• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Atira

    Diskuze Diskuze k Velké podzimní soutěži

    já bych řekla, že se to tak zobrazilo všem, jen nevím, komu přesně je to určené... Já s jedenáctkou ještě válčím.
  2. Atira

    10. kolo

    Co přesně nelze?
  3. Atira

    10. kolo

    Základní budova - Obytná budova - elf - úroveň 13 Prémiová kulturní budova - Bojová aréna - lidé
  4. Atira

    9. kolo

    12
  5. Atira

    8. kolo

    4
  6. Atira

    7. kolo

    1) 0.34 2) 5. července 2015 3) 111 4) kouzla
  7. Atira

    6. kolo

    Tržiště, Chrám posvátného ohně, Svatostánek (úroveň 6 - 15)
  8. Atira

    5. kolo

    kouzla
  9. Atira

    Diskuze Diskuze k Velké podzimní soutěži

    Nepodařilo se vám náhodou v 5. úkolu podtrhnout špatné písmenko předposledním slově? Tajenka jinak nedává smysl...
  10. Atira

    4. úkol

    6
  11. Atira

    3. úkol

    i pěkný podzim s Elvenarem.
  12. Atira

    Diskuze Diskuze k Velké podzimní soutěži

    právě, takže mi tam dvě písmenka z jednoho slova tajenky prostě chybí, protože byla vyškrtnutá... ty přebývající už se vyřešily...
  13. Atira

    Diskuze Diskuze k Velké podzimní soutěži

    nějak mi tam hapruje jedno slovo, jeho část normálně vyšla, ale poslední dvě písmena jsou součástí vyškrtaných a to jasných a nezpochybnitelných slov, tak nevím, jestli to prostě tipnout nebo ne... v posledním mi zas jedno písmenko přebývá, asi mi nakonec nezbude než tipovat a doufat, že jsem se...
  14. Atira

    2. úkol

    1. trpaslíky 2. základní 3. orkové 4. skladištěm 5. magická výroba 6. globálního žebříčku 7. cest 8. stavitele
  15. Atira

    1. úkol

    1. křišťálový maják 2. ruiny strážní věže 3. knihovna tajemství 4. svatyně houbiček chytrosti 5. trůny vznešených lidí
  16. Atira

    Rušení opuštěných vesniček

    Nibelion a nebylo tam náhodou něco o tom, kdy to tu konečně zavedou? Já už na to čekám jako na smilování, protože ty obchody jsou vážně nemožné... Vždy když se provádí aktualizace, tak honem běžím kontrolovat, jestli už mám sousedy a stále tam je jen těch pět nebo šest stálých ubožáků...
  17. Atira

    Diskuze Přepracování bojového systému

    Já na betě ještě nejsem ani u víl, provincií mám cca 157, po zavedení nového systému už na automat nevyhraji skoro nic a hrát manuál mě nebaví, navíc když je nový systém založený na tom, že máte například proti střelcům bonus na útok 40 %, ale zároveň škody působené střelci té samé jednotce jsou...
  18. Atira

    ČTI MĚ O nejlepší název měny Elvenaru

    Elor, vychází z názvu hry EDIT - případně ještě Elon, kdyby "r" na konci znělo příliš tvrdě
  19. Atira

    Tohle nebo tamto?

    Vesnice - klid, čisté prostředí, blízkost přírody a zvířat, často i příjemnější lidé Fantasy nebo Sci-fi?
  20. Atira

    Umělecké dílo Svatyně boha dešťů

    Bohužel po "otevřít v novém okně" vidím také pouze hodnocení telefonu a tady pouze prázdné ikonky obrázku... Pokud přijdete na nějaké řešení, aby šly obrázky zobrazit, prosím dejte vědět. EDIT: zkoušela jsem po Chromu i Internet Explorer a ten to taky nezobrazí.
Nahoru