armády, že jsem příště radši vyjednával :)
 

Prealiena

Velmistr písma
Provincie jsou kapitola sama o sobě, závisí hodně na množství prozkoumaných provincií (více, nebo méně, než je potřebné k odemčení truhly v další kapitole) a počtu vyzkoumaných vylepšení vel. oddílu.
Jednodušší je to v turnajích, kde máš fixně dáno vel. oddílu nepřátel dle tvé vel. oddílu. Prvních pár kol v nejbližších provinciích jsou vždy snadná. Tam můžeš výrazně ušetřit a počkat si s výkupem na vyšší počet hvězd.

A pro normální provincie tam máš ukazatel obtížnosti, tak si vylepšíš velikost oddílu a půjde to líp.
 
Nahoru