• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Úkolová linie: Toulavý měsíc

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3071
  • Vytvořeno

DeletedUser4478

Guest
krindapána, kde je jaký seznam úkolů za který děkujete, já chci taky děkovat... klidně v japonštině, ale himl, žádný jsem nenašel u všech buřinek a cylindrů!!!
 

Saux

Znalec fóra
Není nad to, když se člověk může pocvičit v cizích jazycích - teď vyrábím "Marble mosaic 3 time" :)
 

Deleted User - 240703

Guest
Co říkáte na novou úkolovou linii Toulavý měsíc? Zaujala vás? Zúčastníte se? :)

Povídejte, přehánějte, protože jako vždy se těšíme na vaše připomínky a názory! ;)
v úkolu č. 28 je chyba, v textu je "vyrobte 6x pokročilé nástroje" ale je jich potřeba vyrobit 9 to je jenom v tom číselném uvedení, když si někdo přečte jen text a nepodívá se vpravo na čísla 9/9 tak bude naštvaný...
 

DeletedUser4918

Guest
Vyrobil jsem dvě křesla a tím dokončil tento příběh. Bylo to příjemné a po posledním DS i trochu odpočinkové zpestření konce léta, úkoly nijak zvlášť obtížné a odměny potěšily... Takže díky, Toulavý měsíc byl fajn- a těším se, co nás čeká příště.:)
 

DeletedUser341

Guest
Děkuji za jednodušší odpočinkovou událost, s hezkou odměnou. Při začínající nové rase, mít ještě těžký event by bylo asi nehratelné :)
 

iDavis

Legenda
Budovy sú doma, no s ich umiestnením na plochu budem musieť počkať až na búranie kampusu a fakult, nakoľko tam teraz nemám žiadne voľné miesto. Snáď už onedlho výskum čarodejníkov dokončím..
 

DeletedUser3281

Guest
Mě to trvalo asi dva dny, ale popravdě asi kromě první kterou jsem již postavil to stavět nebudu :D Každopádně bylo to příjemné a celkem snadné.
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
jo ona ta událost ještě běží? nějak jsem přestal sledovat, splněno bylo hned první den večer :) (v obou městech)

událost super, lehounká, odměny fajn. nejsou extra, ale víc než dobré v poměru k vynaloženému úsilí.
 

iDavis

Legenda
Tak ja momentálne nemám žiadne miesto navyše na to, aby som dopredu niečo chystal, tak som si pomaly vychutnával úlohu za úlohou.. :D
 

DeletedUser5787

Guest
úkol 29 zvyš budovu na úroveň 4. Obytné budovy mám na 7, dílnyna 6 a manifaktury na 4. hraji teprve měsíc takže na 15 nemám vyzkoumáno. Takže pro mně hra skončila?
 

DeletedUser5796

Guest
Na Kámen hvězd jsem se těšil kvůli těm mladým turistům na úvodním obrázku. Jako bych viděl naši partu někde na horách.
No a Magické vílí kruhy to byla bomba, protože velmi podobné máme u nás v lese, kde se asi schází nějaké víly či co. To jste se tam byli dívat kvůli inspiraci?
 
Nahoru