• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Ódin

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Osobnost1.png
Tento rozhovor je takové malé rozloučení. My moc děkujeme Ódinovi za vše, co pro tým udělal. Přejeme mu moc štěstí, zdraví a ať se daří v osobním životě!

1. V Elvenar týmu jsi od samého počátku. Jak moc bylo těžké rozhodování, zda tým po takové době opustit?
V době, kdy se spustil Elvenar na českých serverech, tak jsem působil u jiné hry od InnoGames. Elvenar jsem zkoušel na tehdy uzavřené betě a bedlivě jsem sledoval, kdy se spustí česká verze. Musím říct, že už tehdy mě tak nadchla, že jsem začal sledovat tým českého Elvu (z „profesního“ hlediska, strašně jsem jim fandil) a objevoval se častěji na fóru, kde se jednoho dne objevil nábor na editora Wiki. Dlouho jsem neváhal a podal si přihlášku. Výsledek tehdejšího náboru jste mohli potkávat na herní podpoře i fóru více než 5 let. Už jen ta doba, po kterou jsem byl členem týmu, svědčí o tom, že rozhodnutí odejít pro mě nebylo vůbec snadné. Bohužel se v osobním životě vytvořily takové překážky, které mi znemožňují další plnohodnotné působení u týmu. Nějakou dobu jsem to zkoušel skloubit, ale nerad jsem někde jen za „zásluhy“. Když jsem členem nějakého týmu, tak v něm chci být aktivní, což již bohužel nejde. Velice nerad opouštím tuhle skvělou komunitu, kterou český Elvenar má a kterou mu může leckterý tým jiné hry jen tiše závidět. Nerad opouštím tým, kde jsem poznal spoustu skvělých lidí, ať už členy současného týmu, či již členy minulé. A že jich za tu dobu bylo. Jen mě mrzí, že jsem nemohl potkat všechny členy osobně. Ale třeba, jednou... :)

2. Máš nějaký zážitek, případně tiket, který ti utkvěl v paměti?
Neřekl bych, že by mi něco konkrétního utkvělo v paměti. A už vůbec ne z tiketů, neboť jsem jich vyřídil obrovské množství. Měl jsem to většinou nastaveno tak, že pokud jsem tiket vyřídil, mazal jsem ho z mé paměti. Nicméně pokud bych měl něco vyzdvihnout, tak je to určitě první a bohužel i poslední sraz Elvenar týmu, ze kterého zbyl už akorát jen Forseti a Magni (který tenkrát raději ani nedorazil a sbíral tikety, kterých bylo tehdy kvůli chybě v úkolech velmi mnoho). Mohl jsem tam osobně poznat tým skvělých lidí a něco jsme spolu zažili.

3. Jsou nějací členové týmu, se kterými tě spolupráce bavila nejvíc?
Mám jmenovat všechny? Podívejte se sem. :D Se všemi mě to bavilo! Každý z členů týmu byl něčím specifický, každý byl originál, a to je to, co mě na tom bavilo. Ty lidi poznávat.

4. Existuje možnost, že by ses k týmu někdy v budoucnu vrátil?
Neříkám, že by se mi taková možnost nelíbila, ale moc šancí tomu nedávám. Muselo by se sejít velké množství proměnných, abych se mohl vrátit, ale bohužel...

5. Vzpomeneš si na něco, co tě během tvé práce pro tým opravdu rozesmálo?
Těch bylo. :D Ale to je ryze soukromá konverzace z týmového chatu. :D

6. Jaký byl pro tebe na Wiki nejtěžší úkol? A jsi spokojený s tím, jak teď Wiki vypadá?
Nejtěžší byly asi začátky, protože tam byla hromada textu k překladu. Dostali jsme celou Wiki v angličtině, a když jsem se tehdy dostal do týmu a Wiki do své správy, tak přeloženo bylo zhruba 30-40% všech textů. Dokonce jsem ze začátku překládal i obrázky, které jsme dostávali z oficiálního zdroje, což se v průběhu času jevilo jako zbytečná práce. Jestli jsem spokojený s tím, jak teď Wiki vypadá? Kdybych řekl, že jsem, tak bych lhal. Hodně věcí bych udělal jinak, ale oficiální předloha je oficiální předloha...

7. Potkal jsi tu někoho, kdo má místo i ve tvém reálném životě?
Celkem zapeklitá otázka. Ale jak jsem psal výše, tak se členy týmu jsem měl možnost se setkat pouze jednou a z tehdejšího srazu zbyl akorát @Forseti. Řekl bych, že jsou lidé, se kterými jsem v kontaktu i mimo tým a pevně doufám, že se přidají i ostatní z týmu, pokud budou chtít. :)

8. Co se ti na Elvenaru líbí nejvíc? A nejmíň? Budeš pokračovat ve hře nebo z platformy odcházíš úplně?
Nejvíc se mi líbí, že její vývoj neustál na mrtvém bodě, jako jiná hra s obrovským potenciálem. Věřím, že InnoGames ještě nevytáhlo všechny trumfy z rukávu a ještě odhalí spoustu úžasných novinek, co se Elvenaru týče. Jinak konkrétní věci moc nesdělím, protože jsem Elvenar ve skutečnosti již pěkně dlouho nehrál z časových důvodů. Odcházím tedy úplně. :(

9. Moc ti děkuji za tvůj čas. Chtěl bys něco říct na závěr?
Já ti děkuji za pozvání. Dala jsi mi možnost se rozloučit a nostalgicky zavzpomínat.
Co říci závěrem? Nejsem žádný řečník a loučení mi moc nejde. Ale asi by nebylo fér, kdybych nic neřekl. V první řadě bych chtěl poděkovat Honzovi. Forseti děkuji ti za možnost být členem tvého týmu. Bylo to pro mě skvělé období a tebe jako člověka si nesmírně vážím. Dále bych chtěl poděkovat vám, hráčům. Vlastně členům. Jste členové komunity, bez které by tato hra nemohla fungovat. A v neposlední řadě nesmím zapomenout na tým skvělých lidi, kteří se starají o chod fóra, zodpovídají vaše zvídavé otázky na herní podpoře a tráví s vámi svůj volný čas. Nebuďte na ně zlí, nemají to jednoduché. Věřte mi, pár let jsem to dělal. :D
Užívejte hru a mějte se krásně!
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru