• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Soutěž Výroční soutěž o nejhezčí město Elvenaru

    I když je šance na výhru asi malá, tak i já se pochlubím, kam jsem ve stavbě města došel od února 2023.
  2. Soutěž O nejlepší budovu Hostiny mámy Juul

    Kuchyň Juul mám na osmé úrovni, dále jsem postavil budovu Šťavnatí krabi, která dává hodně drahokamů, maličkou Orčí lahůdku, která dává křišťály a Vařící se polévku, která dává hodně potřebného mramoru. Kuchyň Juul má zvláštní design, ale je tím zas výrazná a hodně viditelná ve městě i po...
  3. Soutěž O nejlepší budovu Světa fénixe

    Ve městě mi aktuálně křídly mávají hned čtyři fénixové (a jedna vážka). Nejlepší je asi Hvězdný fénix i kvůli vyjednávání ve věži, ale k zahození nejsou ani Jezírko snů, Jezdec na fénixovi nebo krásně hořící Znovuzrození fénixe. Využívám i fénixové budovy Svatyně aury a Signum Mentis.
  4. Soutěž O nejlepší budovu Velké hlubiny

    Ze sady Starodávného slibu mi chybí Dar Ashni a Nekonečná jáma, ale tři budovy jsou také dobré. Z dalších "egyptských budov" mě zaujal nejvíc Zvedák na muly, který kouskuje potřebné křišťály jako magická pila!
Nahoru