• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Discord

    Mám otázku, jde na ten Diskort nahrát video? Ještě jsem neměla čas se tam podívat. Tady asi video nahrát nejde nebo nevím jak
  2. Kutilská dílna

    Dílna má jen tu výhodu, že kdykoliv na ní najedeš, tak vyskočí hláška klikni na mě! Klinkni na mě a koukni se na reklamy! Ne tohle tam nepíše, nevím co přesně, ale pořád na sebe upozorňuje
  3. Ohnivý Fenix

    Aha, už to chápu. Asi divný překlad
  4. Ohnivý Fenix

    Nemůžu přijít na to, co znamená účinek společníka při nakrmení Ohnivého fénixe. Poradí někdo, díky moc :)
  5. Vyhazov

    Asi tě vyhodili, ale o vše, co jsi nahrála, jsi nepřišla. Leda tak o postup ve věži nebo v turnaji
  6. Discord

    Vždyť to tam píšou v tom příspěvku od Lovce. Co se stane s fórem? Nebojte, po nějakou dobu budou ještě dostupná i fóra, nicméně postupně budeme vše přesouvat právě na Discord. V delším časovém horizontu plánujeme úplný přechod na Discord, nicméně minimálně v nejbližších měsících zůstanou fóra...
  7. Diskuze Sezóna vítězství

    Denní body nesplní úkol splň úkol události, to už jsem si dvakrát ověřila
  8. Diskuze Sezóna vítězství

    Stává se někomu, že otevřete hru a máte splněný úkol ze Sezóny? Mě se to občas děje. Ne že bych si stěžovala :D Jen mě to zajímá. Nemyslím jako třeba získej kouzlo když přes noc skončí turnaj, to je jasný. Dneska jsem měla třeba hotové Splň úkol události, přitom žádný splněný nebyl. Jednou jsem...
  9. Rozpad materiálu a pomoc sousedům

    Není ta sousedská pomoc 24 hodin od poslední pomoci?
  10. Diskuze Kapitola č. 21 - Vallorianská legenda

    Všechny moje divy ukazují výrobu 0% už asi týden. Někdo tady psal, že je to chyba zobrazení a ví se o tom
  11. Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    Už jsem se jednou napálila a zjistila jsem, že plánky nejdou vrátit :( Ostatní výroba jde stornovat a všechno ti to vrátí, ale plánky ne :(
  12. Rozpad materiálu a pomoc sousedům

    Oh děkuji, to jsem nevěděla ❤️ Mám jen telefon, tak jsem občas překvapená, co všechno hráči na pc vidí na rozdíl ode mě
  13. Rozpad materiálu a pomoc sousedům

    Jen taková zvídavá otázka. Vím, že je tady denní rozklad many a dalších materiálů, v kolik hodin k tomu dochází? :) Pak jsem ještě nevypozorovala, kdy přesně se mi obnoví možnost přispívat denním příspěvkem do divu mých spoluhráčů. Myslela jsem, že to bude o půlnoci, ale není
  14. Chybějící artefakty

    Čtvrtý zdroj je Akademie kouzel, kde se dají koupit za plánky, ale objevují se tam zřídka jako plachá laň
  15. Příliš stará aplikace

    To máš aplikaci v mobilu? Ve starém telefonu mi to blblo, i když jsem měla všechno povolené, nic se mi neaktualizovalo dokud jsem se nepřepla z dat na wifi
  16. Krmení v Dobrodružství společenství

    Tohle já tam nemám. V aplikaci je jen použij 3x kouzlo
  17. Krmení v Dobrodružství společenství

    Proč se Krmení nezapočítává mezi kouzla do očarované korunky, když je v inventáři mezi kouzly? :(
  18. příliš mnoho pomoci

    Divy se ti samy zablokují, pokud ti ostatní přispívají a ty nevracíš zpátky. Je tam nějaký limit. Pokud je mi známo, nikdo neví, co je to za limit, jednoho dne se ti to prostě zamkne a objeví se tahle červená hláška. Snadno to zase odemkneš tím, že komukoli přispěješ. Např. jsi bloknutý, tak...
  19. Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    To je novinka? Měla jsem za to, že kdo nepřispěje, nedostane odměnu z daného kola, tak to bylo vždycky
  20. Diskuze Sezóna radosti

    Toto je trochu podpásovka :( Tenhle balíček jsem zatím získala jen jeden a samozřejmě už ho nemám. Pochybuju že za týden seženu další tři, protože zas tolik nehraju
Nahoru