• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Ohnivý Fenix

    Nemůžu přijít na to, co znamená účinek společníka při nakrmení Ohnivého fénixe. Poradí někdo, díky moc :)
  2. Rozpad materiálu a pomoc sousedům

    Jen taková zvídavá otázka. Vím, že je tady denní rozklad many a dalších materiálů, v kolik hodin k tomu dochází? :) Pak jsem ještě nevypozorovala, kdy přesně se mi obnoví možnost přispívat denním příspěvkem do divu mých spoluhráčů. Myslela jsem, že to bude o půlnoci, ale není
  3. Krmení v Dobrodružství společenství

    Proč se Krmení nezapočítává mezi kouzla do očarované korunky, když je v inventáři mezi kouzly? :(
  4. Názvy kapitol

    Možná jsem slepoň, ale nemám nikde ve hře název kapitoly, ve které se nacházím (Android). Ve výzkumu jsou kapitoly označené jen erbem a to je všechno :( Od začátku tápu, když se mě někdo ptá, v jaké jsem kapitole nebo o nějaké mluví, musím to odhadovat podle úkolů a názvů budov, jinak fakt...
  5. Dělnická chatrč

    Hodilo by se mi malé zlepšení Dělnické chatrče. Když jí otevřu, vidím tam přehled toho, co se mi právě vylepšuje, ale nejde na to kliknout. Takže pak musím pracně tápat po městě a hledat, kde ta budova je. Když se vylepšuje, vypadá jinak než obvykle. Na obrázku mám třeba tři obytky, co se mi...
  6. Pyramida očištění

    Přicházím zase s problémkem, který se asi opět děje jen mě :-D Nevidím ikonu divu Pyramida očištění, zobrazuje se jako černý obrys s otazníkem. Nemám ho ještě odemčený, ale vidím to tak mezi zamčenými divy i mezi divy mých spoluhráčů. Nevím jak dlouho to trvá, všimla jsem si toho minulý týden a...
  7. Křišťálové město

    Křišťálové město hledá další dva členy královské gardy na obranu našich hradeb. Nemáme žádné požadavky kromě slušného vychování, packování sousedů a aktivní účasti v turnaji, ve věži i v dobrodružství. Na množství bodů nehrajeme, důležité je se zúčastnit. Turnaj zvládáme díky archivu na deset...
  8. Přidat prosím potvrzení

    Doušek v Akademii - chybí potvrzení, jestli ho chci opravdu použít. Na to jak je vzácný, okamžitě se použije i když na něj kliknu omylem :( Což je docela snadné, když vedle něj je čudlík, který zobrazuje počet doušků, ale je umístěný asi čtyři mm od něho (v aplikaci). Cesty se také mažou bez...
  9. Truhly ve Věži

    Už asi půl roku se mi stává, že když mi vyskočí ve Věži bonusová bedna a já jí vyberu, tak tam pořád je, místo aby zmizela. Akorát na ní už nejde znovu kliknout. Vždycky zmizí až když jdu z věže ven a zase zpátky. Jednu dobu mi to tam viselo pokaždé, teď jen občas, ale stále se to stává, třeba dnes.
  10. Chybí grafika

    Verze aplikace: cz 1.164 Operační systém: Android Herní svět: Oba dva Výskyt chyby na stupnici od 1 do 5: 3/5 Detailní popis chyby: Občas se mi zobrazují bílé obdélníky místo nějaké grafiky, na obrázku je to místo žlutých hvězdiček. Když jdu zpět a vrátím se zpátky, tak se to už načte...
  11. Předáno Hromadné zrušení výroby

    Pokud tu už je, tak se omlouvám, našla jsem jen požadavek na hromadné zadávání výroby a to už nám nadělili. K dokonalosti chybí už jen to hromadné zrušení, když se člověk uklikne. Taky navrhuji, aby to políčko hr. zadávání bylo primárně zaškrtnuté a kdo si to nepřeje, tak ho odškrtne. Domnívám...
Nahoru