• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Dílny

    Velikost dílny neodpovídá. Mám dílnu u lidí na 16 a má rozměr 3x4 . U vás je napsáno 3x5. Těch chyb je tu poměrně dost, měl by se tomu někdo lépe věnovat.
  2. Kasárny

    Chtěl bych se zeptat, odkud se v kasárnách bere Bonus svatyně pod rozsahem výcviku a čím se dá ovlivnit. Děkuji.
  3. vyhledávání ve WIKI

    Můžete mi někdo poradit, nebo napsat odkaz kde najdu rozpis rozšíření Parního golema ? Pro mě je nějak wiki nepřehledná a ani neumí najít to co se zadá. Odkáže to na soutěž ve která je Parní golem zmíněn a další odkaz u něho na rozvinuté budovy a tam Ohnivý fénix. Myslím si, že by to chtělo...
  4. Chybný sběr mincí z obytných budov

    Chyba ve sběru mincí. Když sbíráte mince tím, že automaticky přejedete budovy myší, tak se stane to, že poslední budova, která by měla naplnit skladiště na 100% (zbytek přeteče – to je OK) tak naplní o jednu minci méně. Takže dalším přejetím na další budovu ztrácíte plnou hodnotu mincí (teda...
  5. Sezóna snů

    Neodepsal se denní úkol ze sezóny snů, který byl splněn a aktivoval se nový až na další den.
Nahoru